Skocz do zawartości

Czas Sojuszu - Więź czasów (III część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

@prozmus84 Skoro jesteś "nowicjuszem" na Yandeksie, to zapamiętaj, aby po każdym pobraniu i zapisaniu na swoim kompie, czyścić na janku katalog pobrań, przenosząc to do kosza i kosz opróżniając. Masz tylko 10GB miejsca i szybko to się zapycha. A tak oczyszczając, nie spotkasz się z niespodzianką braku miejsca na nowe pobranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zadanie "Odnajdź mapę drogi prowadzącej do Limańska". Dostałem wiadomość od Galik, że zgubił fleszkę z mapa koło kontenerów, ale tam jej nie ma.
Znalazłem filmik https://www.youtube.com/watch?v=dbVIen5SQgQ i w 4:35 jest jej miejsce ale u mnie nie ma. Przywracałem save przed wiadomością od Galika i dale nie ma.

@edit

Znalazłem - po dokładnie przeciwnej stronie koło 2 skrzyni.

Edytowane przez prozmus84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam problem a konkretnie nie mogę otworzyć tych drzwi do kopalni w misji Wilkołak, cofnąłem się nawet do początku na tej lokacji i dalej to samo, słychać jakby się otwierały a nic się nie dzieje , oczywiście klucz mam, pisze cały czas drzwi zamknięte, o co chodzi - na filmiku Cineman podchodzi i normalnie je otwiera. Dziwne, 

mam też wyloty co jakiś czas lub nie zapisuje mi sejwów , przykładowy log poniżej

errorlog.log

nic w temacie?

no nic, po prostu nie zrobiłem tej misji, 

Edytowane przez pfirst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu utknąłem a mianowicie w czasie misji w Limańsku po zniszczeniu X-5 wypiłem wódkę, zagryzłem chlebkiem i zjadłem tabletki na ból głowy ale mnie nie przenosi za mostek nad rzeczką i niestety nie mogę pogadać ze Sternem. 

Oczywiście wyloty mam dalej ale jakoś da się grać. 

Coś ktoś doradzi

Zdrowych Świąt ;)

 

wow, trzeba popić wodą te tabletki, jadę dalej

Edytowane przez pfirst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, kamil190 napisał:

@Gh0sTp O to chodziło?:

Yandex: [KLIK]

image.thumb.png.a664a877b9932be08d764d827ad019ef.png

o addon zmieniający ikony, to co w ss wyżej. 

Dodając dodatkowe pytania w tym samym poście:

1. Jak to jest możliwe by GG w egzoszkielecie z wagą 50kg, męczył się tak szybko.

2. który plik odpowiada za ulepszenia pancerzy ( część pancerzy ma możliwość ulepszenia wszystkich statystyk, a inne tylko po 1 ) 

3. Gdzie znajdę ten addon zmieniający wszystkie ikony przedmiotów.

edit:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : wave&&wave->length()
[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line          : 65
[error]Description   : Can't open wave file:
[error]Arguments     : c:\program files (x86)\s.t.a.l.k.e.r. call of pripyat\s.t.a.l.k.e.r. Ńâ˙çü Âđĺě¸í\gamedata\sounds\weapons\m98b\m98b_reload.ogg

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp  Odpowiem tylko na fatal. Twój komputer ze względu na ustawienia językowe nie czyta grażdanki. Ale lepiej tych ustawień nie zmieniać, bo jak to zrobiłem, system przestał widzieć inne mody. Musisz w katalogu moda odnaleźć ten katalog, będzie on opisany grażdanką i zmienić nazwę na te robaczki. Skopiuj z błędu i wklej do moda.

Tyle tylko, że gdzieś na początku dyskusji powinien być wpis informujący o tym i wymieniający wszystkie katalogi i pliki do podmiany.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp odnośnie błędu - zmień nazwę folderu "s.t.a.l.k.e.r. Связь Времён" ( c:\program files (x86)\s.t.a.l.k.e.r. call of pripyat\s.t.a.l.k.e.r. Связь Времён) na tą z loga czyli "s.t.a.l.k.e.r. Ńâ˙çü Âđĺě¸í" (oczywiście bez cudzysłowów).

A tak poza tym wydaje mi się, że wypakowałeś folder z modem bezpośrednio do katalogu z ZP, a powinieneś wypakować tam samą gamedatę moda

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.