Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Akron1112  - Jak zwykle można popróbować sztuczki. Wyłóż cały już posiadany sprzęt do jakiejś skrzyni, aby Ci nie przepadł i zapisz się. Takim golcem wyjdź przez bramę zagrody w kierunku wioski. W takiej dolince jest stado psów. Daj im się pogryźć krytycznie i ucieknij. Jak się ockniesz i prześpisz, będziesz miał nowy układ zadań pobocznych, ale główne pozostaną. Wtedy zabierz sprzęt, zrób poboczne najbliższe wioski, wróć zapisz się i idź po języka.

A tu od 15 masz to zadanie.

https://www.youtube.com/watch?v=tNmgyo0P-Gs

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier-Sztuczka nie udała się którą zaproponowałeś występuje ten sam problem(wyrzut do pulpitu).Moze zająłem się za bardzo zadaniami pobocznymi jak pisał wcześniej @mkk7.

Zagram od nowa,bo  mod jest fajny,może tym razem obejdzie się bez problemów,oraz dzięki za wspieranie dobrymi radami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akron1112 - te dodatkowe zadania też są konieczne. Mod jest tak zrobiony, że na jedno zadanie Nieznajomego, masz całą wiązankę dodatkowych. Przynosząc z nich "wartościowe" skrzynki i wstawiając ( ale chyba to wiesz ) do tej skrzynki między plecakiem a sejfem, otrzymujesz od nieznajomego nagrody, a w tym bezcenna kiełbasę. Bez ich robienia, nie uruchomisz np. elektrowni wiatrowej. Mnie mod gnębił przy pierwszej grze uzbrojeniem NPCów w kałachy z podlufowymi, z których zabijali mnie z dużej odległości. Ale te kałachy po zabiciu NPCa natychmiast znikały. W drugiej nowej grze, już tych kałachów nie było. Może i tobie się przytrafiło coś podobnego. Ten mod nie jest dokończony i może mieć jakieś bugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier-ten mod jest dość ciekawie zrobiony . Zacząłem od nowa ,i na dzień dobry napuściłem przy helikopterze sunie na szabrowników ,zdobyłem obrzyna, PM-a,oraz inne klamoty.

Skutek był taki ,że dostałem od Nieznajomego (oprócz głównych) zadania na wybicie mutantów i przyniesienia artefaktów tak,że muszę oszczędzać sunię i amunicję,bo kiełbasa jak na razie się nie pojawia.

Zobaczę co będzie się działo jak dojdę na wzięcie,,języka"-czy będą wyloty,czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akron1112 - W obozowiskach bandytów są skrzynki z łupem. Trzeba dobrze przeszukiwać schowki. Dopiero jak przyniesiesz taką skrzynkę i wsadzisz do skrzynki Nieznajomego, to w sejfie pojawi się nagroda. Ja w każdej miałem conajmniej jedną kiełbasę. Za arty też zawsze coś daje.

Tylko że jak bandytom gwizdniesz skrzynkę, to przyjdą ją sobie odebrać z zagrody. Jest wesoło, ale kupa broni na części bliska do noszenia.

A jak znalazłem psa ( wyjdzie z gry że to zmutowany kumpel gospodarza ), to od razu poszedłem do dwóch następnych pytajników. Miałem ciekawe rzeczy, zadania i robotę. Dopiero po tym do śmigłowca. I psa nie musiałem podpuszczać, bo sam wiedział co robić. I ich  broń była moja.

Można grać na wiele sposobów, byle tylko wykonać zadania Nieznajomego.

