Skocz do zawartości
Junx

Hybrid Final (1.4.22)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie i o pomoc proszę mam zew Czarnobyla mod  Hybrid Build 25.02 - gra się super słów brak by wyrazić wdzięczność za klimat i doskonałości wszelakie . Jednak występują u mnie problemy unie-umożliwiające granie .  Co gorsza nie mogę przechodzić z jednej lokacji na drugą bo wywala do pulpitu z błędami . 

Bez tytułu2.png

Bez tytułu3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Junx napisał:

@NAMARGON Spróbuj ponownej instalacji, jak żyję to nie pamiętam żebym ja miał błąd ze spawn'em.

Już robiłem ponowne instalacje - ale może coś źle więc zrobię jeszcze raz - ale ja mam też dziwne jazdy z grafiką na przykład jak przełączyłem direx 11 na 9 to wo-gule  nie mogłem ponownie uruchomić gry a jak zrobię telesacje  i antyaliansing na ful to robi się jeden wielki kleks - widać tylko hud . - Komputer raczej do słabych nie należy - płyta główna EVGA SR2 procesory - intel xeon x 5670 karta graficzna AMD RADEON R9 280X BLACK EDITION. Pozwolę sobie wrzucić jeszcze kilka zrzutów z error raportem może coś z nich wyczytasz . 

A tak przy okazji Junx wielkie bardzo wielkie dzięki za wszystkie modyfikacje - wszystko wygląda nie sam-owicie i ten nie-prawdopodobny klimat , nie mogę się odkleić od tej gry . Każdy szczegół powala , jest nie sam-owity   .

Bez tytułuc2.png

11 godzin temu, Junx napisał:

@NAMARGON Spróbuj ponownej instalacji, jak żyję to nie pamiętam żebym ja miał błąd ze spawn'em.

błąd c o f c1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to muszę znowu zrobić ponowną instalację - już wo-gule nie mogę odpalić gry . Mam jesce jedno pytanie jak się ma zew Prypeci  podstawka bo musze mieć zainstalowaną bo zew Czarnobyla nie chce mi bez tego ruszyć czy inna wersja - anglo języczna może mieć jakieś znaczenie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi