Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@cez137 a tak na szybko linki z moddb mogą być? Bo u Rosjan na razie widzę tylko torrenty i repacki, ewentualnie yandex, nie wiem czy na google drive coś się znajdzie bo też padnięte na razie widziałem:

https://www.moddb.com/mods/spatial-anomaly-update-4/downloads/spatial-anomaly-update-4-1-rus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron aha, to mnie chyba pamięć zawodzi, byłem pewien że jest w jakimś gaziku, dzięki

 

Pytanie mam, czy muszę gadać z tym czachą w tym tunelu żeby potem fryzjer chciał ze mną gadać? bo czachy nie zdążam ubić więc z nim nie gadałem w ogóle tylko od razu go załatwiłem i zabrałem walizką a teraz fryzjer nie chce gadać a zadanie normalnie się zaliczyło i w PDA mam żeby wrócić do fryzjera no i nie wiem ocb z tym

Zrobiłem to jeszcze raz, trzeba gadać z czachą, inaczej fryzjer nie chce gadać.

ss_cez137_02-17-20_11-00-21_(escape_memmory).jpg

ss_cez137_02-17-20_11-00-29_(escape_memmory).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
3 godziny temu, Włóczykij napisał:

Witajcie. Addony spod linków będą działały z tym modem? Dziękuję z góry za odp.

Nie, na bank ci się coś posypie. Ale Przestrzenna Anomalia jest wystarczająco ładna, ma paczkę broni, podmienione modele npców itp więc nie ma sensu cudować.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włóczykij (lub Wagabunda - jak wolisz  ;) ) zrób kopie plików które zamierasz ulepszyć lub zmienić i podmieniaj na w/w addony sprawdzając przy tym który powoduje wylot a który nie.

W razie lipy bez sosny - wylot lub brak reakcji/gra się nie uruchamia już wiesz który się nadaje do twojej gry a który nie.

Komp kompowi nierówny, nie wiadomo co masz postawione i jak to będzie współgrało z modem/modami bo inni mogą mieć już inaczej i im zagra a tobie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2020 o 08:53, vidkunsen napisał:

Włóczykij (lub Wagabunda - jak wolisz  ;) ) zrób kopie plików które zamierasz ulepszyć lub zmienić i podmieniaj na w/w addony sprawdzając przy tym który powoduje wylot a który nie.

W razie lipy bez sosny - wylot lub brak reakcji/gra się nie uruchamia już wiesz który się nadaje do twojej gry a który nie.

Komp kompowi nierówny, nie wiadomo co masz postawione i jak to będzie współgrało z modem/modami bo inni mogą mieć już inaczej i im zagra a tobie nie.

Właśnie sprawdzałem i żaden nie działa. A znacie może, jakiś mod typu Full Upgrades for Weapons and Armors? Taki typowy pod tę wersję moda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.05.2020 o 19:08, vidkunsen napisał:

Dziękuję Ci bardzo, ale aż takich cheatów nie potrzebuję. :) Wiesz może, którą linijkę, w którym pliku zamienić, bym mógł instalować wszystkie ulepszenia? Jak w addonie Full Upgrade.

No i jedno jeszcze mnie interesuje - czy da radę zmienić odpowiednią linijkę, w odpowiednim pliku, bym mógł zamontować, np. GP25 i ACOG do AKS-74U?

Edytowane przez Włóczykij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Włóczykij napisał:

No i jedno jeszcze mnie interesuje - czy da radę zmienić odpowiednią linijkę, w odpowiednim pliku, bym mógł zamontować, np. GP25 i ACOG do AKS-74U?

Zmiana jakiejś linijki w configach to ciul - jak model broni nie wspiera montowania danego dodatku, to nic nie zrobisz.
W tego moda jeszcze nie grałem, więc nie wiem jak tam namodzili, ale gdybym miał zgadywać, to na 99% model AKSU nie będzie wspierał ani ACOGa, ani GP25.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2020 o 21:33, ArNie napisał:

Zmiana jakiejś linijki w configach to ciul - jak model broni nie wspiera montowania danego dodatku, to nic nie zrobisz.
W tego moda jeszcze nie grałem, więc nie wiem jak tam namodzili, ale gdybym miał zgadywać, to na 99% model AKSU nie będzie wspierał ani ACOGa, ani GP25.

Jakbym miał zgadywać, to granatnik też bym wykluczył, ale ACOG może dałoby radę. Kto wie? Może w tym modzie jest możliwość zamontowania jaskółczego ogona, lub już jest zamontowany (ew. automatycznie się pokazuje po podczepieniu czegoś standardu RIS/RAS)? AK wcale nie musi mieć dedykowanych celowników. 

W dniu 12.06.2020 o 21:14, MaklerR napisał:

@Włóczykij Podeślij mi plik config broni, może coś wykombinuje, ale nie obiecuje że nie będzie wylotu. 

Czort z podczepianiem dodatków. Dałbyś radę zrobić Full Upgrade do uniformów, jak i broni? Niby duże ułatwienie (choć nie zawsze), ale zawsze to trzeba więcej rubli uzbierać na podrasowanie. :) - Czyli więcej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tom3kb przypiął/eła ten temat
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.