Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem grać, ale chyba przesadziłem z ustawieniami grafiki i miałem co chwila wyloty bez logów. Gdy to z grubsza ogarnąłem, to teraz podczas przechodzenia na inną lokację wywaliło mnie z czymś takim:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : data
[error]Function      : CVirtualFileReader::CVirtualFileReader
[error]File          : FS.cpp
[error]Line          : 584
[error]Description   : d:\games\coc\gamedata\sounds\coc_ao\military.ogg
[error]Arguments     : Not enough storage is available to process this command.

Generalnie Hybrydek mi się podoba, ale nic mnie tak nie zniechęca jak zbyt częste niezapowiedziane powroty na pulpit. Możliwe że coś namieszałem, ale za bardzo nie wiem co to by miało być. Gram na czystym CoC-u z Hybridem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich jeszcze nie zabiłem (sorry), ale dokumenty przeczytałem.

Coś mi się zdaje, że wybrałem zły wariant (pkt.6 - nic nie mówię) rozmawiając z Monolitem. Wrócę i zażyczę sobie - być bogatym. Tak do tej pory robiłem.

I jeszcze coś. 

Nowa "podlokacja" na Generatorach. Nowe X16.

Spoiler

ss_user_11-11-17_23-05-40_(l13_generators).thumb.jpg.976532e7946f4d4b4469fc74f61bec04.jpg

Spoiler

ss_user_11-11-17_23-05-51_(l13_generators).thumb.jpg.16200bbbcfaa56d70b849f2d11bfde80.jpg

Spoiler

ss_user_11-11-17_23-05-59_(l13_generators).thumb.jpg.2f54360da397d2babe75b18735fd4012.jpg

Spoiler

ss_user_11-11-17_23-07-01_(l13_generators).thumb.jpg.be4c41232f1c067124af0cb36e3a6a7b.jpg

 

Spoiler

ss_user_11-11-17_23-08-55_(l13_generators).thumb.jpg.ca390995bb3faf84b74604ba334ba622.jpg

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie respienia mutantów w zonie-czy możne jakoś ustawić częstotliwość atakowania placówek (także tych poza lokalną strefą) przez mutanty i przejmowania ich je przez nie (mówię o pomniejszych posterunkach)?

mam ustawione respienie w opcjach na max ale to nic nie daje-jeśli już coś zostało zajęte to mutanty nie zaatakują tej lokacji jeśli nie mają innej z której mogły by zaatakować.

Zmniejszyło by to nieco problem frakcji okupujących dosłownie KAŻDĄ lokacje w stylu "kamyczek, ognisko, koopa pijawki, zagubiony kalosz Streloka itp".:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie da się, polecam pójść do podziemi :)

Patch - https://yadi.sk/d/5VeswyWx3PRCqJ

- Poprawiony spawn granatów

- Dodany Xray-PDA (Do dodatków opcjonalnych)

- NOMAD's ReShade V1 (J/w)

- Re-balans stosunków między frakcjami

- Dodany Quest Pack 1.25 od Dr.X i przystosowany pod Hybrid'a

- I trochę drobnych poprawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Junx napisał:

Niestety, ale nie da się, polecam pójść do podziemi :)

To jest odpowiedź do kogoś? Czy chodzi o Patch?

 

Trochę nie rozumiem instalacji Xray Pda :/

 

I czy nowa gra wymagana?

Edytowane przez PolskiGROM
Nie dopisałem 1 rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie cała zona przejęta i cały mój misterny plan w p**** :/ Mam nadzieje że do patcha 2.0 naprawisz to bo prawie monolit wybiłem :/ a czyste niebo , najemnicy , powinność , wolność wybici :/ No cóż sprawdzę patcha i te twoje dodatki

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : ..\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 189
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\sim_combat_manager.script:130: attempt to call method 'npc_count' (a nil value)

Reinstall 3 razy Xray Pda i nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PolskiGROM muszę sprawdzić dokładnie, w starej wersji działało ok.

@Ogień86 nie, dlatego, że coś nie działa z nimi nie tak. 

Poza tym nie będę na razie nic robić przy Hybrid'zie. Dlatego, że wczoraj miałem znak , że Stalker mnie "męczy", musze przerwę zrobić bo się wypale szybko. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Twój wysiłek. Świetnie to wyszło.

Od siebie zmieniłem tylko w Twojej podstawce tekstury. Jesienny klimat jak dla mnie nie pasuje do zony. W/g mnie ona żyje pełną gębą, a roślinność opanowała całą przestrzeń dla tego używam ANR, SR i SWTC. Jak na razie wszystko śmiga jak trzeba. Miałem jeden locik z powodu przekombinowanej grafiki, ale to poprawiłem i już jest OK. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo W opcjach masz ustawienie ,,Promień wykluczenia". Im wyższy tym dalej od ciebie się spawnują.

EDIT: Wrzucam zmienione relacje między frakcjami, część zaczerpnięta z Lost Alphy (Bandyci i Monolit się lubią), część mojego pomysłu (Najmici i Monolit nie rozwalają się), jakby ktoś chciał spróbować grę z nimi, to wrzuciłem plik na mediafire:

http://www.mediafire.com/file/l23p6j3grh5knwa/game_relations+poprawione.7z

Wrzucamy do: nasza_lokacja_gry\gamedata\config\creatures ze zgodą na podmianę plików.

A oto, jak to wygląda w praktyce:

 

ss_czynnywulkan_11-12-17_16-07-27_(l01_escape).jpg

ss_czynnywulkan_11-12-17_16-07-37_(l01_escape).jpg

EDIT 2: Błędy zostały naprawione, powinno nie być już niezgodności. Jeśli ktoś zauważyłby jakiś błąd, proszę informować.

Edytowane przez czynnywulkan
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.