Skocz do zawartości
vidkunsen

Kedi

Rekomendowane odpowiedzi

7797810.2.jpg

Kedi - sekretne życie kotów(czyli "śmierdzielów" bo tak je nazywają "psiarze"  a ja mam na stanie rodziny wilczura rasy Labrador - Lejdi) (2016).

Jest to film na który czekali miłośnicy kotów, Morze Marmara i 2 cieśniny, to tędy ludy Aryjskie - Tracy, Germanie i Słowianie poszli aż do Indii - Ariowie m.in., załozono kiedys tutaj osadę jako kolonię grecka która ze zwykłej osady stała się Polis.

To stąd Tracy przez obronę tego miasta-państwa stworzyli podwaliny pod wojnę  wojnę Trojańską, przeszli Ariowie, Palistyni - stąd Aryjska Palestyna, ale każdy lud zostawił po sobie m.in. zwierzęta.

Kozy, barany, konie, psy i koty!

Koty bo to o nich jest film!!!

120 minut w świecie sierści, umizgów, miauczenia i dużej formy humoru w klimacie endemicznego świata Anatolii.

W rolach głównych: Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak

p.s. osobiście nic do kotów nie mam, bratowa/brat maja 4 ale one szybko skumały(tajemniczy kop pod ogon ;)), że jest relacja - ja ciebie nie tykam ty nie zaznaczaj/ocieraj się o mnie, i o zgrozo ! sąsiadka ma kota który żre czasem ze "swojej" miski u mnie na szałasie bo sąsiadka robi na zmiany(znachor czyli lekarz) i zwierzakowi trza kopsnąć wodę i resztę miski.

Poznaj język i obyczaje wroga a będziesz wiedział jak ... - Sun Tzu ;):D

• Like 1
  • Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta