Skocz do zawartości

Lekki mod na podstawkę.


Buber

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, FeRu napisał:

niektóre gry mają po kilka MB a dają rozrywki na tygodnie

Eee...podaj przykład, nie jestem ortodoksem, Może się skuszę, ale myślę że z tymi tygodniami toś pan przesadził :) 

Znaczy się , w Rive Raid na Atari czy Harpoon lub UFO na Amigę faktycznie zagrywaliśmy się całymi wieczorami, ale nie wracajmy do archaizmów...kto nie idzie naprzód ten się cofa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Buber napisał:

Eee...podaj przykład, nie jestem ortodoksem, Może się skuszę, ale myślę że z tymi tygodniami toś pan przesadził

Może gry z rozgrywką w stylu FTL (170mb), mało zajmują ale grania mogą zapewnić na dlugo.

Albo coś pokroju Darkest Dungeon ale tu już 900mb choc na dzisiejsze czasy to mało.

Albo jakieś rpegi robione przez Spiderweb typu Genoforge Saga :)

Ale to tylko przykłady i raczej dla niszowych graczy, szczególnie te ostatnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tom3kb napisał:

Durkest Dungeon ale tu już 900mb

Kilka mega a kilkaset to różnica. Ale ok, rozumiem przekaz. Kiedyś było lepiej. Ale ja akurat jestem wzrokowcem , dobra fabuła z bardzo dobra grafiką to dla mnie wszystko co potrzebne do szczęścia przy grach :D 

A o gustach się nie dyskutuje

Właśnie zjadłem kawałek wiejskiej z musztardą i piętką chleba. W dobie sushi i Magdy Gessler może to uchodzić za anachronizm :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Buber napisał:

 Ale ok, rozumiem przekaz. Kiedyś było lepiej. 

Znaczy nie bo te Ftl i DD to nowe gry :) chciałem coś znaleźć co daje dużo grania przy małym rozmiarze :)

 

No i kwestia w co lubisz głównie grać fpsy, rpgi czy jakieś strategie?

Bo to by ułatwiło porady.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle różne wariacje, co różne mody... Na poprzedniej stronie pisałem czym jest OLR. Oblivion Lost bez "Remake" to taka podstawka na sterydach, nie mająca nic wspólnego ze starą atmosferą, buildami, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.