Jump to content
SpongeWeed

S.T.A.L.K.E.R Call of Chernobyl nie mogę przejmować terytoriów

Recommended Posts

Gram Czystym Niebem i wybiłem bandytów na jednym punkcie i znika że to ich i nic co najwyżej że jakieś terytorium zyskaliśmy albo straciliśmy (jak grałem najemnikami to czasami się dało a czasem nie)

Edited by SpongeWeed

Sądzę, że nie dokonał wyborów w tych opcjach dodatkowych, dotyczące ekspansji lub obrony. Poruszane to było na początku gry w CoC, więc nowi mogą tam nie zaglądać. Wg mnie, najlepiej ustawić obronę, bo inne frakcje przy ekspansji mogą nam ponownie odebrać już zajęte.

@Junx - I taką informację dobrze by było dodać też przy twoim modzie. Bo Ci co obejrzą streamy Filmistera, tego też nie zrobią, bo on nawet ekranu ustawień nie pokazał.

Chodzi o to że wchodzę na wolne terytorium (jako np. bandyta lub czyste niebo) i czekam czekam czekam i nic nawet nie piszę że przejąłem bazę gdzie u najemników to wyskakiwało

Edited by SpongeWeed

Jako wolny stalker, jak i jako Powinnościowiec dostaję wiadomości i oddziały się pojawiają - dostaję SMSy o przejmowaniu terenu (punktów poszczególnych). O oddziałach, które są za daleko również.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.