Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Z okazji Dnia Zwycięstwa, Demosfen wypuścił bardzo rozbudowaną, powiększoną o wyżej wymienione dodatki (plus wiele innych) wersję moda:

DEMOSFEN 1.02: https://drive.google.com/drive/folders/1VHAP6UfsO0FwZWYKzqnQXyUDCRInjfJn

                           https://yadi.sk/d/cukds5umE61Lvw

TORRENT: https://yadi.sk/d/eVAgKwtQmkhrdg

 

JhmP8s6lPM0.jpg

 

ŹRÓDŁO: https://vk.com/mnp_team?w=page-157100277_54451659

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Martwa Rzeka - jak się dostać na drugą część lokacji!?

Odpowiedź miałem cały czas przed oczami - szturmowiki!. :biggrin:

Dostałem się na 2 część lokacji, tam po oczyszczeniu terenu na ziemi zwiedziłem laboratorium jak z filmu SF ( Ukryty wymiar(1997)) ale a potem polazłem na grubę do sztolni i odnalazłem dziwny minerał emanujący energie psi którego fedrowaniem zajmowali się ci Monolitu.

Spoiler

ss_tomahawk_06-07-19_21-59-36_(rein).thumb.jpg.d0f254de39d5170d34c008420dc0e062.jpgss_tomahawk_06-07-19_21-59-30_(rein).thumb.jpg.624ff92d98a5d10c71946f9d2c470361.jpgss_tomahawk_06-07-19_22-03-41_(rein).thumb.jpg.8f6ccd6c702a89ae8695a9ca0a75bd61.jpgss_tomahawk_06-07-19_22-26-24_(rein).thumb.jpg.8179a422a6cceeb4fbae796dc4fb86d6.jpgss_tomahawk_06-07-19_22-05-47_(rein).thumb.jpg.d7dd5687f6d9f0eda9f068ec821ac336.jpgss_tomahawk_06-07-19_22-05-45_(rein).thumb.jpg.c5e57abae3efa0938fc3afc854012978.jpg

 

ss_tomahawk_06-07-19_21-44-28_(rein).jpg

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ograłem na szybko moda. Wystartowałem w bunkrze na Janowie jako naukowiec, poleciałem do wioski z zombiakami, postrzelałem i niespodzianka - karma spada, dostaję rangę "cziter" i blokuje mi sterowanie?ss_luk_07-01-19_12-48-56_(jupiter).thumb.jpg.4a50161ca322df01b3fd64d8afcda34f.jpg

System ulepszeń niezły, nowe zadania też, jest co robić... zdziwiło mnie że plecak, który kupujemy za punkty na starcie, dodaje tylko 5kg. Są ulepszenia ale to nadal dziwne że tylko 5kg dla plecaka...

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół tony, ponad:

Spoiler

ss_tomahawk_07-01-19_16-20-18_(l11_pripyat).thumb.jpg.8cb8652a574d5f94625a70b7f97f00ce.jpgss_tomahawk_07-01-19_16-20-14_(l11_pripyat).thumb.jpg.9b6fe3530170425c972d6c2a999f34cb.jpg

Zagraj, zdobywaj, odnajduj, pozbywaj się balastu za kasę, nie rób sobie nowych wrogów.

cały czas jest cos do zrobienia, oprócz fabuły z moda - tajemnica strefy jest też parę Biełazów zadań pobocznych dobrze opłacanych ale i niebezpiecznych. 

Dividie et impera!.

ss_tomahawk_07-01-19_16-20-11_(l11_pripyat).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mod pojawił się na Moddb, premiera w wersji 1.03 ma być jutro - pod warunkiem że wszystko pójdzie dobrze.

https://www.moddb.com/mods/demosfen

Ciekawe czy pojawią się inne wersje językowe? Taka AREA ma robione tłumaczenie na angielski, może i ten mod się załapie?

Kto wie, zobaczymy jutro.

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
zapomniałem linka
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pograłem trochę i pojąłem w czym był problem poprzednio, gdy gra przypięła mi łatkę Cheater - za wciśnięcie klawisza S w menu. Dodatkowo obniża to reputację i to srogo (z Neutralna na Zła). Do tego zdarzyła się znowu blokada klawiatury i myszy ale nie wiem od czego, może za częste zapisy? Mogłem zwijać grę do paska kombinacją Alt+TAB ale w grze nic nie zdziałałem.

