Skocz do zawartości

Breathing of Zone 1.6.2 [x64]


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

maxresdefault.jpg
Platforma: Call of Misery
Data Premiery: 27.06.2020r ( najnowsza wersja ) 
Autor: Stone


OPIS:

Spoiler

Breathing of Zone jest modyfikacją bazującą na platformie Call Of Misery, której podstawowym celem jest przeniesienie właściwości z Misery 2.2 i patcha 1.4.22 na silnik x64. Główny nacisk położono na stabilność oraz czerpanie maksymalnej przyjemności z rozgrywki. W produkcję włożono wiele wysiłku - naprawiono liczne błędy ( w tym samego silnika ) oraz dodano brakujące tekstury. Całkowicie przeprojektowano i jednocześnie zoptymalizowano Alife pod kątem słabszych PC. 

W celu uzyskania bardziej mrocznej atmosfery liczne lokacje poddano sporym zmianom. Ponadto wszystkie tekstury zostały skompresowane do lżejszej formy, co powinno wyeliminować powtarzające się błędy i nieoczekiwane wyloty spowodowane brakiem pamięci w opcjonalnym silniku x32.

Modyfikacja jest dostępna zarówno w języku rosyjskim, jak i angielskim. 

SCREENY:

Spoiler

8b653fa303c1.jpgf7891ec8376f.jpge4f7962416e5.jpg6243d80bfa17.jpg

VIDEO:

Spoiler

 

INSTALACJA:

Spoiler

Mod posiada wbudowany instalator. Wystarczy postępować zgodnie z jego wskazówkami. 

LINKI DO POBRANIA:

Źródło: AP-PRO.RU 

  • Dodatnia 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiem na pytanie xd i wybaczcie double-posta, ale kilka rzeczy do dodania.

 

W dniu 23.01.2018 o 08:53, cichy napisał:

JĘZYK:                  ROSYJSKI


No tak nie do końca - sporo rzeczy jest po angielsku, nawet w menu jest możliwość wyboru na angielski. Broń, zadania od DoctorX. Po rosyjsku są, z tego co zauważyłem zadania z MLR-a. Tzn. były bo je zangielszczyłem, może się komuś przydadzą :D Zangielszczenie co prawda maszynowe więc i czasem (czasem, hehe) są dziwne "kfiatki" i inne, ale już przynajmniej wiadomo o co chodzi dla nieznających grażdankowych znaczków :D z chęcią zangielszczyłbym też filmiki i dialogi z przewodnikami, ale nawet nie wiem gdzie tego szukać :x

Teraz inne pytanie, do grających w moda - jak u was jest z a-life? Działa na całej mapie i sąsiednich czy tylko do kilkuset metrów? Bo niby jest "życia w całej Zonie", ale nie widziałem, żeby na sąsiednich się coś działo. Co więcej, w kordonie będąc w wiosce kotów akcja dzieje się tylko do torów, za nimi wszystko jakby zamierało. Tak powinno być? Czy może to przez jakiś mod który dodałem? (zima w zonie z CoC-a i pokazywanie jednostek jak w CS wraz z liczbą i kierunkiem marszu).

mlr.zip

Edytowane przez Sigmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Agrael zmienił(a) tytuł na Breathing of Zone 1.6.2 [x64]

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.