Skocz do zawartości

Czas Sojuszu - Więź czasów (III część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

Spawnera nie mam i miałeś rację, gra go nie potrzebuje. Już na samym początku można zdobyć dużo szpeju :) . Mod zapowiada się całkiem fajnie. Jestem na etapie misji szukania schowków sojuszu.

Występuje gdzieś postęp umiejętności złodziejstwa? Na razie nie udało mi się nikogo obrabować spoza misji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piterrrrr  Ale ta opcja okradania pojawia się dopiero po chyba trzy etapowym przeszkoleniu przez szefa złodziei. Robiłeś już te zadania? Musisz je zaliczyć.

A co dotyczy kasy. Możesz dać lub nie. Mod pozwala grać tak i tak. Od Twojego wyboru zależy dalsza trudność gry i możliwość wykonania kolejnych zadań.  nie dasz, łatwiej nie będzie. Wszystko zależy od tego, co wcześniej wybrałeś. Nie ma jednolitego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już jestem dawno po tych zadaniach, teraz będę robił pierwsze zadania dla naukowców. Może właśnie na ochronie naukowców poćwiczę, bo oni siedzą na zewnątrz i łatwo będzie się podkraść do nich :) .

A co do opcji wyboru wiem o tym że są różne. Pytam z ciekawości co by było jakbym nie dał okupu 100 000. Jakaś wielka walka czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

@kondotier Gram sobie dalej czasami w tego moda. I tak utknąłem :D . Po wysadzeniu X5 znalazłem się w Rudym Lesie. Mam zabrać od Stalkera moduł do sterowania mostem. Jestem przy tym stalkerze między anomaliami. Schodzę po kamieniu, nachylam się nad nim by go przeszukać i nie mogę. Próbowałem na różne sposoby i nie da się go przeszukać. Coś pewnie robię źle :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Witam :).

Twój filmik był bardzo pomocny. Jem chleb jest teleport wchodzę. Potem jem lekarstwa i jest komunikat "a więc co będzie" czy coś takiego. Według poradnika mam porozmawiać ze Sztermem ale nie wiem gdzie on jest, są same zombiaki zabijam je i też nic. Nie wiem co mam zrobić :) .

Zobaczyłem na filmik, trzeba się od razu napić wody :)

Edytowane przez Piterrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jestem właśnie po rozmowie ze sternem który ma po prostu genialny plan to trzeba mu przyznać , i teraz mam właśnie  znaleźć   dowody , a raczej dokumenty dla sojuszu ze istnieje  jeszcze jedno  laboratorium na janowie, i teraz zaczyna się problem, żaden wróg nie respi dokumentów, wszystkich wytłukłem na na mapie i nic, więc wczytałem save przed rozmowa z naszym jak na razie wrogiem i znowu to samo , znowu wszyscy poszli do piachu,  i żaden nie miał dokumentów , Dlatego mam pytanie czy zrobiłem coś  źle  ? , chodź sprawdziłem  poradnik na necie i  niczego nie pominąłem , dokumenty mają się respić randomowo.  Ewentualnie  Czy ktoś właśnie gra w moda i mógłby dać  mi  save ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 04:53, vidkunsen napisał:

Kamilxx2 - zapisy moje stanu gry ci się nie przydadzą bo gram tylko w rus. masz jakby co tzw. spawner:

http://www.unibytes.com/HTHS_yUbP1ULqw-Us4P3UgBB

https://yadi.sk/d/zmTqpZDc3UaicT

Wiesz może , gdzie w opcjach spawnera  można znaleźć dokumenty ?, wiem tylko tyle że  zajmują  2 kg , nie znalazłem w opcjach  ,  więc  dodałem wszystkie dokumenty, notatki i nic. 

Edytowane przez kamilxx2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen

Postać z dokumentami  nagle  się pojawiła koło lokacji "teleporter", cały czas pojawiała się tam inna drużyna  wrogów bez dokumentów, obojętnie  ile razy wczytywałem gre, dzisiaj nagle po wczytaniu save jak nie ostał się nikt, łaskawie się  pojawili , chodź nic nie zrobiłem, kolejny raz  po prostu wczytałem grę , co to spawnera, znalazłem dokumenty ale fabuła nie ruszyła dalej , Tak czy inaczej dzięki  za pomoc , może uda się skończyć moda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, prozmus84 napisał:

Na stronie Yandex jest komunikat: Save to Yandex.Disk and download.

No i tak często jest, załóż sobie konto na yandeksie, najpierw pobierze ci na twój dysk w chmurze, a potem na pc sobie ściągniesz.

No unitybites sssie :D ja bym sobie darował z tego pobierać. Zaraz zerknę czy z google disk coś nie znajdę.

@edit 

Nie widzę z googledrive linków niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.