Skocz do zawartości

Logo Forum.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

LOGOtyp99.png.5f405ddc57af37b9d5762cfcf7a86520.png.67b6bbcd7a9d7fabecd4af806c1005b2.png

Z tych propozycji @Chlebczarow najbardziej podoba mi się to - tylko zrobiłbym bez tła, znak promieniowania powinien być żółty
a pod nim np. Data Założenia: 2.05.2010  albo Forum Istnieje Od 2.05.2010 albo Działamy Od 2.05.2010 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik postaram się też zrobić wariant wg. Twoich sugestii. Komu jak komu ale człowiekowi tak pomocnemu na forum nie odmówię ;) 

Tylko problem w tym, że taki ze mnie grafik jak z koziej d... trąba. Trochę bawię się Gimpem, a że z pamięcią u mnie kiepsko, to zaraz zapominam - co z czym, gdzie i dlaczego. Dlatego opracowanie jakiejś koncepcji zabiera mi w pigułę czasu.

Kolejne projekty nie wchodzą mi już do poprzedniego posta, tak więc poniżej wariacje na temat: 

Spoiler

 

logotypVV1.JPG©logotypV1.JPG©logotypVVV2.JPG©logotyp.koszulka.JPG©

Jako autor projektów zastrzegam, że można z nich korzystać tylko w obrębie forum Stalker Team. Zabraniam kopiowania, modyfikowania i użytkowania projektów poza forum Stalker Team.

Spoiler

Naszywka.jpg©

plakost.jpg©

medal.jpg©

Jako autor projektów zastrzegam, że można z nich korzystać tylko w obrębie forum Stalker Team. Zabraniam kopiowania, modyfikowania i użytkowania projektów poza forum Stalker Team.

Powyżej kolejne wariacje.

  • Super 1
  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest super :) Tylko przydałoby się żeby ten czarny pasek na którym jest logo był u góry i u dołu ciut większy.
Tak żeby pod i nad znakiem promieniowania było trochę miejsca i sam znak nie stykał się z niczym. Chyba że ten pasek na którym jest logo Regulamin itd.. musi mieć taką wysokość. 
I na koniec ciekawe jakby wyglądał ten znak promieniowania gdyby ten zielony w nim zamienić na typowy dla takich znaków żółty? 

Snap28.thumb.jpg.d30702e9dd5c41811e12a30e0f505e0e.jpg

Chodzi mi o to że ten znak wygląda jakby był ściśnięty dosłownie ciut tam brakuje miejsca. No żółty sam znak zamiast zielony.
Takie kapryszenie starszego pana :)   

Wodze fantazji uwolnione :) 

logo2.thumb.jpg.c9fb386cd3bd1bfad0acb041be29526d.jpg

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym nie ruszał zielonego koloru dla znaczka. Są trzy różne promieniowania radioaktywne, może to które wybrał @Chlebczarow daje zieloną poświatę?

Ale na poważnie. Żółta koniczynka złamałaby kolorystyczną konwencję logo. Trochę tylko nie wiadomo co oznacza data. My wiemy, ale świeżaki i goście nie. Po lewej stronie koniczynki (patrząc na nią) aż się prosi dodać: "Działa od"; " Jest z Wami od" ; "Powstało". I będzie jasne jak Monolit.

No i :brawo: Panie @Chlebczarow , dla Ciebie :018:   i   :t3m:

Bierz się teraz za obrazek na koszulki, albo na kubki do kawy.   :viva:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kondotier napisał:

My wiemy, ale świeżaki i goście nie

No i to jest właśnie fajne ;) Ciekawski zapyta, dlaczego akurat ta data i czemu jest w logo - a stalkerzy właściwie z definicji powinni być ciekawscy.

Co do znaczka - kolor jest w porządku. Jeśli ktoś chce mieć sam dla siebie (np. na koszulce czy kubku) inny to byłbym za tym, żeby załatwiał sobie wzór już z twórcą prywatnie, bo inaczej gadka na ten temat będzie trwała wiecznie.

A @kazik też dał całkiem sensowny pomysł, by logo było na środku. Poprzednie komponowało się średnio, a to, gdyby np. "Ranking" powędrował do zakładki "Więcej", a "Regulamin i "Przeglądaj" przesunąć na lewo, byłoby w sam raz. Ale to już taka kosmetyka, marudzenie starszych panów w kwiecie wieku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję za Wasze wyrazy uznania dla mojej propozycji. Żebym tylko w piórka nie obrósł od tych pochwał :014::D . 

Tak jak napisał @kondotier włączenie innego koloru tworzy dysonans i logo traci spójność. Tzn. takie jest moje zdanie. Poniżej przykład:

logotypyelrad.JPG©

I jako ciekawostka wersja hardcore ;) :

logotypnuke.JPG©

Jako autor projektów zastrzegam, że można z nich korzystać tylko w obrębie forum Stalker Team. Zabraniam kopiowania, modyfikowania i użytkowania projektów poza forum Stalker Team.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś te nowe logo to wali tą zielenią po oczach... Nie wiem czemu w ogóle je zmienialiście -_- Ale jak już się bawicie to, trzymajcie jeden przykład, może coś lepszego skleicie jak pobawicie się/pooglądacie więcej przykładów, bo serio te nowe logo to taki "powiew photoshopa z lat 2000"

RDWmg9l.jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akinaro No dobra ładne, ale @Chlebczarow pisał że nie jest on jakimś specem w zakresie grafiki, a nowe logo było tzw. konceptem :) 

Dnia 10.01.2018 o 13:58, Chlebczarow napisał:

Tylko problem w tym, że taki ze mnie grafik jak z koziej d... trąba. Trochę bawię się Gimpem, a że z pamięcią u mnie kiepsko, to zaraz zapominam - co z czym, gdzie i dlaczego. Dlatego opracowanie jakiejś koncepcji zabiera mi w pigułę czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.