Skocz do zawartości

Reborn: Stalker Wolfenstein


Rekomendowane odpowiedzi

@LIQUIDATOR

С коментарём гамепей совсем лучший. Желаю успехов.
После окончания мода, я попытался проиграть по другому. Не пошол с разу к безпилотке, а к входу возле штаба. Буквы исчезли ране чем вошол на базу. Так и решил действовать толко с ножом. Вошол на базу, сидя на корточках правее штаба подошол к ящикам и дальше к камуфлажке. И дальше как ранше. И вновь задача найденя камуфляжки появилась возле ящика з бумажкой. Кажется, нада было туда добратся внекамуфляжу.
Винтовки и осталные вещи у беспилотчика взял в месте с модулем для бандитов. Тоже с трубы дома деревни бандитов взял Бизона с патронами.  Дальше не играł, не знаю, как будет.

Tłumaczenie.

Z komentarzem gameplay znacznie lepszy.

Po skończeniu moda, spróbowałem zagrać ponownie inaczej. Nie poszedłem od razu do drona, ale do wejścia koło sztabu Litery zniknęły zanim wszedłem na bazę. Wtedy zdecydowałem grać tylko z nożem. Wszedłem na bazę i na kucaka z prawej strony sztabu podszedłem do skrzynek i dalej do ubioru maskującego. A dalej jak poprzednio. I znowu zadanie znalezienia kamuflażu pojawiło się przy skrzyni z dokumentem. Wygląda na to, że należało tu dotrzeć bez kamuflażu.

Karabin i pozostałe rzeczy przy dronie wziąłem razem z modułem dla bandytów. Z komina w wiosce bandytów wziąłem też Bizona z amunicją. Dalej nie grałem, więc nie wiem jak będzie.

Во время пользования свободной камерой, какой кнопкой перемещаешься в пиерод? Могу только  W в верх,  S в низ, D правее и A левее.

Pytanie o klawisze dla wolnej kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, kondotier said:

 

 

Во время пользования свободной камерой, какой кнопкой перемещаешься в пиерод? Могу только  W в верх,  S в низ, D правее и A левее.

Pytanie o klawisze dla wolnej kamery.

:)Przyciski klawiatury?Potrzebne są tylko przyciski u myszy.Lewy - przód,prawy tył.Wszystko jest proste.

Nie wiedziałem,że zarządzanie wolną kamerą może powodować trudności,zwłaszcza u tych, którzy grają w R.E.B.O.R.N.Trzeba będzie w przyszłym wideo powiedzieć,jak ją kontrolować.Na pewno nie jesteś jeden,który nie wie.

Edytowane przez LIQUIDATOR
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATOR Спасибо. Не было желания в других модах пользования камерой. Пользовался только видом из 2 или 3 лица.

Dziękuję. Nie miałem potrzeby w innych modach korzystać z kamery. Korzystałem tylko z widoku 2 lub 3 postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier I nie bez powodu nie cieszył.Aparat znacznie skraca czas i siły,zwłaszcza, gdy wchodzisz do miejsca po raz pierwszy.Zamiast tracić 2-3 godziny gry,o wiele łatwiej wszystko najpierw polatać kamerą,zaznacz wszystkie zakamarki wszystkich ukrytych i jawnych wrogów i od razu zaplanować ewentualne przejście tego wszystkiego.Kamera jest to funkcja R. E. B. O. R. N..W innych modach i grach ja jej nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATOR kamera o której mówisz, nie jest żadną funkcją Reborna. O ile dobrze pamiętam pojawiła się pierwszy raz w modzie AMK. Jest to po prostu komenda demo_record. W niektórych modach jest celowo zablokowana aby nie móc właśnie oszukiwać i 

1 godzinę temu, LIQUIDATOR napisał:

Zamiast tracić 2-3 godziny gry,o wiele łatwiej wszystko najpierw polatać kamerą,zaznacz wszystkie zakamarki wszystkich ukrytych i jawnych wrogów i od razu zaplanować ewentualne przejście tego wszystkiego

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier  Myślę strzelać, czy nie uważasz, że trzeba usunąć?Można tam pokazać tylko, jak sprzedać i naprawić wszystkie bronie , jak poszczuć komarów na niemców no i wszystko w tym stylu.Zanim nakręcił film o tym jak dostać się do kształtu ,bez trybu Stealth i jeśli strefa stoi na schodach.I jeszcze opcja, z innego wejścia do skrzynek bez zabijania tam.                              

