Skocz do zawartości

Reborn: Stalker Wolfenstein


Rekomendowane odpowiedzi

@LIQUIDATOR - Wiesz może, Źródło już jest dostępne dla wszystkich, czy jeszcze tylko dla testerów. Aby zapytać Quote, musiałbym się tam zarejestrować.

Знаешь, Исток уже объявлен всем, или ещё только тестерам? Чтобы спросить  Quote, я был бы  должен там  зарегистрироваться.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATOR Myślałem o tym, ale dla jednego moda to nie potrzebne. Jak wypuszczą, zobaczymy.

Думал об этом, но для одного мода кажется ненужном. Будет релиз, увидим.

А на всякой пожарный, дай ссылку к вашему сайту.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 05.01.2018 at 9:34 AM, LIQUIDATOR said:

@kondotier Witam,oto patrz drugą lokalizację.Bardzo mocno to wszystko,dla prawdziwych tropicieli miejsce.Zabawne w 31 minucie w niebo odleci czołg,prawda potem пристукнет mnie z góry,kiedy przyleci(specjalnie nie stał się wyciąć).A potem spadnie na ziemię tylko przez 5 minut. 

 

 

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie dostępne lokacje w modzie zaliczone, ale ta druga z wybiciem NATO-wców przemieniających się w zombiaki to już masakra ( dodatkowo emisje i pojawiające się inne plugastwo znikąd oraz dwa czołgi strzelające w różnych pozycjach, bo trafił się taki leżący na wieży do góry gąsienicami i strzelający nadal, te rozwalimy znalezionym granatnikiem :)). Uśpienie klienta pojedynczym strzałem skutkuje ich nie przemianą, ale mutki robią swoje z pozostałymi i później trochę ich biega po bazie ( taka ciekawostka z wyczyszczeniem lokacji z pozostałych mutantów, po zaliczeniu zniszceznia NATO nie bierzemy zadania na ochronę Striełoka, tylko podsyłamy mu mutanty pod lufę bo wtedy jest nieśmiertelny :D, jeżeli weźmiemy zadanie na ochronę jego i trafimy na takowych to niestety szybko ginie ). Po teleportacji wracamy na pierwszą lokację i chyba tyle w temacie ( jeszcze pobiegam tam trochę to zobaczę czy coś się pojawi nowego ).

ss_mkk7_01-07-18_16-15-13_(lokator).thumb.jpg.8d77523f4cd19041005765c28cdb4923.jpg

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem moda, zacząłem grać i zapłaciłem frycowe. Wybrałem metodę eliminowania Niemców z bazy i wszystko szło jak należy, do czasu przyjścia w przebraniu do sztabu. To zadanie zostało zaliczone, dostałem nowe na podsłuchanie rozmowy, tylko że nie mam kogo podsłuchać. Wiem gdzie to się powinno odbyć, ale po wejściu do budynku zniknęli mi NPCe. Były kropki, ale zniknęły. Oni też.

@mkk7 - Czy mógłbyś sprawdzić, czy u Ciebie będzie to samo?

Przy ubiorze spadochroniarza jestem już po zabraniu pierwszych dokumentów, tak że po jego ubraniu spokojnie można iść do sztabu.

020 przy kamuflarzu.sav

020 przy kamuflarzu.dds

Zapis w sztabie jest już po dotarciu do budynku i braku kwestowych.

022 w sztabie.dds

022 w sztabie.sav

 

@LIQUIDATOR  Не повезло мне от начала. Взялł первые документы вскрытия дверей, камуфляжную одежду парашютиста, получил задачу проникнут в штаб. Пошол, задача выполнена, ест нова, подслушка. Но нет кого то подслушат. Штаб пустый. Неписей нет.

Nie powiodło mi się od początku. Znalazłem pierwsze dokumenty na otwarcie drzwi, maskujący kombinezon spadochroniarza, otrzymałem zadanie przeniknięcia do sztabu. Poszedłem, zadanie zaliczone, jest nowe - podsłuch. Ale nie ma kogo podsłuchiwać. Sztab pusty. NPCów brak.

