Skocz do zawartości
vidkunsen

Wściekłość Sidorowicza - wersja pełna - poprawiona

Rekomendowane odpowiedzi

vidkunsen    1 024

http://stalker-mods.clan.su/load/stalker_cop/stalker_zov_pripjati/unleashed_sidorovich_fury_full_version/1-1-0-2731

16568876.jpg

03.10.2017 - Zew 1602, Tutaj pobieranie: https://yadi.sk/d/7E6WKohB3NUJD7

Pobrać, rozpakować i grać, jesteś Sidorem i ... handel oraz zysk jest twoim życiem, nikt i nic nie ma prawa ci przeszkodzić.

4 lokacje: miasteczko, wioska, lądowisko(3 x przedzonie) i agroprom.

Przed grą - ustawić DX 9, uwaga na mutanty łażące po dachu i schodach - możliwe wyloty, dużo nowości, broni, anomalii, humoru.

Tak wygląda bessa u Sidora ;):

16568760.jpg

• Dodatnia 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
vidkunsen    1 024

Co i jak:

Pobrać, rozpakować - 1 plik - bin a w nim m.in. gamedata.

Start z exe - xrengine.exe(ryło wora sidora) - jest w binie.

Gra się bez wsadzania moda w podstawkę.

Start - lądujesz w jaskini koło wioski na przedzoniu, tamże opcje - gdzie chcesz zacząć zmagania.

Zaczynasz od rzucania w mutanty konserwami, im więcej zabijesz tym więcej kasy i sprzętu - broń oświetlona na żółto - podchodzisz i kupujesz.

20 bitew i przenosi cie na następną lokację - jak przeżyjesz :D.

Zbierasz także jako bonus figurki Sidora, jeśli jesteś w bezpiecznym miejscu - w bloku w mieszkaniu to dostajesz info o powrocie do lokacji z bitwą.

Dobre miejsce to skład rusznikarza - zamykasz kratę i grzejesz przez nią do mutantów.

1 stopień bycia handlarzem - jewriej ;) :D

Polecam jako świetna rozrywkę.

ss_t_10-07-17_14-36-14_(predbannik).jpg

ss_t_10-07-17_14-39-57_(predbannik).jpg

Bez spoilera - na koniec każdej rozgrywki jako bonus walka z bossami na lądowisku śmigłowców:

ss_t_10-07-17_16-16-57_(predbannik).jpg

• Dodatnia 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kondotier    2 793

Pobrałem, uruchomiłem. Kupa problemów z dobraniem ustawień, ( dałem DX9 i dalej problemy ) a po ruszeniu gry, nie wiadomo o co się rozchodzi. Wybrałem spośród możliwych opcji, zwiedziłem pieczarę. Nic w niej nie znalazłem. Wróciłem do wyjścia i z teleportu wyszedłem na zewnątrz. Do Przedzonie. I oprócz biegania, ucieczki przed zombiakami, nic się nie działo. Znalazłem kilka egzemplarzy broni wiszących w powietrzu, ale głos Sidorowicza informował o niemożności zabrania. Przy próbie powrotu do pieczary, zawisanie moda z wyjściem przez menadżera. Nowy wybór opcji, inny teleport i dalej nie wiadomo o co się rozchodzi. Te misje z konserwami, to dobra zabawa dla przedszkolaków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
vidkunsen    1 024

Kumam, że nie pierwszy raz masz problem z zaskokiem! jesteś z tego znany oraz z tego, że często "coś ci nie pasuje".

Jest tak: to jest mod dowcipny/rozweselający, on służy do trenowania oka + śmieszne teksty wora Sidora, w pieczarze masz 3 lokacje po 20 fal mutantów na każdej, ile zabijesz na lokacji tyle masz kasy za którą możesz kupić to co możesz za dane pieniądze "diengi, paniatna mużyk!".

Nie nastawiaj się na cuda na kiju, to jest trening dla nowych i starych stażem graczy, nic więcej.

Z opisu moda: Jest to żartobliwy mod dla Zewu Prypeci w którym wy.ty gracie/grasz za Sidora.

A jak zarobisz sporo diengów to sobie możesz kupić partnera - klon Sidora lub "twojego" mutanta oprócz broni, granatów, rpg-7 czy M-134.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
smox    2 157
4 minuty temu, vidkunsen napisał:

Jest tak: to jest mod dowcipny/rozweselający, on służy do trenowania oka + śmieszne teksty wora Sidora, w pieczarze masz 3 lokacje po 20 fal mutantów na każdej, ile zabijesz na lokacji tyle masz kasy za którą możesz kupić to co możesz za dane pieniądze "diengi, paniatna mużyk!".Nie nastawiaj się na cuda na kiju, to jest trening dla nowych i starych stażem graczy, nic więcej.Z opisu moda: Jest to żartobliwy mod dla Zewu Prypeci w którym wy.ty gracie/grasz za Sidora.

Gdybyś dodał ten opis moda w 1 poście wszystko było by jasne. 

6 minut temu, vidkunsen napisał:

Kumam, że nie pierwszy raz masz problem z zaskokiem! jesteś z tego znany oraz z tego, że często "coś ci nie pasuje".

Niepotrzebnie to napisałeś. Każdy może mieć własne zdanie o modzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
vidkunsen    1 024

Ty nazwiesz to nieprzemyślanym gniotem, inny dobra wprawka do modów akcji, kto inny potraktuje ten mod jak dowcip którym jest.

Nie każdego śmieszy gderanie Sidora, ale wielu w niego gra, ma wysokie noty i nikt nie narzeka bo taka jest specyfika tego moda, jak ktoś chce dowcipny mod z akcją to sobie zagra w na przykład:

Inny rodzaj dowcipu i ma scenariusz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność