Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

@DaarMooa ja myślałem, że chodzi o to, jak już jesteś od jakiegoś czasu na lokacji i przed nosem, bach, wróg :/

Swoją drogą, czy zdarzają się wam spadki FPS jak wokoło dużo ciał i stalkerów? Ja tak mam na Kordonie bo mi Monolit z Wysypiska przyszedł.

Edytowane przez czynnywulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stieczkin super, że działa. Jak się gra?

@DaarMoo ze spawn'em nie wiem dokładnie jak jest . Aż co CEA nie doszedłem z powodu testów.

@czynnywulkan super sprawa z tym balansem, co do ciał to owszem, miałem przyjemność tego doświadczyć w Sarkofagu gdy mnie zabili i po wczytaniu gry ciało weszło w tekstury i trochę cieło. Poza tym to ja nie miałem. 

@Kamil1111 zrób jak @cichy napisał, powinno pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junx zebrałem osiem dokumentów (podziemia Agro, X18, X16, Radar, Prypeć, Wsch. Prypeć, podziemia Prypeci, bunkier Monolitu), wypowiedziałem życzenie jednak drzwi Warlabu na Generatorach ciągle zamknięte.  

Co mogłem przeoczyć ?

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem @Junx. Ale wypowiedzenie życzenia jest jednym z elementów umożliwiających wejście.

Jeżeli wypowiemy ostatnie życzenie, czyli - nic nie mówimy - głos nadal będzie nas wzywał i do Warlabu nie wejdziemy.

Przetestowałem na CoC-u. 

Czyli w takim razie ukończyłem Hybrida 1.1 jako wojskowy. Wszystkie lokacje zajęte przez wojsko i powinność (jako wspólnicy)

Spoiler

ss_user_11-14-17_11-38-49_(l13u_warlab).thumb.jpg.b774fe701b4e9a30331717d356235a2f.jpg

Spoiler

ss_user_11-14-17_11-39-32_(l13u_warlab).thumb.jpg.a9f86215a52639d535a0b639b38e4115.jpg

Spoiler

ss_user_11-14-17_11-39-47_(l13u_warlab).thumb.jpg.d7f42f4ecf6c04f6c6750e7d734d3fb3.jpg

Spoiler

ss_user_11-14-17_11-40-00_(l13u_warlab).thumb.jpg.326df6bb43b203695de4c0aa9ddfd9f9.jpg

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo - przy grze fabularnej stalkerem, wypełnieniu zadań Doktora, kiedy jesteśmy w elektrowni, w ogóle nie należy wchodzić do pomieszczenia ze Spełniaczem. Wchodząc tam i wybierając życzenie (ten ostatni niby brak życzenia też jest życzeniem ) decydujemy się na zakończenie moda albo free play.

Należy pójść dalej, przez sterownię Monolitu na CEA2 i do bramy na Generatory. Kiedy jesteśmy na nich w wojlabie, w pewnym momencie kiedy próbujemy otworzyć drzwi, mod przenosi nas do pomieszczenia ze Spełniaczem i jest "jebitwa" z Przezroczystymi. Jeśli zniszczymy kolejne nadchodzące fale, możemy ponownie przejść do wojlabu i dokończyć tam działanie. Po nim kolejny wybór co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier na bitwę z kolejnymi falami przeźroczystych zostajemy przeniesieni po zabiciu kontrolera w Warlabie. "Zabawa" z przytrzymywanymi drzwiami. Następnie chcemy dojść do ostatniego pomieszczenia i wyłączyć pracujące generatory i wtedy hop do sarkofagu i walka. Po walce powrót do Warlabu, wyłączenie generatorów i freeplay.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junx 10/10

Modyfikacja jest świetna, niby takie kosmetyczne rzeczy, ale dają klimat, czegoś takiego codziennie się nie widzi...

ss_czynnywulkan_11-12-17_18-24-08_(l01_escape).jpg

ss_czynnywulkan_11-12-17_18-24-22_(l01_escape).jpg

ss_czynnywulkan_11-15-17_21-54-57_(k00_marsh).jpg    No i te emisje...po prostu wow

PS: Zauważyłem, że błąd npc_count  występuje tylko, gdy lokacja jest w większości zdobyta/zaludniona przez naszą frakcję, także jak ktoś chce go unikać...polecam często łazić w różne miejsca :D

Edytowane przez czynnywulkan
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junx

Przepraszam że dopiero teraz odpowiadam, wczoraj wróciłem z poligonu, a tam mój net klęczy.

