Skocz do zawartości

Reborn: Stalker Wolfenstein


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zajarzyłem, najpierw po przekroczeniu mostu zmieniłem dresy (z nike na Adolfa Daßlera - Nike - Adidas ;)) czyli z Falschirmjäger  na bandyckie.

Potem polazłem na lewo od mostu, tamże "skowyry" - psy, potem najemnik, wioska i jak biegłem to za wioska napadły mnie mutacje komarów z pijawkami - czyli te z czerwonymi gałami - wciągnąłem je w anomalię z wirem i droga wolna.

Dialog, dron, moduł, Niemiec vel Blaskowitz, klucz, karta, i z powrotem do herszta ekipy.

Zobaczę co dalej, Gestapo czuwa przy skrzynce! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po cholerę pchałeś się w stronę bagna. Ja z bazy pojechałem kubelwagenem, aż do rozwidlenia wioska-wieża. Nic mnie nie napadało, nic nie gryzło. Do wioski poszedłem pieszo. Połamańca ominąłem szerokim łukiem, wlazłem na wieżę i zabrałem płaszcz. Znowu szerokim łukiem do wioski. Rozmowy, przynoszenie modułu, pojechałem autem, powrót do rozwidlenia bez problemów. Do wioski na piechotę, rozmowy i poszli grzecznie ( choć na raty ) do mostu.

Jak ich dobrze podprowadzisz do bramy bazy, to się będą tłukli z Wermachtem, a Ty spokojnie zabierzesz klucz ze skrzyni na dachu. Muszą zacząć rozrabiać, aby esesman przy drabince na dach sztabu ruszył dupę, bo inaczej nie wejdziesz. Innej drogi nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelazłem via rury do drugiego wejścia, przy bramie stała "nabojka" bandytów, zmiana ciuchów, sztab, "wóz" - łóżko, skrzynka, 2 x drzwi pancerne w podziemiu, potem z powrotem aż do bramy za mostem i jestem na lokatorze, dostałem misje od Striełoka i walczę z NATO, Bandyci, Monolit i co tam jeszcze natura strefy hojnie dała.

Zobaczę co dalej, jakby gram trochę inaczej niż w scenariuszu ale może dojdę do finału swoją ścieżką.

p.s. mam 45 artefaktów ale tylko 3 przydatne, w tym Serafin.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Diegtiariow zmienił(a) tytuł na REBORN - STALKER WOLFENSTEIN
  • Agrael zmienił(a) tytuł na Reborn: Stalker Wolfenstein
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.