 

 

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier sprawdzę twoje zapisy i zobaczę co u mnie wyjdzie.

Faktycznie masz pusto w sztabie, widzę sporo broni przy nim więc być może ich wybiłeś. Zdarzało się u mnie przy próbach eliminacji szkopów że oficerowie pojawiali się na placu i można ich było też sprzątnąć.

Nie widziałeś takiego jak na screenie  w tle ( jaśniejszy mundur ) na placu przypadkiem ?

ss_mkk7_01-08-18_18-46-24_(klaranlage1).thumb.jpg.661ef54c79c51dedd2e5236b2ea01d92.jpg

Ewentualnie możesz spróbować mojego zapisu w sztabie.

sztab.dds

sztab.sav

 

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkk7 - też do tego doszedłem, że byłem zbyt skuteczny. Ten białas podszedł pod lufę, bo robił psi alarm. Miałem inny zapis bez wybijania przy sztabie i dograłem już na nim do szabrowania bazy. Ale znów mam coś, bo przy pierwszych drzwiach ( tych 1924 ) , ginę z komunikatem, że powodem jest "nagłost' ". Jutro to sprawdzę.

Coś mi się widzi, że nie mogli testerzy dać sobie rady z niedoróbami na tej lokacji i puszczono ją na "OBT" . Za dużo jak na tak krótki fragment gry, przytrafiło mi się sytuacji których nie powinno jeszcze być.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając, znalazłem takie coś:

ss_administrator_01-08-18_20-23-37_(klaranlage1).thumb.jpg.115cbd29a72fdbfdb301580077f1511e.jpg

Przetłumaczone:

"W następstwie globalnej zmiany większości realności na Ziemi, należy zebrać istoty ( ludzi ) niezbędnych dla odrodzenia się świadomości Strefy, po to, aby ona sama zlikwidowała wpływanie psipola Ziemi na fizyczne byty. Są niezbędni fizyczni nosiciele, a nie duplikaty istot Striełoka, Bagiennego Doktora, Szucharta, Leśnika, Ducha, Kła, Luki i pewnej dziewczyny - awataru Strefy, jako nosicieli pełni wydarzeń realności "Źródła", w którym to odrodzenie jest możliwe."

Można to zobaczyć tylko zrzucając moda na listwę, ale przytrzymując klawisze Alt i Tab. Oto cały ER :).

 

Ale też przytrafiło mi się takie coś. To kara od moda, za niewłaściwą rozgrywkę, znana już z poprzedników.

ss_administrator_01-09-18_11-21-24_(klaranlage1).thumb.jpg.5543b03328fba1b50298ba2d88d06bb8.jpg

Tłumaczenie: Niespodziewanie nastąpiło w mózgu zaognienie centrum zuchwalstwa i chytrości, niekiedy doprowadzające do niezgodności z życiem.

@LIQUIDATOR - Знаешь, в таком случае надо проигрывать с начала? Или ест другая возможность?

Wiesz, w takim przypadku trzeba grać od nowa? Czy jest inna możliwość?

W stosunku do tego NPCa, wyróżniającego się zimowym kamuflażem mimo lata, obowiązuje przykazanie "Nie zabijaj", gdziekolwiek byśmy go nie spotkali. W sztabie, czy przed nim. Upierdliwiec jak nas zobaczy, szczuje na nas psy.

ss_administrator_01-08-18_18-22-52_(klaranlage1).thumb.jpg.a0df52dae515c2861b1ca4a669f283cc.jpg

Na dziedzińcu bazy stoi "BMW" którym możemy sobie sprawić przyjemność jazdy, np. w poszukiwaniu partyzantów. Uruchamiamy klawiszem przypisanym detektorowi.

ss_administrator_01-08-18_18-33-30_(klaranlage1).thumb.jpg.e603033728e173c4c7d24420d2b17941.jpg

Ale jak każda jazda, nie daje nam możliwości pozbierania artefaktów i innych dupereli, co możemy zrobić gnając per pedes.