A i zadania możemy brać głównie od ważnych postaci. Tu trzeba trochę uważać bo jak weźmiemy zadanie np. na wybicie bandytów to możemy u zleceniodawcy wziąć to zadanie znowu, obniżając sobie reputację (poprzednie zostaje anulowane).

18 godzin temu, Sierioża napisał:

Maszynowe, czy po ludzku?

dialogi są niby maszynowe ale są zrozumiałe, jedynie gramatyka momentami leży, zdarza się że postacie gadają jak Yoda. Nie przeszkadza to w graniu i robieniu zadań.

Zdarzają się nieprzetłumaczone rzeczy jak postacie w obozie stalkerów w Mrocznym Parowie który jest częścią Kordonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny rewelacyjny mod nie będący Mizerią do Zewu Czarnobyla.

Ale chyba znowu coś pokręciłem albo mod staje się niestabilny, zaczęło się chyba od nadużywania szybkiej podróży bo teraz dotarcie na północ Zony jest niemożliwe - wyloty przy przejściach czy korzystaniu z przewodnika.

Sprawdzałem logi i wygląda na to że skrypty nie wyrabiają z akcją, zdarzało się że w czasie strzelanin niedaleko mojej pozycji gra robiła wylot. Tak było wiele godzin później ale już na starcie w Kordonie (jako samotnik) na północy przejście na Wysypisko było obarczone wylotem. Pomysł na połączenie Kordonu z Parowem dziwny, on sam znacznie mniejszy a z tego co słyszałem to mają się pozbyć Parowu zupełnie w niektórych modach jak Anomaly?  Skoro o Parowie mowa - to w okolicach bazy samotników pod drzewami są niezłe fanty, jak pancerz podstawowy czy kałach z amunicją. Jeśli robiliśmy trening z Fanatem i mamy Meduzę to radiacja przestaje być problemem. Na Wysypisku znalazłem ciężki pancerz Powinności, trochę na północ od baru Stalkerów i ognistej anomalii. 

Zadania na ubicia mutantów są słabo płatne ale można je ubijać nożem by oszczędzić amunicję. Do tego mięso sprzedajemy rzeźnikowi na Wysypisku, jego zadania na mięsa są stałe i nie znikają po ich wypełnieniu. Podobnie jak w Misery - naprawa broni jest baaardzo kosztowna. 

Veles dostałem za 2 mózgi kontrolera od Sacharowa, Svarog dostałem za amunicję 10x 9x19. Niby Sacharow sprzedałby mi Svaroga za części mutantów ale mimo posiadania wymaganych części w liczbie 4 sztuk każda to i tak nie było możliwości kupna.

W Demosfenie można wziąć zadanie na polowanie i nie anulują ich po przejściu na inne lokacje. Za to miałem dublujące zadania na mutanty, po ich wzięciu tamte się anulowały automatycznie a ja traciłem reputację.

W modzie jest zatrzęsienie artefaktów, ciągle się znajdowało coś nowego po zdobyciu Velesa a także przy truchłach. Po jakimś czasie nawet na Kordonie można nadziać się na Monolitowców którzy biorą się znikąd, bo raczej nie przetrwaliby podróży?

Prawdopodobnie błąd tłumaczenia - w opisie przedmiotów jest mowa o poborze baterii, tyle że takowych w modzie nie ma.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Finalna wersja: wystarczy przeczytać książkę "Tajemnice strefy" i zapoznać się z modem pod tym samym tytułem oraz grać dalej w moda Demosfen.

https://www.playground.ru/files/s_t_a_l_k_e_r_zov_pripyati_tajna_zony-60772/

https://litnet.com/ru/book/taina-zony-b20354

_277510492.jpg

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen Czy Ty w ogóle rozumiesz stawiane pytania? Jak będę chciał czytać książki, to pójdę do biblioteki a nie na forum.

@Sierioża  A wiem, że oni mają taki zapał, że mogą od niego spłonąć.

Ale ze wstydem muszę przyznać :oops:, że pomyliłem mody. Oba na D.    Bo interesuje mnie jednak mod DOLLCHAN. :huh:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.