Skocz do zawartości

Last Day 1.3


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się u mnie pewien problem. Otóż kiedy grałem ostatnio był już wieczór i postanowiłem zdrzemnąć się, a kiedy wstałem następnego dnia i chciałem coś zjeść, GG automatycznie pada na ziemie i zasypia, a problem dotyczy nie tylko jedzenia, a także wszystkiego innego co można zjeść, wypić, zapalić czy użyć do leczenia się. Dodam że przed snem czegoś takiego nie było i problem nie mija nawet po wyłączeniu deprawacji snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co jest zdatne do jedzenia i wypicia, psuje się po upływie pewnego okresy czasu. Jeśli będziesz przebywał w obszarach promieniowania dzieje się tak samo - wszystko nadaje się tylko do wyrzucenia. 

Sprawdź dozymetrem ilość promieniowania jaką przyjąłeś i NIE kładź się spać napromieniowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że problem ustąpił:t3m:. Kiedy już pograsz nieco więcej, napisz proszę jak się prezentuje rozgrywka w "Ostatnim Dniu". Ja pograłem trochę, ale musiałem przestać, gdyż testuję "Powrót Legendy". Z "Last Day" wiążę natomiast duże nadzieje:052: i na pewno do niego jeszcze wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest zangielszczenie moda do wersji 1.2 jakby ktoś chciał: http://www.moddb.com/mods/stalker-last-day/downloads/last-day-english-translation

Pogrzebałem troszkę w jego folderze text, okazało się, że niektóre opisy są dobrze znane z Misery (mój wzrok padł na surowe mięso Tarka, tak, tego niewprowadzonego mutanta, były trzy linijki opisu i znane ostrzeżenie o spożywaniu surowego mięsa), więc teoretycznie można by się posłużyć spolszczeniem z Mizerii aby pomóc sobie z ewentualnym tłumaczeniem tego moda.

Edytowane przez czynnywulkan
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki W porządku, jeszcze po tej przerwie nic nie robiłem, ale kiedy ruszę dalej postaram się nieco opisać rozgrywkę choć już jakieś 10h mam za sobą (a w sumie to nawet więcej). Na razie krótko opisując grę, powiem że rozgrywka czasem doprowadza człowieka do depresji (w szczególności na wypadzie na bagnach kiedy narobiłem sobie tam roboty, ale kasy wtedy wpadło :020:). Dodam że gram Samotnikiem i na razie poruszam się tylko trasą Bagna-Kordon z bronią w dziadowskim stanie, ale mam już ponad 98 000 rubli więc zmierzam jeszcze dorobić się 100 000 i wtedy kupie nowy kombinezon (prawie na pewno będzie to "Świt") oraz automat i ruszam głębiej w Zone (a po zadaniach np. z Fanatem, jestem ciekaw co dalej mnie czeka).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki Miałem w planach robienie pierwszego w moim życiu spolszczenia (z angielskiego znacznie łatwiej, bo rosyjskiego nie znam w ogóle), a tu takie buty, że to niekompletne :/ jako, że nie jestem u siebie w domu, to musiałbym pobrać od nowa CoC i...chwila, to jest Repack...czyli nie potrzeba CoC pobierać i stawiać na tym? Jeśli nie, to mógłbym pobrać to od razu i trochę poeksperymentować z ewentualnym tłumaczeniem z angielskiego.

EDIT: ,,This is a standalone mod that contains everything you need to play. So download this file and unpack it to a new folder anywhere on your computer but not under Program Files. Double-click the exe file and it should start up in Russian. Download the latest English translation time from here and unpack it somewhere else. Drag and drop the gamedata folder from it into the place where you installed this. You should get a prompt asking you if you want to merge the gamedata folders, answer yes." 

Ok, już wszystko wiem. Faktycznie wystarczy tylko pobrać ten mod i odpalić.

Edytowane przez czynnywulkan
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pracuję na nad czymś innym:prezent:, ale jeśli będziesz potrzebował pomocy przy polonizacji to chętnie wyjaśnię ci co i jak na PW (tak jak @kondotier wprowadził mnie jakiś czas temu w niuanse polonizacji, za co mu serdecznie jeszcze raz mu z tego miejsca dziękuję:wub:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem w końcu po przerwie do gry i mój problem jednak nie minął. Jedynym wyjątkiem było to że GG nie mdlał po pierwszym posiłku, ale kiedy chciałem zjeść coś jeszcze, czy wypić to postać znowu postanawia się kiwnąć na kilkanaście godzin.

@Anton Gorodecki to zdecydowanie nie wina napromieniowanego jedzenia bo:

1. Nic nie wskazuję na to żeby tak rzeczywiście było

2. Nawet po zjedzeniu czegoś co dopiero kupiłem u Sidora GG mdleje.

Tak więc chyba rozgrywki bardziej opisać już niestety nie będę mógł raczej.

Ale mimo że, po tej przerwie odchodzę od moda bez większego smutku, to uważam go za niezłego i że można w niego pograć. Chociaż wkurzało trochę to, że NPC we wiosce kotów i gospodarstwie za nasypem siedzą tylko na dupie i nic nie robią, więc mogło by być trochę żywiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki nie wiem czy jest sens żebyś się fatygował, bo nie długo i tak ma wyjść wersja 1.3, więc gdybym miał w tego moda znów grać to właśnie na tej wersji. Ale dzięki wielkie za dobre chęci. Jeśli jednak i tak chciałbyś zobaczyć w czym problem to mogę ci parę ostatnich sejwów podesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka z dzisiaj, dosłownie sprzed 30 minut. Dotyczy wszystkich błędów najnowszej wersji, wyłapanych przez graczy:

UeqY753Y6UE.jpg

FIX for Last Day 1.3 (03.01.2018): https://yadi.sk/d/kmvwRH_w3RAYz4 , https://drive.google.com/file/d/1YkdusEE5vSlJyt-KlpZodbQka7ZHk_sn/view

ŹRÓDŁO: https://vk.com/comld

 

Korekty #1 postu dokonano. cichy

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością to napiszę - wersja wypuszczona na Yandeksie przed nowym rokiem była z "małym bonusem" - zawierała oprogramowanie zamieniające nasze komputery w małe kopalnie BITKOINÓW: Michaił Griszin ALIAS  X_A_M_E_L_E_O_N przygotował niespodziankę dla swoich odbiorców. Oskarżano o to AP-PRO.RU, że swoje linki zainfekowało. Było to fałszem. Oto film z dokładnym omówieniem mechanizmu działania:

CYTAT:

Spoiler

Автор этой сборки говорил, что мы зарабатываем донаты с плохих поступков. Говорил, что мы гниль и постоянно вешал всей команде разработчиков минусы на АП-ПРО. Оказалось, что он вшивал в свою сборку вирус-майнер, чтобы видеокарты его подписчиков добывали ему биткоины.После того, как всё вскрылось, он начал обвинять нас и разработчика Lost Path'а. Не хотели мы репостить это сюда, но это заявление стало последней каплей. Встречайте, Михаил Гришин он же X_A_M_E_L_E_O_N.

Za dokonania na AP-PRO.RU został czasowo zawieszony:

1.png

 

ŹRÓDŁO: https://vk.com/legendreturns http://ap-pro.ru/?l9AlfQ

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.