Skocz do zawartości

Czas Sojuszu - Więź czasów (III część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

@Gh0sTp  To dziwna sprawa, bo ten problem występuje tylko u Ciebie. Wielu grało i bez fioletowych. W takim razie w katalogu gdzie dokonywałeś zmian, powinien być jeszcze jeden w grażdance. Cały katalog, albo tylko jakiś plik. Jak go wyłapiesz, daj znać, któryś z tłumaczy moda przerobi to na robaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto spis wszystkich brakujących tekstur:

Spoiler

amik\weapons\btr\muzzle 6ways1
amik\weapons\btr\muzzle 6ways2
amik\weapons\grishik\357mag
amik\weapons\grishik\45
amik\weapons\grishik\50_ae
amik\weapons\grishik\5x45x39
amik\weapons\grishik\5x45x39_00
amik\weapons\grishik\5x45x39_01
amik\weapons\grishik\5x56x45
amik\weapons\grishik\5x56x45_00
amik\weapons\grishik\5x7x28
amik\weapons\grishik\6x5x50
amik\weapons\grishik\7x62x25_0
amik\weapons\grishik\7x62x25_1
amik\weapons\grishik\7x62x25_2
amik\weapons\grishik\7x62x25_3
amik\weapons\grishik\7x62x25_4
amik\weapons\grishik\7x62x39_00
amik\weapons\grishik\7x62x39_01
amik\weapons\grishik\7x62x39_02
amik\weapons\grishik\7x62x39_03
amik\weapons\grishik\7x62x51_1
amik\weapons\grishik\7x62x51_2
amik\weapons\grishik\7x62x54
amik\weapons\grishik\7x7x57
amik\weapons\grishik\7x92x57
amik\weapons\grishik\9x18_1
amik\weapons\grishik\9x18_2
amik\weapons\grishik\9x18_3
amik\weapons\grishik\9x39
amik\weapons\shells_12x70
amik\weapons\shells_ak
amik\weapons\shells_ak_01
glow\glow_anamorphic

map\map_l15u_pripyat_und

act\ŕńt13rs_gear
act\ŕńt13rs_black

Ja na razie nic z tym nie zrobię, nie mam nawet tego moda pobrane. Możesz sam zobaczyć jakie są tam błędy w nazewnictwie.

Najważniejsze są te dwie ostatnie, to one właśnie odnoszą się do NPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, mam takie szybkie pytanko. Odzyskujemy kiedyś sprzęt zabrany nam po zestrzeleniu nas na Jupiterze i uratowaniem przez zweryfikowaną Klaudię? Pomogłem w odparciu ataku bionikow na naszego braciszka. Nie wiem czy zbierać hajs i kupować nowy set czy dalej lecieć na AKSU XD. Obecnie ratuję Bąbla z rąk Szurki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie odzyskuje się ekwipunku. Też mnie to bolało, ale doświadczenie z innych modów nauczyło mnie, że nie ma się czym przejmować, bo będzie czas na zdobycie lepszego szpeju. 
Po tym wydarzeniu zbieraj pieniądze ( najlepiej sprzedawać zebrane artefakty + wpadnie kasa z zadań ) i znów inwestuj w ekwipunek. 

Naszego bandytę ratuje Lena, a Klaudia jedynie się nim opiekuje przez krótką chwilę by doszedł do siebie. W przyszłości będziesz mógł się odwdzięczyć Klaudii - o ile podejmiesz właściwą decyzję w pewnym zadaniu. 

Ja jeszcze moda nie ukończyłem, ale to jeden z lepszych w jakie grałem :) 

------------
Mam problem z zadaniem " Eksperyment Leśnika ".
Ustawiam skaner w wyznaczonym miejscu i czekam minimum godzinę aż zbierze informacje. Po tym czasie teoretycznie można go zabrać i odnieść Leśnikowi. Problem polega na tym, że za każdym razem nie zalicza mi zadania. 
Skaner ustawiłem o 19:00 i zabrałem go o 20:15, 20:30, 20:44 - za każdym razem nie zalicza zadania. Nie wiem gdzie popełniam błąd. 
Oto rozmowa z Leśnikiem podczas wzięcia zadania:
ss_daniel_02-02-19_20-22-22_(jupiter).jpgss_daniel_02-02-19_20-22-13_(jupiter).jpg

--- 
I po problemie. Próbowałem wiele razy i w końcu się udało. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia rozmowa i koniec przygody.
ss_daniel_02-03-19_15-01-15_(pripyat).jpg

W tym modzie nie gramy bohaterem, który próbuje zbawić świat od złego, a zwykłym stalkerem, który jest bandytą i ma swój własny pogląd na życie w Zonie. Mimo wszystko został wciągnięty w wir wydarzeń i musimy dokonywać często niełatwych wyborów. 
Nie trzeba się na wszystko zgadzać i potulnie wykonywać rozkazy. To od nas zależy jak wykonamy powierzone nam zadanie. 

