Skocz do zawartości

Czas Sojuszu (II część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Świetny mod , jestem może w połowie ale większych problemów nie miałem bardzo stabilny i dopracowany . Poradnik przydał się na razie dwa razy przy teleporcie w Limańsku i kodzie do plecaka z tłumikiem . Śmieszy trochę chowanie się przy emisjach gdzie reszta stoi sobie spokojnie na zewnątrz . czasami bieganie z lokacji na lokację tylko po jakąś informację podobnie było w Lost Alpha i misje strzelca na śmigłowcu z którego czasami można spaść .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam mam problem zatrzymałem się przy zadaniu, po rozmowie z technikiem nie wiem co robić wydaje mi się, że szukać jakichś narzędzi, ale polonizacja tego zadania lekko mówiąc jest rosyjska (a przynajmniej u mnie). Reszta zadań jak dotąd była w języku polskim.

Edytowane przez maTcinPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie główne po pierwszej rozmowie z technikiem w pierwszej lokacji. Nazwa zadania oraz opis ma rosyjskie znaki, a zadania poboczne oraz dialogi są po polsku. Zainstaluje to jeszcze raz ale... za każdym włączeniem coraz bardziej mnie ten mod wnerwia teraz już nie ma paska zdrowia.PS. jakim klawiszem się robi/wstawia screeny?

Edytowane przez maTcinPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodawałeś jakichś ulepszeń do moda? Bo przy błędach w tłumaczeniu nie ma grażdanki tylko znaki takie jak te: Äŕâŕé ďîńěîňđţ.

Mod miał swoje 5 minut, już dawno temu, tak że teraz podpowiedzi tylko w Poradniku ( może w tych u cichego ), albo od forumowiczów z zakamarków pamięci.

Konieczny screen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshots to najprostsza rzecz jaką można zrobić. Domyślnie jest to ustawione na klawisz F12. Masz to w opcjach sterowania, jako zrzut ekranu. Możesz więc przypisać Tobie najbardziej pasujący. A katalogu ze screenami szukasz tam, gdzie są logi i zapisy. Powstaje dopiero po zrobieniu pierwszego zrzutu.

Na dole okna do pisania masz spinacz i napis "Przeciągnij pliki do przesłania lub wybierz pliki...

Klikasz w wybierz pliki  i postępujesz zgodnie z opisem pojawiających się okienek. Ikona screena pojawi się pod tekstem. Przyjrzyj się ikonkom na niej. Kosz i znak +. I to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak wyjść z mrocznego Parowu? (to ta lokacja, gdzie mamy na początku rozwalać alfabiotyków po cichu, bo nad głową krąży helikopter i uratować naukowców zamkniętych w bąblu). Zadania wszystkie wykonałem, wracam z wyciągniętym detektorem teleportów w miejsce zaznaczone na mapie jako teleport i tam mi nic nie wyskakuje :(

 

Z góry dzięki za pomoc.

PS. Ktoś napisał wcześniej, że w tym modzie "dużo się strzela". DUŻO?! Przez całą trylogię nie wywaliłem tylu pocisków co przez pierwsze 2 godziny strzelania tutaj...Na poziomie Mistrz te sssssyny potrafią przyjąć na klatę półtora maga 5,56 AP. Dodać do tego naboje które nie zawsze trafiają i wychodzi po dwa magi natowskich APeków. Po walce z 10 alfabionikami muszę lecieć do naprawy bo karabin ma 50% zużycia. Poza tym na razie mod miodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam problem z Jokerem nie dał współrzędnych na przejście  na radar znalazłem jego schowek i według poradnika  Daje nam również informację o "gołodupcu" którzy barmance zapłacił kamieniem i radzi pomówić z Marusią. Od Barmanki dostajemy za komplementy kolejny kamień. Marusia za uratowanie Barriego daje ostatni jaki potrzebujemy. Wszystko niesiemy do naukowca Leśnika. Ten robi nam kombinezon ochronny który odbieramy po kilku godzinach. Ruszamy do Limańska dokończyć zadanie i pomówić z dowódcą wojskowych. U mnie niema takiej rozmowy jak to rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.