Widziałeś screeny z miejscami poza zagrodą, gdzie się można zapisywać? Ale najpierw musimy tam mieć spotkanie z nieznajomym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akron1112 niektóre pytajniki sobie odpuść na początku, bo nie dasz rady, szczególnie ten przy śmigłowcu. Graj po swojemu, tylko pilnuj rozwoju fabuły. Warto w miarę możliwości zrobić jak najszybciej linię gospodarza domu, zdobędziesz Sevę i dobry art (jeżeli nie zużyjesz podnośnika na początku do zestawu remontowego, to droga do tego skarbu jest dość krótka). Warto też już na początku uruchomić bimbrownie i zrobić sobie zapas alkoholu, to istotna rzecz w tym modzie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akron1112  - Przy trupach znajdujesz całą kupę zestawów do naprawy i modernizacji. Nie trzeba brać wszystkich, bo nie będą przydatne. Tylko niepotrzebny balast przy chodzeniu. Zabieraj tylko na PMa, Bizona, AKSu. Na Bizona i i AKSu znajdziesz części i sobie poskładasz. Też zbieraj do płaszcza bandyty, SEVA, stalkerskiego.

Wszędzie gdzie jest jakiś samochód do naprawy, w pobliżu są narzędzia. Ale najlepszy, bo najmniej "poślizgowy" jest ten bus z zagrody. Z jakiegoś miejsca zabierz drugi podnośnik i zostaw go sobie gdzieś w wiosce blisko tunelu. Albo noś, bo wykorzystany zostanie dość niespodziewani. Są schowki i plecaki do wykorzystania. Wszystkiego ważnego nie jestem podpowiedzieć, bez zdradzania fabuły.

Z bazy remontowej nie zabieraj kanistra i WD40. Będą tam potrzebne.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier-gra idzie świetnie,sporo zadań,broni i amunicji,ale też są i problemy.

 Jak wyciągnąć art z środka anomalii?-próbowałem na różne sposoby(w innych modach za pomocą granatu się wypychało)

                                                                                        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej.

Walczę z tym modem już kilka dni ale coś mi mówi, że poległem :|

  • Po pierwsze nie mam ciała przy helikopterze i klucza oczywiście też nie ma. Zaczynałem grę kilka razy i za każdym razem to samo :|
  • Nieznajomy pojawił mi się tylko raz - kiedy mnie uratował - i tyle. Zrobiłem to co się dało, zostało mi zadanie z Echo Czarnobyla, idę do tego domku a tam anomalia. Co podchodzę to napis 'tu jest jakaś anomalia'.
  • Odpuściłem czerwony znacznik koło helikoptera - no sorry ale z obrzynem i 8 nabojami to ja do 2 tuptusi nie podchodzę - i tak mnie jakieś PSI rozwala.

help :(

 

edit: anomalię przeszedłem :/

Edytowane przez speediee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam już chyba 3 video ale po rosyjsku to ja nie daje rady tym bardziej, że jest tego dużo. Np. w tym video koleś biegnie do heli i jest kolejne ciało z kluczem - u mnie tego trupa nie ma. Na razie biegnę nad wodę do kamaza ale coś mi mówi, że za chwilę odpuszczę tego moda :(

 

edit: gram od nowa :/ chyba już 4x ... i w końcu mam klucz :) i zaczęła się normalna linia fabularna :) jupiiii !

Edytowane przez speediee
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@speediee, fakt, jest tego dużo, ale Ty masz problem na samym początku. Jeżeli nie ma ciała przy helikopterze, a tym samym klucza, to nie ma sensu grać dalej. Są dwa wyjścia - 1. Coś źle zainstalowałeś, albo źle się pobrało. 2 - Coś namieszałeś w rozgrywce.

Popatrz jeszcze raz od początku i zrób tak samo. Mod jest całkowicie grywalny, wiele osób w niego grało i wielu go ukończyło, chociaż niektórzy też mieli problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@speediee - Tylko pamiętaj, aby zadania fabuły robić równolegle do tych dodatkowych. Raz, że nazbierasz sprzętu, a dwa, że za przyniesione znalezione "skarby" wsadzone do skrzynki ( tej metalowej), dostaniesz do sejfu fajne nagrody i co najważniejsze, kiełbasę dla Psa. Bez nie szybko Ci zdechnie. Czasem w czasie walki robi sobie przerwę i przybiega do Ciebie. To sygnał na karmienie.

No i skoro zaskoczył, to :viva:.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.