Skocz do zawartości

Czas Sojuszu - Więź czasów (III część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

@vidkunsen  Za babami to sobie sam lataj. Od Siesy się odczep, bo ci braciszek da po zębach. Tyle tylko, że jak będziesz grał w Prypeci szturm na Jubileuszowy, postaraj się aby przeżyła. Trzeba ją dosłownie chronić własną piersią, gierojkę.

Nie powiem Ci nic o córce mechanika, bobym zepsuł grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem, zabiłem dziada na dachu.

Mam mieszane uczucia co do fabuły, jakbym oglądał kolejny odcinek Dynastii. 

Możliwe, że w 4 części Siesa i ta druga od Pawła okażą się siostrami a oni będą "Koziorodcami" czy jakoś tak ;), Kława to ciotka, Botan to wuj  a Sidor to Stryjek (nawet nie chcę zgadywać o resztę rodziny).

Mod dobry, polecam. :D

p.s. na pożegnanie fotka z głowy Uljanowa, dzięki jego ręce zawsze w Rosji wiem w którym kierunku mam się udać gdy chcę do domu;):D

 

ss_tomahawk_04-02-18_19-25-33_(pripyat).jpg

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen - Jak możesz dziadem nazywać rodzonego Ojca? Bezlitosnego naukowca, własne dziecko wykorzystującego w pseudonaukowych eksperymentach, ale ojca.

Przyszłą szwagierkę uratowałeś?

To źle, że imienia dziewczyny w której się kochasz, nie pamiętasz.

A za ukończenie moda :brawo:.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kondotier napisał:

@vidkunsen - Jak możesz dziadem nazywać rodzonego Ojca? Bezlitosnego naukowca, własne dziecko wykorzystującego w pseudonaukowych eksperymentach, ale ojca.

Kurcze, czyli przeoczyłem epokowe odkrycie :037:. Wirtualne zapłodnienie jest jednak możliwe :043:. Nobel przeszedł mi koło nosa :021:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwujące dla mnie było brak: plecaka/ów własnych, śpiwora - spisz tam gdzie są wyznaczone miejsca, ja po pijaku się tak nie rozwlekam jak oni tu dialogi mają, gadane mieli jak po czaju i ten klimat "mrocznych tajemnic" niczym rozmowa z kobietą -  ... domyśl się.

Posiłkowałem się Cinemanem, pomaga ale czasem i on nie dawał rady, sporo nowych atrakcji i mój ulubiony złom via Złota Kula - wieżyczka strzelecka z PKM-em.

Jak dorwałem Gorgonę to już poszło z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  Jest takie powiedzenie, że zbytnia ciekawość to pierwszy stopień do piekła. A spojlery są po to, aby zajrzeć jak już sam nie dajesz rady.

A z dwoma poprzednimi częściami nie ma problemu. Mod jak mod. Jednym się podoba, innym nie. Chyba że gra się tak, jak jeden z youtuberów.

Ten kto nawet dawno przeszedł dwie pierwsze części, może spokojnie grać od razu. Fabularnie nie są powiązane zbyt mocno. Tyle tylko, że ci co nie zagrali wcale w pierwszą część, będą zdziwieni "braterstwem i miłością" wszystkich frakcji. No i będę musieli skądś się dowiedzieć, jak korzystać z teleportu w bazie aliansu.

Tak że jednak nadal radzę, zaczynać po kolei, jak trylogia prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen mod nie jest bardzo utrudniony, do podstawowych zagadek wystarczy poradnik @kamil190-a jeżeli komuś bardzo by się nie chciało tracić czasu na ich rozwiązanie. Free play to głównie sporo biegania między lokacjami i na to schodzi sporo czasu. Trochę się naszukałem artów potrzebnych do aktywacji anomalii antygrawitacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smox napisał:

Ma ktoś tego patcha? Ewentualnie jak zmniejszyć pragnienie GG w tym modzie?

Nie wiem czy o ten plik chodzi -> gamedata_thirst.7z

W oryginale do pobrania stąd-> http://stalker-mods.clan.su/load/stalker_cop/stalker_zov_pripjati/pravka_na_zhazhdu_dlja_vremja_aljansa_3/1-1-0-3062

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.