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATOR - У меня просьба. Пиши в двойную. По русски и с трансляторном переводом. Мне приходится в большинстве догадываться в чём дело.

Мне кажется, что после убитя второго германца, надо было неидти за камуфлажкой, а сразу идти выполнит задачу найденя дверей и в следущим ящика с второй задачей найденя камуфляхки. Но теперь немножко сложно будет добраться к ней. Это по логике сюжета.

Чем боле вариантов прохоззждения, тем лучше игрокам.

Tłumaczenie: Mam prośbę, abyś pisał podwójnie. Po rosyjsku i z translatorowym przekładem. Muszę się domyślać w większości, o co chodzi.

Wydaje mi się, że po zabiciu drugiego Niemca, nie należało iść po kamuflaż, a od razu iść wypełniać zadanie znalezienia drzwi i w następstwie skrzynki z drugim zadaniem na znalezienie kamuflażu. Ale teraz będzie trochę trudniej dostać się do niej. Tak wychodzi z logiki scenariusza.

Im więcej wariantów przechodzenia, tym lepiej dla graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kondotier said:

 

Wydaje mi się, że po zabiciu drugiego Niemca, nie należało iść po kamuflaż, a od razu iść wypełniać zadanie znalezienia drzwi i w następstwie skrzynki z drugim zadaniem na znalezienie kamuflażu. 

То есть как это сразу?В тебя же ,без формы,каждый немец  будет стрелять,зачем с ними воевать?Взял форму,прыгнул на крышу,взял экзоскелет,ключ и остальное и иди себе к дверям и далее.Тем более,что это всё по пути.

 

Czyli jak to raz?W tobie samym ,bez formy,każdy niemiec będzie strzelać,po co z nimi walczyć?Wziął kształt,wskoczył na dach,wziął egzoszkielet,klucz i inne i idź sobie do drzwi i dalej.Tym bardziej,że to wszystko po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATOR - Ну, так зачем после вскрытия ящика мы получаем задачу взять камуфляжку, как она уже у нас? Как бы нужно было взять её раньше, наводки бы Эр не давал. Смысл мода очень превратный, как то в Реборнах ест.

Один раз попытался убивать тех немцев в подвалах, после знятия камуфлажки. И можно, без тревоги. Но лёгко не будет. Поворот был уже успешный. Но от входа по ящикам, вновь осторожно. Можно вызвать тревогу.  В месту найденя камуфлажки, вновь её одел. Сколько игроков, столько возможности.

Tłumaczenie. No, to po co po otwarciu skrzyni dostajemy zadanie zabrania kamuflażu, skoro już go mamy? Jeśli by należało wziąć ją wcześniej, Er by nie dał naprowadzenia.  Zamysł moda jest bardzo przewrotny, jak to jest w Rebornach.

Jeden raz spróbowałem zabijać tych Niemców w podpiwniczeniach, po zdjęciu kamuflażu. I można bez alarmu. Ale łatwo nie było. Powrót był już bez problemu. Ale od wchodzenia po skrzyniach, znowu ostrożnie. Można wywołać alarm. W miejscu gdzie znalazłem kamuflaż, znów go ubrałem. Ilu graczy, tyle możliwych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Я когда играю, особенно в Реборн всегда ищу другие варианты прохождения,мне главное выполнить основную задачу быстро и как мне удобнее,а какая там очерёдность  второстепенных задач, меня волнует не сильно.Но я могу сказать,что если бы Эр хотел,он бы не давал возможности играть так как я.Значит это тоже один из возможных вариантов.

