Skocz do zawartości

Nowy komp + Monitor


Łobuz

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.morele.net/inventory/info/12f51ec1/ W opraciu o intela.

AMD w drodze!

https://www.morele.net/inventory/info/c0b58711/

Reszta pieniędzy na jakieś chłodzenie + dysk ssd. Karta graficzna zintegrowana. W sam raz na przeczekanie kryzysu bitcoinowego, a i daje rade. 

Obudowę brałem kierując się ceną, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby znaleźć inną.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja bo zakładam, że posiadasz obudowę i dysk HDD który teraz mógłby służyć za magazyn danych.
Snap1.thumb.png.92e2607e0cfafa72db333c585fd43118.png

1908,25zł + procek i5 6600K około 600zł = 2508,25 zł. 
Z tym, że procesor to będzie używka z Allegro ale nie mój bo wczoraj wystawiłem
a dzisiaj się już sprzedał (to była na prawdę dobra cena) :) 

Zalety tego rozwiązania
1. Bardzo dobry procesor :)
2. Dysk SSD na system
3. 8GB RAM DDR4 HyperX Fury
4. Zasilacz Be Quiet 
5. Grafika 4GB RAM GDDR5

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o obudowie, która często bywa traktowana po macoszemu. Moim zdaniem warto dołożyć parę groszy i kupić coś lepszego. Nie mam tu na myśli wyglądu. Producenci często kuszą różnymi bajerami typu podświetlane wentylatory czy boczne okno. Nie patrzcie na to. Obudowa ma być duża i sztywna, zrobiona z przyzwoitej grubości blachy. Duża, i szeroka, by zmieściła się karta graficzna, a z boku zmieściły się swobodnie kable. Blacha ma być sztywna, by nic nie drżało i nie skrzypiało. Dobrze jak można zamocować więcej wentylatorów i to 140 mm. Filtry przeciwkurzowe, są moim zdaniem zbędne. Początkowo się cieszyłem, ale później wywaliłem. Trzeba je czyścić systematycznie, bo jak się zapomni, to skutecznie zablokują dopływ powietrza do środka. Łatwiej co jakiś czas otworzyć boczną pokrywę i przeczyścić całość.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2018 o 21:24, Stalker76 napisał:

Witam nie wiem czy dobrze umieściłem tego niusa z kanału,ale nie w tym rzecz.Zapraszam do obejrzenia materiału.

Przekret czy Prawda.mp4

 

Witajcie Stalkerzy,dziś ruszył kurier z nowym kompem,czekam z niecierpliwościaą:)  A tak nawiasem Pokaz Sreenów z moda Czas Sojuszu Prypeć Czas Rozliczeń.Zapraszam do oglądania.

1 minutę temu, Stalker76 napisał:

 

Witajcie Stalkerzy,dziś ruszył kurier z nowym kompem,czekam z niecierpliwościaą:)  A tak nawiasem Pokaz Sreenów z moda Czas Sojuszu Prypeć Czas Rozliczeń.Zapraszam do oglądania.

 

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem,z nowym kompem sprawa jest taka,komp nie widzi monitora to znaczy że nie ma obrazu,maszyna sprawna,ale obrazu brak,podłączałem w oba wejścia i nic,kumpel jak wgrywał system wszystko działało ale on miał podłączony pod telewizor pod złącze hdmi,ja podłączałem pod grafę i pod drugie wejście i dalej nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem za Stalker76, bo on nie może. U poprzedniego posiadacza kompa, był on połączony z telewizorem. Wiem to stąd, bo informował o tym na streamie. Sądzę, że można by go było ponownie połączyć z telewizorem i mając obraz, zmienić konfigurację. Ale sądzę, że ten do którego go zawiózł, rozwiąże ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.