Na razie przerwa w grze, bo nie chce mi się zaczynać od nowa.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 hours ago, kondotier said:

 

Można to zobaczyć tylko zrzucając moda na listwę, ale przytrzymując klawisze Alt i Tab. Oto cały ER :).

 

Po co takie komplikacje?Wszystkie gry S. T. A. L. K. E. R. klawisz "Tab" zawsze pokazywała bieżące zadanie,ta gra nie jest wyjątkiem.:)

W sprawie zniknięcia niemców w sztabie, na razie nic nie mogę powiedzieć nikt jeszcze się z takim nie spotkałem.Teraz zapisać twoje zobaczę i powiem coś konkretnego.

Spojrzał ten zapisać grę ,(020 przy kamuflarzu.sav)stało się wszystko jasne.Masz alarm,niektóre niemcy już zabici,dlatego tak się dzieje.Jak tylko się podnosi alarm trzeba wszystko powtórzyć,dalsza gra jest bezużyteczna.Spróbuj niepostrzeżenie dostać się do niemieckiej formie,bez podnoszenia alarmu, wtedy wszystko się uda.

 

 

Edytowane przez LIQUIDATOR
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATOR Спасибо за подсказки. Тревога у меня появилась ещё в дороге от безпилотчика к воротам. Пришлось начат стрельбу. Знаю, мода возможно обмануть и сразу взять камуфляжку. Но теперь мне очевидно, что задачу её поиска получается, после найденя первых документов.

ss_administrator_01-08-18_16-47-35_(klaranlage1).thumb.jpg.7bae0dc5739f2c156b7b723cb8f3cc58.jpg

Если в "Истоке" будут тоже такие непредсказуемыйe "сюрпризы", надо будет продумать.

Dziękuję za podpowiedzi. Alarm pojawił się u mnie, jeszcze w czasie drogi od drona do bramy. Musiałem zacząć strzelać. Wiem, że moda można oszukać i od razu zabrać kamuflaż. Ale teraz jest dla mnie oczywistym, że zadanie jego poszukiwania otrzymuje się dopiero po znalezieniu pierwszych dokumentów. (w zaznaczeniu na screenie treść).

Jeżeli w "Źródle" też będą takie nieprzewidywalne "niespodzianki", trzeba będzie pomyśleć.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, kondotier said:

 

Jeżeli w "Źródle" też będą takie nieprzewidywalne "niespodzianki", trzeba będzie pomyśleć.

Pełna Реборн zawsze był pełen takich niespodzianek.A na początku gry było zadanie dostać się do bazy to nie podnosi alarmu,więc jak tylko się zaczęła trzeba było od razu pokonać i nie tworzyć kolejnych trudności siebie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATOR - Итак я сделал. Ворота прошед без стрельбы. По ящикам вoшол в ангар. Тревога не окончилась. Тогда начал стрельбу.

I tak zrobiłem. Bramę przeszedłem bez strzelania. Po skrzynkach wszedłem do hangaru. Alarm się nie skończył. Wtedy zacząłem strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Pisałem już,alarm w ogóle wchodzić nie musi.Jak tylko wstała,można od razu rozpocząć nową grę lub jej zachowanie.A strzelać trzeba tylko w najbardziej skrajnych przypadkach, a mianowicie,że alarm nie była rozumiana.Po zakończeniu alarmu strzelać już za późno,ale to nie pomoże od Gestapo,

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkk7 - Jak Twoje sukcesy w tym modzie? Byłeś na drugiej lokacji?

Jeśli tak, to czy po powrocie była możliwa dalsza gra i jest jeszcze jakaś lokacja. Bo mnie po powrocie pojawia się informacja, że misja zawalona. Na gameplayach na YT, pokazywanie moda też się na tym kończy. Najdalej zaszedł do bazy, ale tam oprócz pająków nic nie było. Blaskowitz był niechętny do rozmowy.

