Skocz do zawartości

Re4ktor - gra online o czarnobylu


tomekj3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, robię stronę internetową. Jest to gra związana z Czarnobylem, wybuchem reaktora. Mam do Was prośbę abyście mi podpowiedzieli co o tym sądzicie. Jakie będzie Waszym zdaniem zainteresowanie. Oto link do jeszcze nie gotowej wersji reklama a tu link do fanpage gry reklama proszę o Wasze opinie. I czy będziecie mi w stanie pomóc przy ewentualnych pomysłach na rozwój gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tomekj3 napisał:

Gra ma polegać na przemierzaniu, walce, pojedynkach z innymi graczami w strefie czarnobyla. Gracz ma za zadanie przetrwać w post-apokaliptycznej dziczy

Popatrz sobie w inne tematy, jak opisywane są gry, jakie informacje podajemy etc.

Bo w ten sposób, to można powiedzieć, że Stalker polega na zabijaniu ludzi i mutantów, pif-paf pistoletem i uciekanie przed anomaliami.

Jak na razie kiepsko Ci ta reklama wychodzi... 

@Burbon ogólnie nie, ale w ramach przyjętej konwencji i faktu, że gracz jest zamknięty w Strefie to trochę tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker nie jest postatpo, tylko to zwykłe science fiction. Masz sobie teren czarnobylskiej strefy zamkniętej, gdzie szlajają się stalkerzy w poszukiwaniu artefaktów, opryszkowie poszukują schronienia, a handel nielegalnym towarem kwitnie. Do tego całą ta otoczka z laboratoriami, świadomością Z, itd. Tu nie ma w tym żadnego postapo, żadnych kataklizmów ludzkości ani nic z tych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burbon nie wiem jakimi kryteriami się kierujesz, uważając że STALKER nie należy do gier z gatunku postapokaliptycznych. Czyżby ludzie którzy tą grę tak kwalifikują byli w błędzie?

http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?PLA=1&TEM=78

https://naekranie.pl/artykuly/top-10-najlepsze-gry-postapokaliptyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to patrzeć, a jak kataklizm dosięga jakiś duży obszar to już nie może być post apo? ;) Powiedzmy mamy epidemie zombie w obu amerykach, to będzie jakieś post apo wtedy czy nie, jak tam zostaną tylko niedobitki ludzkości, a np Europa i Azja pozostaną czyste.

@Chlebczarow

Zboczenie zawodowe :) No to jeszcze, upadek meteorytu, wirus, kataklizm naturalny itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb nie byłbyś sobą gdybyś nie zahaczył o nieumarłych :D . A wracając do wypowiedzi  @Burbona, STALKER na pewno nie mieści się w definicji science-fiction, co najwyżej moim zdaniem leciutko o nią trąca.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Fantastyka_naukowa

Tak więc jeżeli nie postapo i science-fiction to co pozostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Dobry wieczór po długich namysłach od nowa uruchomiłem Re4ktora teraz pod nowym adresem reklama serdecznie zapraszam do gry :) Wszelkie propozycje mile widziane, również współpraca.

Przy okazji za jakiś czas (prawdopodobnie pod koniec roku) będę poszukiwał grafika do zaprojektowania nowej zupełnie nowoczesnej odsłony gry. Osoby zainteresowane już teraz mogą do mnie pisać na pw

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.