Mod tak samo jak druga część serii posiada wygodny system teleportów - dopiero po przejściu na freeplay trzeba niestety po zonie podróżować pieszo ( a biegania trochę jest ). 
Dodatkowo do zdobycia mamy ciekawe osiągnięcia ( pozytywne lub negatywne - wszystko zależy od naszych wyborów ). Mnie nie udało się skomplementować wszystkich, chociaż w fabule postępowałem słusznie. 

Nie miałem ani jednego wylotu podczas gry tak więc pod tym względem również grało się przyjemnie. 

Ogólnie to moją przygodę z tą serią zacząłem dość dziwnie, bo od 2 części i teraz udało mi się ukończyć 3. " Prypeć, Czas Rozliczeń " cały czas czeka w kolejce i chyba jeszcze poczeka, bo czas na Ostatniego Stalkera. 

Cóż..Jakbym miał ocenić III część to wypadła według mnie świetnie i dałbym mocne 8/10. 

Moje statystyki:

Spoiler

ss_daniel_02-05-19_11-54-58_(pripyat).jpg

Ekwipunek: 

Spoiler

ss_daniel_02-05-19_11-55-54_(pripyat).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pokazałeś na screenie, to jedno z zakończeń. Można mieć jeszcze inne. To zależy od poprowadzenia dialogu ze zwyrodniałym "tatusiem".

W temacie dałem screena z innego zakończenia. Obaj bracia ze swymi dziewczynami siedzą w gastronomie koło Diabelskiego Młyna.

@Agrael  jak powtórzysz grę rozmowy z ojcem i inaczej ją poprowadzisz, to dostaniesz jeszcze kawałek gry. Tylko pilnuj przyszłej szwagierki, bo ma samobójcze ciągoty.

https://stalkerteam.pl/topic/10780-czas-sojuszu-więź-czasów-3-część-serii/?do=findComment&comment=123724

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trochę się pośpieszyłem, ale niestety odinstalowałem moda zaraz po tym zakończeniu. U mnie dialog z ojcem był taki sam co ciebie, ale nie godząc się na opuszczenie Zony lądowałem przy ognisku obok brata, Leny i Siesy. Żadne nowe zadanie się nie pojawiło więc zrozumiałem, że to definitywny koniec moda. 
Właściwie to moda można zakończyć już po zniszczeniu Świadomości-Z, ale po co skoro jeszcze zostało sporo zadań. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://trainer-engine.ru/load/chity/vremja_aljansa_3_svjaz_vremen_spavner/1-1-0-138

Ссылка на спавнер недоступна в силу токсичности его автора. 
Zsyłka niedostępna z powodu dużej toksyczności autora.

Ale - 02.12.2018, ss.11:

 https://cloud.mail.ru/public/AEcw/ByevFj3kp

i :

Спавнер - Связь Времён (Время Альянса 3) (1).7z

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piterrrrr  Nie psuj sobie gry używając spawnera.

Naprawdę jest niepotrzebny. Wszystko co potrzeba dostaniesz od moda. Trzeba tylko wykonywać zadania poboczne i wybierać np. w nagrodę nie pieniądze a schowki. Są bogate i masz kawałek gry więcej.

Zwróć też uwagę, że opcje wyboru odpowiedzi masz w kolorach. Zielony to najprostsze rozwiązania, najmniej korzystne. Tak że sam decydujesz o tym, jak ułożysz sobie grę. I od wyboru tych odpowiedzi zależy jakie osiągnięcia dostaniesz od moda. Sam o nich nie zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wstawiam spawnerów, to nie wiem jak je uruchamiać. A ten mod jest sam w sobie "do zabawy", więc jak chcesz się bawić, to graj uczciwie. Z czasem GG złodziejaszek nauczy się okradać, to się "dorobi". Tylko na początku wygląda to mizernie, ale z czasem to lepiej zwiększyć udźwig, bo nie uniesiesz znalezionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.