A u mnie ponadto występują problemy techniczne. Mod mi zawisa tak, że muszę korzystać z menadżera. Wtedy log pusty. A jak przy takim czymś wyleciałem, to była informacja, że w magazynie brak miejsca na wykonanie czynności. A mam 16RAM i drugie tyle plik wymiany.

Szukałeś tych schowków na 2 lokacji, podpowiadanych przez moda? Szukałem i znalazłem 2. To ich lokalizacja. Są w krzyżach.

ss_administrator_01-13-18_18-51-45_(lokator).thumb.jpg.ddef7b073de9499bafee675e26fc2bf5.jpgss_administrator_01-13-18_16-13-05_(lokator).thumb.jpg.13cee075c2825e10eb3257182c9b2483.jpg

A tu kilka widoczków:

ss_administrator_01-13-18_18-45-37_(lokator).thumb.jpg.68774de2beb667b3851c0f12e025212c.jpgss_administrator_01-13-18_16-02-41_(lokator).thumb.jpg.1bab8a08eef16c9aa60e72e8c448341f.jpg

ss_administrator_01-13-18_18-31-24_(lokator).thumb.jpg.35f59972e434d3f62c1baa74b531b6fa.jpgss_administrator_01-13-18_18-37-18_(lokator).thumb.jpg.35a01adf4d5319483252f53f1ff990d6.jpg

@LIQUIDATOR - Сколько локацией обнимает это мод? На второй локации получил приказ поворота, выполнил и на первой появилась информация "мисся провалена".

Tłumaczenie: W skrócie to samo co do mkk7.

 

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czarno widzę grę w Źródło. Jeśli dwie wyrwane z moda lokacje sprawiają taki kłopot, to co będzie z całością 60. lokacji.

Chyba że jak przypuszczam, ich testerzy też mieli z nimi problemy i poprzez OBT chcą sprawdzić jak gracze dadzą sobie radę. Zobaczymy, co odpowie LIQUIDATOR, bo filmiku z gry po powrocie nie wstawił ani tu, ani na YTubie. Inni gameplayerzy też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier To nie jest kompletny mod, a tylko dwa miejsca z dużego moda.Po powrocie z miejsca Lokalizator,autor dalej fabuła nie przepisywać.Ale jestem różne opcje już grał.Mogę powiedzieć,że masz "misja nie powiodło się" okazuje się ponieważ,że umiera jeniec niemiec,który ucieka z wioski.Biegnie do mostu i mogą go zabić jak szabrownicy,jak i mutanty.Można tego uniknąć,nie wysyłając maruderów ataku na niemiecką bazę,a pozostawiając je po prostu siedzieć przy moście.U nich pojawi się i sprzedawca i mechanik,a niemiec będzie siedzieć w domku na wsi.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATOR - Ясно, что тот мод это только часть Истока. Но я щитался, будет лутшие оконьчене. Мод оставляет неудов.

Tłum.: Jasne, że mod to tylko część Źródła. Ale liczyłem, że mieć będzie lepsze zakończenie. Mod pozostawia niedosyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

       @kondotier Jesteś bardzo wymagający,normalny mod.Pamiętaj,że Er działa jeden,cały zespół uciekł,wszyscy ostro.Dlatego tak długo to wszystko trwa.Zawsze, gdy wychodzi coś takiego, na początku dużo jest nudny.Jest to nieuniknione.Ale potem to wszystko łatwo obszycie,wspólnym wysiłkiem.Próbowałem nagrywać filmy z dźwiękiem,po raz pierwszy.Jakość dźwięku jest jeszcze strasznego. muszę kupić mikrofon i wszystkiego się uczyć.Ale mam nadzieję ,że oglądanie moich filmów będzie wygodniejsze i bardziej przejrzyste z dźwiękiem.       

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.