Jump to content
kamil190

CZAS SOJUSZU (2 Część Serii)

Recommended Posts

@Stalker76  - Lekki, łatwy i przyjemny, to był Mario. Nie każdemu odpowiadają takie mody jak ten. Nie jesteś pierwszym, który na nim psy wiesza.  Ale mogę cię zapewnić, że Prypeć - Czas rozliczeń i Więź czasów, mimo całej złożoności są inne w rozgrywce. Ale szukania i rozgryzania zagadek nie brakuje.

Linki z dopiskiem Full z naszego serwera, zawierają moda i spolszczenie od razu. Są aktywne i wystarczy z nich pobrać, wypakować i nałożyć na podstawkę. Tak że linki na rus strony są całkowicie zbyteczne.

@lolQ

Przecież to zupełnie inny mod to jak ci ma w nim save działać z poprzednika.

A jak grasz w Battlefielda i skopiujesz save do Call of Duty to możesz grać na nim? ;)

@LolQ

To jest teraz błędna informacja jeszcze z początków powstawania moda ;)

Kiedyś ten mod nazywał się też Gladiator 2 i jak go twórcy robili to w pewnym momencie dorobili część moda tak, że całość składała się z dwóch części i to o to chodziło z tym, że grałeś w pierwszą część moda potem w drugą.

Później cały mod został nazwany Czas Sojuszu (Czas Sojuszu=Gladiator 2 cz1 + Gladiator 2 cz2). Ogólnie to jest pierwszy mod z trylogii, choć fabularnie jest 2 modem serii.

Mam nadzieje, że rozjaśniłem :)Myślałem, że chciałeś wrzucić zapisy z pierwszej części trylogii Prypeć.Czas Rozliczeń. Czas Sojuszu. Prolog.

@LolQ - Czas Sojuszu jest tak zrobiony, że o wyposażenie się nie martwisz. Jesteś członkiem sojuszu i zleceniodawcy zadań dbają o to, abyś wyposażenie miał stosowne do wykonywanego zadania. Po wykonaniu zadania sprzęt zwracasz i zostaje Ci to co po drodze znalazłeś. Ale przy następnym zadaniu może to być całkowicie nieprzydatny balast. Tylko zbierane figurki ciągną się przez wszystkie zadania.

Dzięki wielkie. Znalazłem. Teraz mam problem z ochroną Supermena(tego doktorka  w Parowie). Na filmie mutasy atakują całymi stadami a u mnie muszę za nimi ganiać bo żadem nie chce podejść. Specjalnie ściągam je w to miejsce gdzie stoi ten doktorek ale dziki wracają się ze 20 metrów od tego miejsca, jedynie snorki są odważniejsze i lecą za mną do końca. Tylko że to nic nie daje bo doktorek cały czas "robi pomiary". Już nawet emisja była a ten nic, tylko "robię pomiary".

O to chodzi że u mnie nic takiego się nie dzieje. To ja ganiam jak głupi za mutasami. Jak podejdę bliżej to lecą kawałek za mną i się wracają. Jednego snorka udało mi się zwabić w miejsce pomiarów a i to musiałem kilka razy podchodzić i uciekać. Dziki w ogóle nie chcą mnie gonić. Chyba dam sobie spokój.

Edited by tybet64

@tybet64  Za łatwo rezygnujesz. A postrzelaj do mutantów z odległości. Albo powtórz grę od wzięcia zadania w tartaku. Dawno grałem w tę część moda, to z pamięci nic nie podpowiem. Ci co kiedyś moda zaczynali, zawsze kończyli, czyli że się zadanie da wykonać. Graj i :viva:.

On 11/25/2018 at 5:43 AM, tybet64 said:

Dzięki wielkie. Znalazłem. Teraz mam problem z ochroną Supermena (tego doktorka  w Parowie). Na filmie mutasy atakują całymi stadami a u mnie muszę za nimi ganiać bo żadem nie chce podejść. Specjalnie ściągam je w to miejsce gdzie stoi ten doktorek ale dziki wracają się ze 20 metrów od tego miejsca, jedynie snorki są odważniejsze i lecą za mną do końca. Tylko że to nic nie daje bo doktorek cały czas "robi pomiary". Już nawet emisja była a ten nic, tylko "robię pomiary".

To jest bug gry. Nie zdarza się często - ale jednak. Nawet jak zwabisz w pobliże naukowca kilkadziesiąt "monstrów" to nic to nie da. Vide załączony screen. "Zagruzka" od poprzednich sejwów też na nic. 

Trzeba zaimplementować FIX na pomiary Supermena. http://sigerous.ru/go?http://yadi.sk/d/iFwx6HKUFNroz

Nowa gra NIE wymagana. Najlepiej wczytać zapis przed wzięciem zadania.

Źródło: Sigerus.ru 

Screenshot własny.

supermen_ochrona.jpg