Skocz do zawartości

Upicie Kardana


Rekomendowane odpowiedzi

@seb-stryl Chodziło mi o danie Pilotowi w łapę, osobiście nigdy samemu nie chodzę xD ale na Janów idę dopiero po odnalezieniu map...i teraz, która to ogończa, albo na Płaskowyżu, albo na Żelaznym Lesie, wtedy taniej.

@Raymanek jaką misję? na jakim etapie gry jesteś?

Edytowane przez czynnywulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seb-stryl W Misery łatwo to było zauważyć, bo bez mapy było chyba 10 000 rubli, a z mapami 5 albo 6 tysięcy, od razu portfel cięższy (chyba to już lekki off-top z mojej strony)

@kondotier a na północy Zatonu nie było przypadkiem przejścia na Janów? Tak samo na Janowie za Cementownią nie było na Zaton drogi?

Edytowane przez czynnywulkan
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raymanek Tak i tak było plus jednak jeszcze płatności, bo jak przypomnieć, tak właśnie było dzięki dostępom do map poszczególnych lokacji. Jedynie różnica jest taka, że jak pisał @kondotier, grasz w wersję czystą, żadnego tam moda (dodatki, utrudnienia, możliwości itp.), a to jest różnica, a my nie chcemy faktycznie komuś namieszać w głowie i mieć z tego powodu nieporozumienia.

Edytowane przez seb-stryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Kardan bierze butelkę wódki ( za bardziej skomplikowane ulepszenia ) oraz standardowo kasę.  
Jak @vidkunsen pisze - Po trzech flaszkach odpływa i nie ma z nim kontaktu. 
Tak wiec chcąc nie chcąc musisz czekać do następnego dnia. Ewentualnie nie upijaj biedaka.. :D
 

Spoiler

maxresdefault.jpg

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bło mnie nie miałem jak napisać . Znalazłem jednego z jego kolegów i musze mu o tym powiedzieć i oddać mu jego rzeczy . Będę czekał zobaczę jak będzie a wczytać save nie mogę bo dużo zrobiłem już . U mnie w ZP za podróż do (zapomniałem nazwy ale jakiegoś lasu ) chce 1000 monet więc mało a jest to jednak miejsce ważne bo są tam misje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raymanek - to zadnie nie jest kluczowym, więc może czekać. A na Zatonie jest jeden "las". Żelazny Las. Nazwa pochodzi od lasu słupów elektrycznych. Nie ma sensu płacenia za przeprowadzanie w ramach tej samej lokacji. Traci się nie tylko grę, ale i możliwości znalezienia czegoś, lub zrobienia zadania pobocznego. Np. nie natrafisz na NPCów na warsztatach podstacji, dających zadanie i dobrą nagrodę za wykonanie. Nie będziesz miał też okazji zwiedzić jaskiń pod Spaloną wsią. A trzeba tam wleźć i przeszukać.

Weź inne zadania od NPCów i je wykonaj, czas wykonywania spowoduje, że Kardan się zdąży obudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.