Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dragon von chimera napisał:

[wz. 43: PS (zwykły), US (poddźwiękowy), BZ (p panc)]; [wolf ammuniton: HP (grzybkujący, wydrążony czubek)

Czy dwa rodzaje amunicji to za mało? Ja rozumiem, że w tarkowie jest na 8x19 chyba z 8 rodzai, ale Stalker to nie Tarkow, zostają po dwa rodzaje.

 

Godzinę temu, dragon von chimera napisał:

SIG 556R (na 7,62x39)

Jak znajdę model to zobaczę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junx Inaczej:

SP-5 (snajperska) jest w nowym gulashu; SP-6 (p panc) - jest; PAB-9 (tania p panc) - jest; SPP (snajperska p panc) - nie ma     

7,62x39: wz. 43: PS (zwykły) - jest, BZ (p panc) - jest, US (poddźwiękowy) - nie ma. Tyle "powinno" być. 8 rodzajów czy ile tam inne mody/gry mają to za dużo, ale 2 to bieda. 3 to optymalna liczba.

....

AK 9 jest w tym http://www.moddb.com/mods/legendary-20

sig jest w armed zone 2.0 http://www.moddb.com/mods/misery-the-armed-zone/images/sig-556#imagebox ale ten mod chyba umar.

 

 

Edytowane przez dragon von chimera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2018 o 01:53, dragon von chimera napisał:

Sugerowałbym jeszcze zwiększenie prędkości psów

Albo zmniejszenie prędkości biegu GG:005: Tak jak to zrobiono np. w NLC 7:axechase:

@Junx system doświadczenia oraz nauki umiejętności i zdolności z "Legend Returns" zacnie się prezentuje (choć zmienił bym kilka rzeczy, ale to oczywiście kwestia gustu). Może warto by było się nad tym pochylić:052:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę wykonywania zadań dla innych (te są najlepiej punktowane), poprzez zabijanie wrogów, zestrzeliwanie śmigłowców, rozbijanie skrzynek i zabijanie mutantów, dostajesz punkty reputacji. W miarę ich przyrostu, w zależności od trudności rozgrywki, dostajesz kolejne punkty do wykorzystania w poniższych menu:

ss_cichy_03-03-18_11-28-41_(k00_marsh).jpg ss_cichy_03-03-18_11-28-44_(k00_marsh).jpg

Na 2 screenie, ostatnim perkiem jest niespodzianka - ja ją poznałem i pisałem o niej, ale nikt nie zauważył. Więc piszę pod spoilerem dla "wścibskich" - KTO NIE CHCE NIE CZYTA:

Spoiler

Ostatnim perkiem jest NEO - to nawiązanie do imienia głównego bohatera filmu "Matrix", gdzie świat wkoło jakby zwalniał - tu mutanty są jakby "zamrożone".

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, czy ktoś mógłby mi napisać, gdzie było w plikach edycja skali HUD'a? Po prostu zapomniałem, a wkurza to, że ucina mi trochę HUD'a. W tym przypadku suwaki w opcjach mi nie pomogą. Poza tym mam rozdzielczość 1280x1024, jeśli ktoś by pytał.

Edytowane przez Abacus20
Więcej informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abacus20 poczekaj niech dysk twardy wróci to dam nowy HUD.

 

Ogłoszenie Parafialne, gdy dysk wróci do mnie w pierwszej kolejności będzie robiony patch do finalnej wersji pod 1.4, ze względu na zebrane informacje od Was patch będzie głównie zawierać :

- Poprawienie wojny frakcji, pliki z Lost Path pomogą w tym

- Nowy HUD, na monitorze 4:3 jest "be", więc będzie nowy

- Ogólnie poprawienie błędów zgłoszonych oraz drobne poprawki 

Tyle ogłoszenia, dziękuję za uwagę. 

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junx to będzie ciekawe wydarzenie. Widzę, że dużo osób czeka na wydanie kolejnego patcha do Hybrida. O! To będzie zabawa, btw czasami wywala przy bardzo częstym korzystaniu z "szybkiej podróży". Czuje się jakbym czekał na Gunslingera xd. Ale serio, jak tam masz plany na odległą przyszłość? (zdradź nam jakie masz idee do tworzenia Hybrida! :3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał być patch, ale nie będzie go w tym tygodniu. Sprawcą ów sytuacji jest sklep do którego oddałem dysk na gwarancji, w "nagrodę" dostałem używany dysk i jadę to we wtorek wyjaśnić. Jeśli będę miał ten sam to zacznę prace, jeśli nie to kupuje nowy dysk twardy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, AbiNeKhorn napisał:

jakieś nowości na froncie tworzenia modyfikacji?

Powoli do przodu, na razie łącze w całość mody. Na już mam Goulash'a, itemsoup oraz artefakty  (nowe i reskiny do 2k), do tego zmodyfikowany AF3 (wersja podstawowa, nie misery edition) oraz nowe Particle i anomalie. 

A będzie jak skończę, na pewno do wakacji raczej nic nie będzie, ale kto wie. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.