Jump to content

Recommended Posts

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tytuł oryginalny: Call of Chernobyl A.R.E.A.  Deweloperzy: Holodilnik, Darril Platforma: Call of Chernobyl 1.5 Wersja językowa: rosyjska OPIS:   Nazwa moda pochodzi od słowa A.R.E.A. (Atmos

Witam. Jestem autorem tego modu. Wiem jezyk polski, wiec moge przetlumaczyc mod po polsku, ale tylko wtedy, gdy wielu ludzi naprawde to interesuje. Takze byloby milo pomoc mi w tym. Po tygodniu dwa wy

Czegoś takiego to mi od początku brakowało w Stalkerze, ba brakuje w 99% gier.  Poniżej filmik pokazujący obslugę broni, jeśli załadujemy magazynek do "kałaszka" mamy 30 naboi. Po przeładowaniu,

Posted Images

• 4 weeks later...

Aktualizacja 1.1619: [MODDB]

Spis zmian:

Spoiler

- Dodano handel i możliwość naładowania akumulatorów przez Azota i Kardana.
- Dodano brakujące schowki na Magazynach Wojskowych.
- Poprawiono celowania i położenie G36K. Dodano zmianę celowania. Poprawiono tekstury.
- Poprawiono ilość naboi w magazynku dla Typ 63. Poprawiono klasę broni. Ustawiono celowanie i położenie, dodano zmianę celowania.
- Poprawiono opis ulepszenia noktowizora.
- Poprawiony wylot przy próbie handlu z handlarzem najemników.
- Poprawiony wylot przy przemieszczaniu przedmiotu w plecaku na plecach.
- Poprawiony wylot z dźwiękowymi schematami NPC.
- Poprawiono blokadę slotu hełmu ciężkiego pancerza.
- Poprawiono możliwość zdobycia przejść u NPC.
- Poprawiono funkcję łączenia ilości zapałek, a także ich usunięcia przy przeciąganiu.
- Poprawiono ilość otrzymanych kanapek podczas jednego użycia.
- Poprawiono opis PSZ-9D powinności. Poprawiono charakterystyki wszystkich wariacji pancerzy powinności.
- Poprawiono ikonki magazynków dla SIG-550 Snajperskiego. Poprawiony domyślny magazynek.
- Poprawiono błędy w tekstach angielskiej lokalizacji.
- Poprawiono brak wyposażenia oddziałów ochrony bunkra naukowców na Jupiterze. Dodano możliwość rozmowy z nimi.
- Zmieniono przewijanie inwentarza przy przeciąganiu - wystarczy przytrzymać lewy alt i przeciągnąć przedmiot w żądaną komórke.
- Zaniżono charakterystyki nieśmiertelnym NPC.

• Dodatnia 3

Ogrywałem starszą wersję tego moda, chyba najtrudniejszy mod jaki w życiu grałem. Pomimo tego iż mnie wyrzucało co chwile to nawet spoko się grało, irytowało mnie jednak najbardziej to że jak podnosiłem jakieś przedmioty to mi cały ekwipunek wyrzucało a nawet i mi HP odbierało, ale widzę że jakaś nowa aktualizacją jest (grałem w wersje 1.1602), zainstaluje i zobaczę jak się teraz gra :biggrin: