Skocz do zawartości

Czas Sojuszu - Więź czasów (III część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

Takie zielone, żółte i białe możliwości są przez całego moda. Wybierając kolorki, zmieniamy nieco fabułę, a na pewno zadania i ich skutki. Ale wszystkie jednak zachowują główną linię scenariusza, nie powodując zapętlenia, czy zablokowania. Tak że wolna wola, co kto lubi.

Ja kilka razy zrobiłem różne kolorki. Zapis przed wzięciem, kolorek, wykonanie i znowu twardy zapis. Powrót do zapisu sprzed wyboru i nowy kolorek, wykonanie i zapis. Na koniec wybierałem zapis z tego koloru, jaki dawał największe profity. I z niego prowadziłem dalszą grę.

A po dachu Jubileuszowego, też jest freeplay, ale ja już nie miałem co robić, oprócz swobodnego się przemieszczania do miejsca, gdzie mod się zaczął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen  - Chyba że samo stawianie moda, jest dla Ciebie przyjemniejsze niż gra. Uwierz, że spawner naprawdę nie jest potrzebny. Może i jest, ale nie szukałem. Nic nie wiem o antyczicie. Ten szeroki celownik który tak reklamujesz, zepsuje Ci przyjemność gry. A w niektórych fragmentach gry, będzie tylko przeszkadzał. Ale Twoja wola, rób co chcesz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2018 o 17:40, kondotier napisał:

Uwierz, że spawner naprawdę nie jest potrzebny.

W 100% popieram przedmówców. Spawner tylko psuje grę i powinien być zabroniony:) Czasem jednak jest przydatny i łatwiej go użyć niż dopisywać coś do handlarza. Jednak moje zdanie jest takie, że Spawnerem można sobie bardzo skutecznie popsuć rozgrywkę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen  - W Więzi Czasów na pewno nie będziesz miał takich problemów. Wszystko jest na swoim miejscu we właściwym czasie.

Ale są też małe "Pułapki" na w gorącej wodzie kąpanych.

Powiem Ci już teraz, bo w niczym fabuły czy przyjemności gry nie popsuję.

1. Dopóki nie dostaniesz zadania i wyposażenia, nie pchaj się do takiej dziwnej anomalii "Samobójców" na drodze do Oazy.

2. Przy szukaniu skrzynki z cennymi przedmiotami w psi polu, zwróć uwagę że w bajorku leżą dwa trupy. Nie uda się z jednym, bierz się za drugiego.

3. Schowki elektryka. Tu słowo elektryka jest kluczem. Szukasz tylko rzeczy związanych z prądem, choć opis wskazuje na komin.

4. Masz możliwość wyboru decyzji, podane kolorami. Zielony to prowadzenie za rączkę. Dwa pozostałe na myślenie. Ale cel ten sam.

Początkowa bida w wyposażeniu szybko zniknie. Będziesz miał raczej problem, czym się posługiwać.

I w tym modzie chytry, dwa razy traci.

:viva:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się- bo sprawdzałem tzw. "antyczity", że jak podkopsałem kasę już na początku gry szefowi bandytów - znaczy się nie chciałem jej od niego bo już miałem to mod się "dziwnie" krótki zrobił. 

Schemat działania: baza, potem Janów i szef Świadomości Zero, potem "park maszynowo-barakowozowy" i zaczyna się robić dziwnie, kto nie ryzykuje ten nie ma co opowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przejść z Janowa do bazy Aliansu, mam taki wylot:

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CBlender_default::Compile
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\Layers\xrRenderPC_R1\BlenderDefault.cpp
[error]Line          : 63
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Not enought textures for shader, base tex: ston\ston_bort_j01

Ktoś coś może poradzić?

Spoko Kondotier, wywróżyłem z kości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam statyczne - średnie, co proponujesz?

 

W ston jest pełno plików ston_(coś tam), pobrać od nowa?

Pobrać z moda czy z atmosfear?

Kondotier - nie wiem o co biega z plikami ston ale mam moda na yanku jakby co.

Anton - dałem średnie i pełne dynamiczne i jestem na Barze, mam gadać z Barmanem, zobaczymy co dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.