Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie i o pomoc proszę mam zew Czarnobyla mod  Hybrid Build 25.02 - gra się super słów brak by wyrazić wdzięczność za klimat i doskonałości wszelakie . Jednak występują u mnie problemy unie-umożliwiające granie .  Co gorsza nie mogę przechodzić z jednej lokacji na drugą bo wywala do pulpitu z błędami . 

Bez tytułu2.png

Bez tytułu3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Junx napisał:

@NAMARGON Spróbuj ponownej instalacji, jak żyję to nie pamiętam żebym ja miał błąd ze spawn'em.

Już robiłem ponowne instalacje - ale może coś źle więc zrobię jeszcze raz - ale ja mam też dziwne jazdy z grafiką na przykład jak przełączyłem direx 11 na 9 to wo-gule  nie mogłem ponownie uruchomić gry a jak zrobię telesacje  i antyaliansing na ful to robi się jeden wielki kleks - widać tylko hud . - Komputer raczej do słabych nie należy - płyta główna EVGA SR2 procesory - intel xeon x 5670 karta graficzna AMD RADEON R9 280X BLACK EDITION. Pozwolę sobie wrzucić jeszcze kilka zrzutów z error raportem może coś z nich wyczytasz . 

A tak przy okazji Junx wielkie bardzo wielkie dzięki za wszystkie modyfikacje - wszystko wygląda nie sam-owicie i ten nie-prawdopodobny klimat , nie mogę się odkleić od tej gry . Każdy szczegół powala , jest nie sam-owity   .

Bez tytułuc2.png

11 godzin temu, Junx napisał:

@NAMARGON Spróbuj ponownej instalacji, jak żyję to nie pamiętam żebym ja miał błąd ze spawn'em.

 

błąd c o f c1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to muszę znowu zrobić ponowną instalację - już wo-gule nie mogę odpalić gry . Mam jesce jedno pytanie jak się ma zew Prypeci  podstawka bo musze mieć zainstalowaną bo zew Czarnobyla nie chce mi bez tego ruszyć czy inna wersja - anglo języczna może mieć jakieś znaczenie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@NAHERO   Mod jest na CoCu, więc powinno być tak samo. Kiedy z gry przez Esc wejdziesz do menu, jest tam linia Opcje SGM. Wybierasz je i w oknie które się pojawi, zaznaczasz obronę. Są tam też inne ustawienia, trzeba je wybrać z rozmysłem, nie dając uprawnień NPCom i nie wprowadzać na lokację nowych oddziałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1662829848_Desktop2018-11-0202-52-58-621.thumb.jpg.61f11f30500ab09127aa20232ee4bc3c.jpgWITAM - DUŻE LITERY TO NIE PRZYPADEK !!!! MAM DOŚĆ - NIE MOGĘ GRAĆ  W ZEW CZARNOBYLA - DOSYĆ MAM WYLOTÓW DO PULPITU CO CHWILA  - ALE NAJGORSZE JEST UWIĘZIENIE NA LOKACJI . JUŻ USTAWIAŁEM KOMPA NA BIOSIE - RÓŻNE STABILIZUJĄCE USTAWIENIA PRACY TWARDYCH DYSKÓW - KOMPATYBILNY NA POSZERZONY , DEFRAGMENTACJA , KONTROLA SPÓJNOŚCI DANYCH I NIC ... PONOWNE INSTALACJE NIC NIE ZMIENIAJĄ ! - TO SIĘ ZACZĄŁEM WCZYTYWAĆ W ERRORY - POZWOLĘ  SOBIE JEDEN ZRZUT EKRANU WRZUCIĆ  - ZNALAZŁEM PLIK Z PROBLEMEM - I MAM PYTANIE CO Z TAKIM PLIKIEM ????? 

Edytowane przez NAMARGON
- DLA JASNOŚCI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NAMARGON napisał:

DUŻE LITERY TO NIE PRZYPADEK !!!!

Owszem, to przejaw buractwa bo czyta się to tak, jakbyś się na nas wydzierał.

A z plikiem nie rób nic - wg. tego, co napisano na stronie 11 niniejszego tematu to częsty błąd. Twórca moda radził przeinstalować, więc polecam to samo. A od siebie dodam, że albo ponownie instalując w dalszym ciągu robisz coś źle, albo Ci sprzęt nie wyrabia - RAM konkretnie. Poczytaj: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam mod jest świetny "przeszedłem" go jako 2 frakcje.

Właśnie chciałem zacząć 3 raz ale jest malutki problem.

Królik i ten drugi z monolitu cały czas się modlą do anteny i nie da się z nimi pogadać ani nic ... Jakieś rozwiązanie?

Zaczynałem 2/3 razy grę od nowa . Nawet rozwaliłem antenę w zachodniej Prypeci oczywiście bez skutku. 

Edytowane przez Wotomin21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem zainstalowałem moda wszystko działa tylko nie mam obrazków broni w ekwipunku tylko puste miejsca da sie to naprawić ?

 

edit.Zainstalowałem ponownie i wszystko ok ale teraz mam problem czemu nikt zabity nie ma amunicji przy sobie to z czego oni strzelaja

Edytowane przez Quash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.