Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

@Abacus20 Również spotkałem się z tym błędem. Możesz zastosować się do rady @DaarMoo lub po prostu zapisać i wczytać tudzież rozpocząć nową grę Monolitem. Możliwe, że tobie również pomoże. Czasami najprostsze rozwiązania, mimo że najlepsze są najtrudniejsze do odgadnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest plamą na ciele monolitu. Nie sądzę by coś pomagało. Ale to xray więc tu nawet spotkanie marchewki jest możliwe. Z drugiej beczki o tym samym. @Junx czy to Ty " naprawiłeś " królika, oliviera i inne ważne postaci tak, że po pewnym czasie grania daną frakcją te ważne postaci umierają?? Ale serio coś jest nie tak ze stalkerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junx a długo?? :D Bo jest świetny... No ale tak jak piszą... Niektóre frakcje są tak zorganizowane, że nikt im nie daje rady... Coś trzeba z rebalansować. Mam nawet propozycje: otóż sprawić, żeby:

bandyci chodzili w dużych grupach (5-7 członków),

loonerzy bardziej byli zorganizowani i czasem posiadali lepsze eq,

wolność jest git tak jak najemnicy i powinność,

monolit jest zbyt potężny (chodź nie mam nic przeciw bo nimi przeważnie gram :P, ale i tak czuć to zaje banie imersji gdy monolit przejmie wszystkie mapki bez problemowo),

czyste niebo... Mają co mają a i tak po godzinie do dwóch gry widzę, że mają bagna i mapki obok.

Wojsko trzeba też ogarnąć bo jadą wszystkich równo chociaż to pasuje bo po co oni przyszli do zony, no właśnie po to by wyprzeć z niej wszystkich wrogów.

Myślę, że coś popsułem w propozycji ale tak myślę, że coś tu nie gra. Pozdro serdeczne!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AbiNeKhorn ciężko mi jest powiedzieć, kiedy będzie wznowienie prac. Pierw musi być finalna wersja 1.5, potem ze dwa tygodnie jeszcze na ewentualne zmiany/patch. I zabieram się do pracy, poza tym nic w Stalker'ze nie będę robić, prócz przystosowania modów pod siebie, w plikach edycji ZERO. Pod koniec wersji finalnej Hybrid'a już czułem zmęczenie i nie sprawiało mi radości z gry. Teraz gram głównie w Escape from Tarkov albo PUBG'a, między czasie szukam ciekawych stron z modami i ściągam je do przyszłej wersji Hybrid'a pod 1.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przejrzałem wszystkie posty i nic nie znalazłem na ten błąd , po reinstalacji moda taki błąd.

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : D3DXCreateTexture( HW.pDevice, top_width,top_height, levels_exist,0,t_dest_fmt, D3DPOOL_MANAGED,&t_dest )
[error]Function      : TW_LoadTextureFromTexture
[error]File          : ..\xrRender\Texture.cpp
[error]Line          : 153
[error]Description   : Ran out of memory
 

stack trace:

0023:005636F1 xrCore.dll, xrDebug::error()
0023:04FF4940 xrRender_R2.dll
0023:05008F32 xrRender_R2.dll

 

 


 

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 Najprawdopodobniej bezlogowe wyloty powoduje ta wojna frakcji, bug ma zostać naprawiony w następnej wersji addona, która niestety wyjdzie dopiero pod CoC 1.5, pozostaje nam więc teraz tylko czekać. Polecam często zmieniać lokacje i modlić się do Monolitu o spokojną grę.

Edytowane przez czynnywulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kanon1022 napisał:

Witam przejrzałem wszystkie posty i nic nie znalazłem na ten błąd , po reinstalacji moda taki błąd.

  Pokaż ukrytą zawartość

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : D3DXCreateTexture( HW.pDevice, top_width,top_height, levels_exist,0,t_dest_fmt, D3DPOOL_MANAGED,&t_dest )
[error]Function      : TW_LoadTextureFromTexture
[error]File          : ..\xrRender\Texture.cpp
[error]Line          : 153
[error]Description   : Ran out of memory
 

stack trace:

0023:005636F1 xrCore.dll, xrDebug::error()
0023:04FF4940 xrRender_R2.dll
0023:05008F32 xrRender_R2.dll

 

 


 

Może spróbuj tego rozwiązania:
 http://www.moddb.com/mods/call-of-pripyat-complete/downloads/stalker-cop-3gb-ram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem @Sigmar. Klimat izolacji w tym modzie osiągniesz w jednym przypadku. Jak na wszystkich lokacjach nie będzie Twoich wrogów. Spróbuj zmniejszyć również czynnik populacji. Ja go podniosłem bo dla mnie wrogów było za mało. Ty zmniejsz - będzie ich mniej i będziesz miał większy spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.