Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie angielskiej wersji... To tłumaczenie maszynowe z niewielkimi korektami autorskimi. Tekst ze skryptów jest po rosyjsku. Każdy kto zna w podstawowym stopniu anglosaski sobie poradzi, tak więc można spokojnie grać.  

Rozbawiła mnie akcja z rannym znajdującym się przy torach na nasypie kolejowym na Kordonie, nieopodal wejścia do tunelu (w wielu modach tunel jest zawalony). Gość chce aby mu przynieść torbę z lekami. Wchodzę do groty i szukam tej torby. Po jakiejś godzinie założyłem, że torba/plecak się nie zespałnował. Torba była tutaj:D:

Spoiler

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.09.30 - 11.47.16.21.png

Pograłem kilka godzin. DX11 jest słabo zoptymalizowany. Na DX10 czasami zdarzają się wyloty bez loga (średnio 1 na godzinę gry).  Zacząłem na lokacji "Meadow", ponieważ z poprzedniej wersji moda pamiętałem że było tam można znaleźć fajny szpej.

Spoiler

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.09.30 - 10.40.20.76.png

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.09.30 - 11.00.44.38.png

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.09.30 - 11.04.20.64.png

 

Ze sprzedaży broni to stalker w tym modzie nie wyżyje, także trzeba szukać artów. GG znów jest żarłoczny i nieopity:068:. Trochę brakuje zadań fabularnych, ale na razie jestem na etapie zdobywania lepszego szpeju, więc aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Nęcą rówież nowe lokacje do zwiedzania:041: 

Z nowych rzeczy, które zauważyłem - mamy kilka rodzajów kontenerów na arty. Recepty artmodyfikacji zdobywamy z fleszek znalezionych przy wrogach. Na lokacjach jest sporo luźno porozrzucanego szpeju, trzeba jedynie wytrwale szukać. Schowków z namiarów po trupach też jest nie mało. 

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.09.30 - 13.25.58.23.png

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hJi6z0GGpJg.jpg

26 października - teraz aktywnie twórcy naprawiają błędy i wyloty. W tym także błąd z kontenerami artefaktów. Wkrótce wyjdzie patch, w którym przy okazji pojawi się jedna bardzo ważna mechanika...
Następny globalny cel to przejście na bardziej współczesny silnik, na którym będzie dużo prościej zrealizować wiele ciekawych mechanik w opcjach Stalkera.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Agrael zmienił(a) tytuł na Demosfen
  • Wojownik odpiął/ęła ten temat
  • 9 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 9.12.2020 o 00:18, Wojownik napisał(a):

Pojawiły się nowe anomalie. Twórcy zajmą się adaptacją ich do paczki i poprawią błędy:

0wlEzUgXx7g.jpg?size=1280x720&quality=96BuSZL7k4ywI.jpg?size=1280x720&quality=96

  Ukryj zawartość

TFj4DtEtqwM.jpg?size=1280x720&quality=96EWhyvgAk4FY.jpg?size=1280x720&quality=969Qf3FC9N8sw.jpg?size=1280x720&quality=96lFmg69ncNZw.jpg?size=1280x720&quality=96oxT_sxMO-kU.jpg?size=1280x720&quality=96p33rx19lZkU.jpg?size=1280x720&quality=968Ca00E-vXjw.jpg?size=1280x720&quality=96u8Pm5ieinHk.jpg?size=1280x720&quality=96

 

1. Fajny ten mod, ze względu na swoje nowe lokacje, graficznie gorszy od Anomaly, ale widzę ze tutaj nudy nie ma. Każdy napotkany NPC daje questa. Lokacja bar wygląda jak wielkie.... miasto. Wysypisko... super. Nowe lokacje oczywiście na wielki +. W każdej bazie są jakieś sensowne stanowiska mechaników. W warsztacie mechanik na przykład ten mechanik powinności... widać że siedzi w warsztacie a nie jak w Anomaly (pusty pokoik i gość stoi z rękami przy pupie). Nawet questów kilka ma i się nie odnawiają. Tutaj jak wspomniałem jest ich tyle że nie wiadomo od czego zacząć. Szkoda że tutaj nie ma Trybu warfare. (tak swoją drogą dziwny ten warfare w Anomaly). Niby przejmujesz swoją frakcją załóżmy (wolnością) Bar 100 radów i bazę powinności.  Pracując w Bazie powinności przejętej przez wolność... musisz mieć rep. u powinności (u swojego wroga rly?)  wbity żeby zwiększyć asortyment w bazie. 2. Czy są takie mody do Anomaly i gammy by zwiększyć  liczbę lokacji i questów.  Bo każda z konkurencji Gamma VS CoC ma coś fajnego. Gamma dużo funkcji pokroju magazynków pojedynczymi nabojami ładowanych, nowe rodzaje anomali, czyszczenie broni i wyciąganie części z nich i ich rozkładanie. Własne warsztaty, i wiele innych. Czy są addony które mogą te gry wzajemnie pod tymi względami uzupełnić?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.