Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@speediee - Sporo już zrobiłeś (np. wiatrak) więc drugą wizytę Nieznajomego w zagrodzie musiałeś już mieć. Nic o niej nie napisałeś. Następnych nie będzie. Będziecie się spotykać w terenie, miejsca będzie wyznaczał. Wstawiłem screeny z tymi miejscami, a także informację o możliwości robienia w nich zapisów ( ale dopiero po spotkaniu ) i sposobie ich robienia. To duże ułatwienie, nie trzeba za każdym razem gnać do zagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Tak, zacząłem grę od nowa a że już wcześniej zrobiłem zadania poboczne to wiedziałem co i jak i co mnie czeka ( no nie do końca bo za pierwszym razem nie miałem szabrowników, nie licząc tych przy BTR ).
Teraz gra się o wiele ciekawiej bo coś się dzieje :)
Nieznajomego miałem w domku 2x zaraz po zabraniu klucza i zawartości skrzynki koło heli.

Teraz mam go 3x - siedzi na słupie :)

@Szeregowy Killer - polecam skończyć zadanie na gospodarza domu - na końcu czeka Sevunia :) Polecam także poszukać w tym wątku pliku actor zmieniającego zmęczenie bo w kombinezonie biegać ciężko :)

Edytowane przez speediee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@speediee - No to masz już drugie miejsce do zapisywania gry. Dokładnie zapamiętaj jak stałeś przy rozmowie, bo krok w bok i po zabawie.

A co dotyczy szybkiego poruszania. Od tego jest dostawczak z zagrody. Innych się nie opłaca uruchamiać.

Nie przegapcie mało widocznego szkieletu na skarpie, jak od strony linii wysokiego napięcia wchodzi się do wioski. I tego co koło niego leży.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A warto jeździć, bo nic po drodze nie znajdziesz, a czasu szkoda. Pies sobie jeździ siedząc na dachu, chyba że stukniesz w drzewo, to spadnie. Ale jak go będziesz zostawiał, to z zapalonymi światłami i zawsze na północ kabiną. Chyba wiesz dlaczego. A po światłach łatwiej go znaleźć, jak cię pijawki lub inne dziadostwo trochę przegoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał Sevunie i pewien cudowny dodatek do niej to nawet z obrzynem dasz radę :)
Chowaj się w budynku a piesełowi każ siedzieć w progu. Wychylaj się, 4 strzały i po chimerze :)

... zresztą poczekaj na konfrontację z kontrolerami albo tuptusiami :)

Edytowane przez speediee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

@Gh0sTp  - Zobacz w modzie, czy w kat dla plików tekstowych masz kat pol. A następnie czy masz plik localisation.ltx i do jakiego języka kieruje. Plik localisation, na pewno jest w spolszczeniu, w prawidłowym wyglądzie.

Tłumaczenie było robione dla rosyjskiej wersji moda, a jak twoja jest angielska mogą wystąpić błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp - To źle nałożyłeś spolszczenie. Zobacz w wypakowanym spolszczeniu i tam localisation musi być. Zasadniczo na wersji z językiem angielskim mod może pójść, ale mogą się trafić jakieś niedotłumaczenia.

Ja już moda nie mam na kompie, to pliku localisation Ci nie podrzucę.

A kat pol z kompletem przetłumaczonych plików masz? Sprawdź w spolszczeniu ten localisation i jak jest, jeszcze raz nałóż spolszczenie.

DODANO. Pobrałem spolszczenie i faktycznie nie ma w nim localisation.

Spróbuj wstawić do gamedata\configs ten poniżej

localization.ltx

A jak nie zaskoczy, to skontaktuj się ze @smox

@gawron  w spolszczeniu nie ma pliku localization.ltx i stąd problemy Gh0sTp. Trzeba by ten plik dać do #1 przy instalacji.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.