 

Ja gdy gram, zwłaszcza w R. E. B. O. R. N. zawsze szukam innych opcji przejścia,mnie najważniejsze wykonać podstawowe zadanie szybko i jak mi wygodniej,a jaka jest kolejność drobnych zadań, nie obchodzi mnie mocno.Ale mogę powiedzieć,że gdyby Er chciał,to by nie dawał możliwości grać tak jak ja.Znaczy to też jeden z możliwych wariantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATORТы прав. Но не всегда в неочередности можно пройти задачи Реборна. Хотябы в Двойникач не получится. Тож я сказал, сколько игроков, столько вариантов.

Masz rację. Ale nie zawsze bez określonej kolejności można przejść zadania Reborna. W takich Duplikatach się nie da. Przecież powiedziałem, ilu graczy tyle rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier У меня в Двойниках всё как раз получалось.:)Я после Свалки всегда шёл сначала в Бар и Рыжий Лес и только потом в Агропром.И с трупами главных персонажей тоже поступал как хотел,сначала спускался в Х-16 за Призраком и только потом за Лукой.Экзоскелет Монолита на ЧАЭС 2  брал тоже в самом начале,ещё до Луки.(его даже Эр переложил,чтобы так легко не было взять его).Вообщем,как хотел так и вёл себя там.А в 7.64 там начало в другом месте и была задача сначала к Зарке попасть,через всю зону.А я вообще к Зарке не ходил.а проходил в бункер без неё,хитростью.Так что ,что в Двойники ,что в Артефакты Смерти я тоже играл совершенно по другому,чем все.

 

U mnie w Counterparts wszystko razem działało.Ja po Składowiska zawsze szedł najpierw do Baru i Czerwony Las, a potem w Agro.I z trupami głównych bohaterów też robił co chciał,najpierw schodził w X-16 za Duchem, a dopiero potem za Łukasza.Egzoszkielet Monolitu na CZARNOBYLU 2 brał też na samym początku,jeszcze przed Łuki.(nawet go Air przesunął,żeby tak łatwo nie było go wziąć).Zresztą,jak chciał i tak się zachowywał.A w 7.64 tam początek w innym miejscu i było zadanie najpierw do Зарке dostać się przez całą strefę.A ja w ogóle do Зарке nie chodził.a odbył się w bunkrze bez niej,przebiegłość.Tak że ,że w Counterparts ,że Artefakty Śmierci ja też grał zupełnie inaczej,niż wszystkie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATOR - Теперь надо только ждать полного релиза - мода Исток. Можешь как нибудь спросит Куоте, когда можно ожидать?

Teraz trzeba tylko oczekiwać pełnej wersji - moda Źródło. Czy możesz jakoś zapytać Quote, kiedy można oczekiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Он не больше знает,чем мы.Не он же его делает?Это только Эр знает,но он работает только один сейчас.Они там все перессорились и на почве политики и ещё по одной причине,поэтому только ждать остаётся.А что поиграть не во что?У нас сейчас все кинулись играть во Время Альянса 3 Связь Времён.Только,только вышел.Я ещё не играл, сегодня ночью скачаю себе.Дать ссылку?

 

On nie wie więcej niż my.Nie on go robi?To tylko Air wie,ale on działa tylko jeden teraz.Oni tam wszystko się pokłóciły i na gruncie polityki i jeszcze z jednego powodu,więc pozostaje tylko czekać.A że grać nie ma w co?U nas teraz wszyscy rzucili się do gry w Czasie Sojuszu 3 Komunikacja Czasów.Tylko,tylko wyszedł..Ja jeszcze nie grałemJa dzisiaj w nocy będę pobrać sobie.Dać link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATOR - Об Время Альянса знаем, смотри туда: https://stalkerteam.pl/topic/10780-czas-sojuszu-więź-czasów-3-część-serii/
Играю в БРАЗ, но скучно играть который то раз одно и тоже. Требуется нового сюжета.

