Skocz do zawartości

Logo Forum.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu, że powinniście uwzględnić też to, co się większości podobało :) @Chlebczarow zrobił fajne logo, może faktycznie można je dopracować. To @Anton Gorodecki również mi się podoba, ale jest troszkę takie... komiksowe - z braku lepszego określenia. I chociaż wizualnie jest spoko, to klimatem się rozmija. Ale to tylko takie narzekanie...

... kogoś, kto nawet przez sekundę nie brał pod uwagę głosu społeczności przy logo portalu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, smox napisał:

Mnie bardziej podobało się to zielone, co było wcześniej. 

Też tak uważam, że logo z tą zielenią przykuwało wzrok, a szarość lub kolorowość, to raczej nie jest wskazana. Posłuchajcie rad starszych ludzi, a uchylone niebiosa Wam będą... 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był w temacie tworzenia grafik  logo umieściłbym motywy z każdej części trylogii gry. Co do napisu "nazwy forum" to jak najbardziej powinna to być czcionka "stalker" lub coś bardzo zbliżone. Ale to moje osobiste zdanie. Pozdro. 

Edit: W obecnym logo ten motyw w dolnym prawym rogu jest zupełnie niewidoczny. Trzeba dobrze się napocić by dojrzeć co tam jest :) Logo powinno być czytelne i wyraziste.

Ale to moje odosobnione zdanie. :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze to. Już kilkukrotnie pisałem, że moim zdaniem listwa na której znajduje się logo jest zbyt wąska. Powinna być taka, aby logo miało wysokość co najmniej 1.5 raza  wyższą. Teraz jest zbyt małe i mało widoczne. A było nie było, powinno być ozdobą forum. Nawet jeśli wraz ze zwiększeniem wysokości, dla zachowania proporcji liter, trzeba go będzie rozciągnąć, to miejsce na to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • 9 miesięcy temu...

Wg. mnie, to 3 lub 5. A czym się one różnią, bo nie mogę znaleźć różnicy. Jednak biały kolor razi po oczach, więc bym go zamienił na bardziej przyjazny.

Ale chcę też przypomnieć, że aktualne logo zostało wybrane spośród kilku. Może by tak zajrzeć do ówczesnego tematu i propozycje z niego też wziąć pod rozwagę. A były naprawdę ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.