Skocz do zawartości

Logo Forum.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

  • cichy podpiął/eła i promował(a) ten temat

To jest tylko przykład. Zrobiłem to w 10 minut. Po dopracowaniu i odpowiednim skalowaniu było by moim zdaniem spoko. No chyba że jest takie coś jest zbyt skomplikowane i chcecie coś prostszego :)

Logo1.png

EDIT:

Stworzyłem takie coś jeszcze. To jest ta prostsza forma.

Logo2.thumb.png.994e790ab4eb0f9b3a788321bb2510c3.png

Przypominam że to tylko przykłady.

Edytowane przez Jacek
Dodanie treści
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale napis musi zostać niezmieniony. I ostrzegam, że zdania nie zmienię :)  

A może po prostu czarne koszulki z białym nadrukiem Z tyłu na plecach napis duży a z przodu nad lewą piersią taki sam mały:

images.jpg.a357693a861930fa87f76826d154f468.jpg   

Coś takiego. I czy musi być tysiąc znaków dodatkowych? 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, pod ten napis jaki istnieje, ale powiększony 1.5 raza, dać tylko podkład graficzny. Już taki robiłem i został wykorzystany na FB.

Oczywiście, że zaproponować ten podkład, ale od razu w formacie odpowiednim dla miejsca na forum, a nie tapety na ekran, może każdy.

Jedyne co bym zmienił, to lokalizację o powstaniu forum. Ja bym dal pod główny napis i "niestalrkerską" czcionką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja w dwóch wariantach. Font zmieniłem, ponieważ aktualny jest dla mnie zbyt "chudy" i biednie to wygląda. Oczywiście to tylko moje odczucie.

LOGOOST.JPG©

Jako autor projektów zastrzegam, że można z nich korzystać tylko w obrębie forum Stalker Team. Zabraniam kopiowania, modyfikowania i użytkowania projektów poza forum Stalker Team.

Spoiler

LOGOTYP.JPG©LOGOTYP2.JPG©LOGOTYP3.JPG©LOGOTYP4.JPG©LOGOtyp99.png©LOGOTYPX34.JPG©

Jako autor projektów zastrzegam, że można z nich korzystać tylko w obrębie forum Stalker Team. Zabraniam kopiowania, modyfikowania i użytkowania projektów poza forum Stalker Team.

 

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chlebczarow- zrób jeszcze raz, ale z informacją o dacie narodzin forum.

To beżowe, może w trochę ciemniejszej tonacji. Bardziej czekoladowe.

@kazik - Fajny projekt. I właśnie z nadrukiem na biuście. Ale z samym STALKER, bez faworyzowania jednej z gier.

Tylko co z prawami autorskimi projektanta okładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Nie wiem czy mówimy o tym samym. Jak dla mnie to może być duży napis na placach i taki sam mały po lewej stronie 
na piersi i to wszystko. Resztę podałem jako przykład ! Jeśli chodzi o tą kolorową koszulkę jest na aliexpress i nie sądzę żeby w Chińczycy  
przejmowali się prawami autorskimi.       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kazik napisał:

Jak dla mnie to może być duży napis na placach i taki sam mały po lewej stronie 
na piersi i to wszystko.        

Jestem tego samego zdania. Oczywiście jakiś obrazek wyglądał by fajnie, ale pewnie znacznie podniosło by to cenę. Przecież ilość koszulek nie będzie wielka.

Co do loga forum, to propozycja @Chlebczarowa (czarno-biała) bardzo mi się podoba.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale mówimy o logu strony, czy w końcu wzorze na koszulki?

Jeśli o logu, to jest dobrze tak, jak jest. Tylko na biało, jak powiedział @Ranger801. Nie ma sensu robić rewolucji w czymś, co jest okej. Miejsca na tło też za bardzo nie widzę - mógłby mi ktoś pokazać jakby to miało wyglądać?

Mało miejsca, ale propozycja @Chlebczarow po dopracowaniu jest całkiem niezła.

Natomiast jeśli mówimy o wzorze na koszulki, to jak dla mnie oczywiste jest, że musi być na nich logo forum. I to wystarczy. Chyba, że pasuje Wam opcja z nickami, logiem frakcji, czy jakąś neutralną grafiką. Ale jak dla mnie proste znaczy lepsze. Oficjalnych wzorów i grafik radzę nie małpować. Niby nikomu nie szkodzi, ale lepiej dmuchać na zimne, bo potem możemy mieć tylko problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie moje ostatnie dwa zdania. Skoro pojawiła się wymiana zdań o prawach autorskich to czy nasze forum prawnie korzysta z logo?
Bo jeśli tak to może jednak tak jak proponuję z przodu małe logo same litery bez dodatków. Z tyłu to samo ale na całe plecy tak jak pokazywałem 
na zdjęciach. Co dodatkowych "jesteśmy  razem w zonie.." itd. to chyba warto pamiętać, że za rok wszelkie daty będą nieaktualne.
Jeśli już to moim zdaniem wystarczy rok założenia a jak ktoś zechce to sobie obliczy :)     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kazik napisał:

Skoro pojawiła się wymiana zdań o prawach autorskich to czy nasze forum prawnie korzysta z logo

I tak i nie. Przez 8 lat nie było problemów, nie wiem dlaczego teraz miałby być :) Ktoś pobiera jakieś wynagrodzenie z tytułu wykorzystywania go? To po pierwsze. Po drugie - nie podpinamy się pod grę, tylko uniwersum. To nie S.T.A.L.K.E.R. Cień/Niebo/Zew, a Team. Patrząc z takiej dziwnej perspektywy to już konkurencyjny serwis ma bardziej "ciepło". Nie dajmy się zwariować.

18 minut temu, kazik napisał:

za rok wszelkie daty będą nieaktualne

Tak, ale nawet gdyby było "jesteśmy z wami od 8 lat", to za rok zmienić 8 na 9 nie stanowi większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, propozycje które zaprezentował nam @Anton Gorodecki to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o forum. Świetnie się to prezentuje, ale jeśli miało by to być nadrukiem na koszulce, to jak mamy tak bardzo patrzeć na koszty, to faktycznie. Jeśli chodzi o prawa autorskie, to raczej nie powinno być problemu. Tyle lat nikt się nie pluł to i tym razem nikt nie powinien :D Kto nas nakryje? Po za tym chyba nie chcecie produkować koszulek żeby je komercyjnie sprzedawać? Bo jeśli to tylko dla zamkniętej społeczności (czyt. Użytkowników naszego forum) to z tego co się orientuje, to nawet prawnie jest to dozwolone. Jeśli się mylę to nie obrażę się o zimny kubeł wody na pysk :D

Edytowane przez Jacek
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.