O modzie Czas Aliansu wiemy, popatrz tutaj: link

Gram w BRAZ, ale nudno któryś raz jedno i to samo. Potrzeba nowego scenariusza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@vidkunsen- Zrób tak. Na początku obraz masz przesłonięty tym opisem i trudno cokolwiek zrobić. Idź więc po starcie gry w lewo, nie podchodź ani do widocznej bramy, ani do tego drona co go zobaczysz. Trzymając się muru obejdź tę bazę, aż do takiej furtki. Tam napisy znikają. Wtedy wracasz do drona, ale trzymaj się z daleka od tego bagna, bo cię dopadną komary wielkości wron i po Tobie. Pozabieraj to co jest po obu stronach drona ( broń, amunicja, lekarstwa itp. ) i wracasz do furtki. Ostrożnie, kiedy przy niej nie ma nikogo, wchodzisz do bazy i budynek przed Tobą bierzesz z prawej strony na kucaka. Ostrożnie w przerwie miedzy nim a kolejną halą, aby znów cię ktoś nie zobaczył. Wzdłuż ściany hali idziesz aż do takich skrzyń. Wchodzisz na nie i po rurach w lewo, aż do okien przez które możesz wskoczyć do środka. Na kucaka na dół, ale w momencie jak wojak pójdzie w lewo. Do przodu i na końcu korytarza w prawo i na piętro. Tam w lewo do pomieszczenia ze stołem bilardowym. Na nim mundur spadochroniarza. Możesz zabrać tylko jego, bo broń uszkodzona na zero. Ubierasz mundur i już alarmu nie podniesiesz. Tylko wintoreza miej schowanego. Idziesz do tego budynku przy bramie i tam już po swojemu.

To co jest na gameplajach, że wchodzą główną bramą, to z wcześniejszej wersji, kiedy na schodach nie było wermachtowca. Teraz się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kondotier.

Zrobiłem tak:

Ukatrupiłem z Wała 1 przed bramą, potem 2 - jeden na schodach drugi przy budynku na prawo od bramy.

Potem jak na filmie po skrzynkach, rury i do stołu od bilarda.

Podziemne korytarze, kwestia kodu i potem sztabu, podsłuchałem i polazłem do partyzanta.

Po drodze przy wartowni za bajorem dziwny twór - najemnik po ubiciu zamienił się w zombiaka a potem w pająka.

Rozwaliłem bandytów, komary, pijawkę, zombie i komary w wiosce, zebrałem fanty, podlazłem do Richtera, tenże tylko heil i heil.

Zajrzałem do opcji z mapą i mam jakiś schowek w - domku z kabina z przysznicem której nie widziałem w żadnej chacie?

O co tu biega? gdzie ten schowek?

Nie wzywałem na bazie komary na pomoc bo nie mogłem wtedy podsłuchać oficerów, zeżarły ich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandytów nie rozwalasz. Są potrzebni. Jak ci się pojawi dialog z przepędzeniem, idziesz do wieży strażniczej na końcu drogi i z niej zabierasz bandycki płaszcz. W nim do wioski na pogaduszki. O schowku z prysznicem nie pamiętam. Ale wskocz na dach drugiego domu po lewej i zajrzyj do komina. Potem gadasz z przywódcą bandytów i rozpoczynacie akcję. Przy moście się zatrzymają i każą Ci rozwalić jeńca. Masz dialog na oszukanie ich.

Jak będziesz szedł po płaszcz, zobaczysz połamańca korkociąg. A na drugiej lokacji, tam się dopiero napatrzysz na przeistaczających się mutantów, jak dziadów nie załatwisz pierwszym strzałem. Powodzenia i :viva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen  - Jak to Ci poginęli? Chyba że jak brałeś płaszcz, nie zlikwidowałeś połamańca i wyłażących z niego pająków. Przynajmniej z mojej gry nie pamiętam, aby coś takiego wystąpiło. Dupki idą na raty, tak że trzeba ciągle wracać po tych co się zatrzymują. Przy moście siadają w kółeczku, rozmawiasz z hersztem, idziesz po moduł wracasz, rozmawiasz, wracasz do wioski. Możliwe, już nie pamiętam, że po moduł idzie się po pierwszej rozmowie z Dryhunem. Dialog z Blaskowitzem, powrót do mostu, rozmowa z hersztem i prowadzisz ich do najbliższej bramy bazy. Rozmowa z hersztem o hałasie i idziesz rozwalać.

Zobacz jak ich prowadzić.

https://www.youtube.com/watch?v=FODMN1B9hSA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.