Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

image.jpeg

Tytuł oryginalny: Зимний Снайпер
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data premiery: 03.01.2018 r.
Autor: Eugeniusz Łukaszuk (Eugenium)
Autorzy spolszczenia: @Anton Gorodecki
Długość moda: (ok. 3 godzin)


OPIS:

Spoiler

Zimowy Snajper to niewielki prezent z okazji Świąt Noworocznych i Bożonarodzeniowych. Jest to krótki kilku wątkowy projekt osadzony w zimowej scenerii Prypeci. Fabuła opowiada historię elitarnego snajpera Monolitu o ksywie Bars oraz poszukiwań rzadkiego artefaktu Lodowaty Płomień.


Cechy moda:

  • Zaimplementowano klimatyczną zimową atmosferę, włączając w to piękne zimowe efekty otoczenia, anomalii, artefaktów i ścieżki dźwiękowej dostosowanej do czerpania jak największej przyjemności z gry.
  • Zaimplementowano pełnoprawny system zamarzania postaci. Prędkość zamarzania zależy od założonego kombinezonu (każdy posiada inny wskaźnik wychładzania). Ogrzać się można tylko obok ognisk lub przez wypicie herbaty albo wódki.
  • Niewielka fabuła skoncentrowana na dość rzadko "występującej fabularnie" w modach frakcji Monolit.
  • Przerobiona paczka broni.
  • System ponad 20 plecaków-schowków, ukrytych w różnych miejscach Prypeci.
  • Ponad 15 dokumentów, które będzie można odnaleźć i przeczytać a później sprzedać jednej z kluczowych postaci fabularnych. 

Znane problemy: 

Spoiler
  • Wylot z logiem:

Expression : error handler is invoked!
Function : handler_base
File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cpp
Line : 764
Description: pure virtual function call

Rozwiązanie: 
Zazwyczaj, ten rzadki losowy wylot może występować przy niedoborze pamięci operacyjnej. Wczytaj ponownie grę oraz spróbuj obejść problemowe miejsce. Ewentualnie należy zmniejszyć do minimum ustawienia graficzne i próbować grać dalej.

  • Nie otwierają się drzwi za którymi jest ciało Nibelunga w KBO Jubileny.

Rozwiązanie:
Zapisz przed drzwiami i wczytaj grę ponownie.

 

SCREENY:

Spoiler

Vvyc4AJ.jpg

LpmJzZY.jpg

NeUFxqG.jpg

osvtuNp.jpg

Fu1eBgs.jpg

INSTALACJA: 

Spoiler

Poprawna kolejność instalacji: 

  • Zew Prypeci 1.6.02
  • Pobrane, a następnie rozpakowane archiwum z modem oraz spolszczeniem należy umieścić w głównym katalogu gry ze zgodą na nadpisanie plików.

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

Spolszczenie:

  • Mediafire - [KLIK]

Źródło: appro.jpg  stalkermod.jpg

  • Dodatnia 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, jak czyściłem bazę najemników to znalazłem dokumenty, ale była na nich na czerwono informacje, że dokument jest częścią misji, która będzie dostępna po jakimś zadaniu XYZ.

I teraz pytanko mogę zbierać takie dokumenty czy inne przedmioty, potrzebne w późniejszych zadaniach? Jak dostanę na nie questa to mi zaliczy go wtedy? Czy też lepiej je zostawiać. Niby już na samym początku znajdujemy w ciałach wrogów różne przedmioty do naprawy broni, na których jest napisane, że będą później potrzebne do jakiegoś zadania czyli chyba nie powinno być problemów ale wolę zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra modzik ukończony, no znaczy główna fabuła bo zostało mi szukanie kwiatków, schowków albo dokumentów, ale dla zarobienia kaski bez większego celu to mi się już nie chce.

To mój pierwszy zimowy modzik i nawet fajnie się grało.

Plusy:

Całkiem ładnie wygląda, zmienione anomalie, zimowe modele mutantów, stalkerów. Fajna paczka broni.

Gramy jako członek Monolitu.

Minusy:

Strasznie krótki, można pyknąć w godzinkę. Trochę zmarnowany potencjał bo nawet na tej jednej mapce można było dorobić jeszcze trochę questów takich stricte pod Monoliciarzy, likwidowanie jakichś grup stalkerów co się przekradają do centrum zony, polowanie na patrole wojskowych, jakieś zadania pod snajpera, zastawianie jakichś pułapek itp pierdoły.

Mało zadań.

Jak sobie poszedłem kupić Egzo i sprzedać fanty, artefakty to się dowiedziałem, że czeka mnie ostatnie zadanie ;)

Ocena: 5/10

Graficznie się nie mam co przyczepiać ale fabularnie to można go było trochę rozbudować.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...

@cez137 Nie kombinuj, tylko graj. Mod jest prosty i przyjemny. Na pewno dasz sobie z nim radę.

W dniu 15.05.2020 o 15:20, prozmus84 napisał:

Podczas rozmowy imię mojej postaci wygląda jak krzaczki.
Można to zmienić?

Przydałby się zrzut ekranu z błędem. W mojej grze ten problem nie występował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Zimowy Snajper
  • Agrael przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.