Co do rozgrywki. Puki co wszystko idzie płynnie, lekkie przycinki przy wgrywaniu kolejnej części lokacji, ale nie wpływa to na samą grę. Twoja Paczka fajnie współgra ze sobą. Co dla mnie jest najważniejsze nie znalazłem jeszcze niczego co chciał bym zmienić ewentualnie usunąć. No poza teksturami, ale to takie moje małe skrzywienie w podejściu do Zony. ;)

Całość zrobiła na mnie na prawdę bardzo dobre wrażenie. 

 Pozdrawiam.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil1111 ok, trudno się mówi.

 

Ja na razie przerwę robie , ale nie bójcie się w miarę upływu czasu coś tam będę robił w konfigach aby zrobić "pod siebie". Poza tym czekam na finalną wersje pod 1.5, jeśli nie będzie jej do końca roku to będę sklejał pod r6.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* MEMORY USAGE: 657498 K
* End of synchronization A[1] R[1]
intro_delete ::update_game_loaded
EOC: stalker / dolg relations changed from -1048 to -1115
EOC: freedom / dolg relations changed from -5000 to -4950
EOC: csky / dolg relations changed from -1112 to -1298
EOC: killer / dolg relations changed from -5000 to -5000
EOC: army / dolg relations changed from 692 to 725
EOC: bandit / dolg relations changed from -3194 to -3148
stack trace:
0023:033AD586 xrParticles.dll, PAPI::ParticleManager()
0023:050CC01C xrRender_R3.dll
0023:050D0177 xrRender_R3.dll
0023:050D0863 xrRender_R3.dll
0023:0E0A9DB9 xrGame.dll, CDialogHolder::IgnorePause()
0023:05143C05 xrRender_R3.dll
0023:05143B6A xrRender_R3.dll
0023:0E05BCF9 xrGame.dll, CDialogHolder::IgnorePause()
0023:0040F7B0 xrEngine.exe, CLoadScreenRenderer::OnRender()
 
[error][     298] : Wykonano za dużo przesłań do semafora. Co to jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wstępie chciałem powiedzieć, że mod jest wyśmienity (mówiąc obiektywnie, subiektywnie zaś - na moim złomie gram najniższych i czasami render 20m trochę odrzuca) i szanuję czas włożony w niego zrobienie.

Teraz główna część wypowiedzi - chciałem ograć sobie Monolitem, poustawiałem, co chciałem i jak trzeba. Mam zadanie "Porozmawiaj z Królikiem", a że zacząłem w Domu Kultury (Prypeć) miałem do niego blisko. Kiedy do niego przybyłem, nie było opcji interakcji z nim, modlił się nieustannie do tej stery śmieci (może musi codziennie klepać zdrowaśki i nikt nie może mu przerwać - nwm). Wkurzony tym faktem rzuciłem granat w tą stertę i zabiłem obu przedstawicieli Monolitu (Królika i Mnicha) oraz nie mogłem nigdzie indziej zacząć zadania.

Zadaję pytanie tu, bo może ktoś spotkał się z tym faktem i może pomóc to rozwiązać ten problem z brakiem możliwości rozpoczęcia zadania w kampanii Monolitu. Byłbym bardzo wdzięczny za taką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abacus20 nie grałem frakcją Monolitu, ale zasady są takie same przy wszystkich ugrupowaniach. Myślę więc, że w przypadku braku dialogu powinieneś na chwilę odpuścić i ogólnie rozejrzeć się. Zdobyć trochę terenu dla swoich, przywalić wrogom, a Królik niech się modli. Jak trochę podziałasz, wróć i spróbuj pogadać. Może znajdzie chwilkę.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.