Skocz do zawartości

Logo Forum.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Logo forum, to logo forum, a nie gry czy moda. Dla gier czy modów są działy. Forum nie może faworyzować jednej opcji. Tak więc nie powinno w nim być nić co mogłoby go kojarzyć z jakąś produkcją.

DODANO

Przy poprzedniej dyskusji była wypowiedź @portals , że jest na forum możliwość indywidualnego wyboru logo wg. upodobania.

Czy nadal taka możliwość istnieje? Można by było więc dać 3 - 4 loga, a każdy wstawił by sobie wg. uznania.

Np. 2 z poprzedniej dyskusji i 2 nowe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Agrael napisał:

Chciałbym, aby w temacie wypowiedziało się jak najwięcej osób

Więc się wypowiem, jeśli pozwolisz:)

3 godziny temu, Ignachinio napisał:

Ja bym proponował zostawić to co jest. Jest bardzo ładne. I jakby nie patrzeć jest rozpoznawalne.

Też jestem takiego samego zdania i nic bym nie zmieniał, bo obecne logo jest najlepsze jakie dotąd widziałem.

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zgodzę się z tym, że nasze aktualne logo stało się rozpoznawalne. Takie drobne zmiany w postaci logo czasami wychodzą na drobne, ale rozumiem, że przyzwyczajenie wygrywa. 

Może zmienilibyśmy tło strony ? Również parę propozycji od @Lolo i @Suseł. Wszystko w klimatach nadchodzącego S2. 

Spoiler

ST4.jpg

ST1.jpg

ST3.jpg

ST6.jpg

ST2.jpg

ST5.jpg

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzięki @Meta mamy nowe logo :) Oczywiście będzie ono dostępne tylko w okresie świąteczno-noworocznym. Po nowym roku wrócimy do standardowego, a może nawet wymienimy na jakieś nowe ? :063: Zobaczmy.

ANIM_ST_HOLID_LOGO_FRAMES.gif

Wiem, że @kondotier korzysta z innego motywu strony ze starym logo (zielone). Jeżeli chcesz, to mogę Ci ustawić to świąteczne.

 

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Dzięki, ale z tego "zielonego" choćbym chciał, to skorzystać nie potrafię. Miałem to oficjalne, a "świąteczne" wskoczyło mi samo.

Miała być możliwość wyboru loga, ale nigdzie tego nie znalazłem. Znalazłem tylko zmianę tła i skorzystałem z tego. Jak jednak taka możliwość jest, to podpowiedz jak się do tego zabrać.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

A zmieniłeś Motyw ? Jest taka opcja na dole strony. Motyw z zielonym logo jest pod Villain - ST - poprzednia wersja. Każdy może z niego skorzystać, a i dobrać sobie tło strony. 

Spoiler

2.png

1.png.6ab8ed92997950b67141dd276b1266d9.png - Tu zmieniamy tło.

1.png

Niestety logo może być tylko jedno na danym Motywie. W domyślnym jest świąteczne. 

  • Super 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
22 minuty temu, Meta napisał:

Drobna propozycja (sklecona 'na szybko' 😅) co do zmiany logo po tym świątecznym, zgodnie z czyjąś sugestią, aby dodać zmieniające się ikony.
Może kiedyś w wolnej chwili zrobię całkiem nowe, w kilku wariantach do wybrania.

OLD_LOGO_ANIM.gif

Wygląda fajnie ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.