Skocz do zawartości

Czas Sojuszu (II część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

SmokHead - aby sobie przypomnieć moda, popatrzyłem w poradniku. Tam wyraźnie jest napisane, że po zniszczeniu mutantów przychodzi informacja, odsyłająca na inny posterunek. Sprawdź w PDA ( informacje ) czy coś takiego przyszło, a jak przyszło, gnaj na południowy posterunek. Mogłeś ten SMS przegapić.

A tak ogólnie, podpieraj się tym:  http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=335.0.

W tym modzie, trzeba być uważnym na otrzymywane informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...Tam wyraźnie jest napisane, że po zniszczeniu mutantów przychodzi informacja, odsyłająca na inny posterunek. Sprawdź w PDA ( informacje ) czy coś takiego przyszło, a jak przyszło, gnaj na południowy posterunek. Mogłeś ten SMS przegapić....

 

Pisałem już wcześniej że to jednocześnie ta sama misja na obronę północnego i południowego posterunku ale chyba to było zaznaczone w PDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allen to było tak - najpierw z pm-u do bydlaków, potem do bazy po rpg potem na btr - troche szukałem zanim skumałem, że rosyjska litera szcza to nasze o, potem znowu na drugi posterunek i sie pozaliczało.

 

Kondotier może się to wydawać upierdliwe ale utknąłem na moście ze schowkiem Barmaleja, pomocne by były jakieś skriny lub chociaz prosty rysunek w paincie, nie wiem gdzie jest ten schowek!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chyba był zaznaczony na środku mostu, przy tej wyrwie w nim. Moda nie mam na dysku, to screena nie wstawię i sava nie podrzucę. Trzeba na zewnątrz mostu zajść jak najdalej do tej wyrwy i tam wskoczyć na te pogięte fragmenty. Ale podejść można tylko z jednej strony. A ten plecak pod mostem, też chyba będzie brał udział w akcji, ale innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vidkunsen : Tyle razy odsyłałem Cię do poradników ale widzę że dalej z tego nie korzystasz :P

 

Mapa © Cichy

 

 

Odnajdujemy plecak w MP - jest na moście. W nim dokument - may iśc do Limańska i szukać plecaka na kontenerze. Z posiadanych PDA i notatek składamy kod: 9267435 © Cichy

 

Poradnik Cichego © Cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czyli chcac zagrac w Gladiatora od samego poczatku  po raz pierwszy mam sciagac ta wersje :

2. Jeśli nie zainstalowaliście pierwszej części moda to pobierzcie i rozpakujcie  w folderze gry plik wersji FULL (rozmiar: 1,25 GB)

z tego tematu czy z tego starszego  :

http://stalkerteam.pl/topic/5853-stalker-gladiatorii-czas-sojuszu-cz1/

 

przepraszam za brak ogarniecia, ale nie chce zrobic babola.  z "ukrytymi sciezkami"  nie mialem takich dylematow.

i czy sa zastepsze linki torentow???

kondotier  dzieki za szybka odpowiedz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sstachu1 - na pytanie odpowiedział Ci Allen.

Ja, jako nowicjuszowi na forum podpowiem, że na tym forum swojemu interlokutorowi czy też innemu uczestnikowi dyskusji, dziękujemy, klikając zieloną strzałkę w jego postcie.

Natomiast dezaprobatę jego wpisu - klikając czerwoną. Ale zanim tę czerwona klikniesz, dobrze się zastanów.

Ilość kliknięć w strzałki jest ograniczona czasowo, więc też nie należy się z takim klikaniem śpieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam problem z dostaniem się do mrocznej doliny. Jestem w trakcie zadania zdobywania kwiatków, mam jeden ten którego pilnował kontroler w Limańsku natomiast drugi jest w mrocznej dolinie. Z teleportu który jest w barze mogę dostać się jedynie do Limanska, jeśli wpisuje współrzędne doliny to nic się nie dzieje :(. Czy to dlatego ze nie wziąłem zadania z kasą (milionem) w barze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Przypadkiem nie grasz w pierwszą część ?

 

zainstalowałem gladiator II, następnie skopiowałem spolszczenie.....

w poradniku wyczytałem ze mam znaleźć ciało monolitowca w transformatorowni (koło ich bazy w Limańsku) , tylko ciało jest ale jak kliknę na nie w inventory to nic w nim nie ma :( no i stoję w grze  w miejscu..ech

hmmm a może chodzi o to żeby znaleźć wszystkie figurki Tri0 ?, na razie mam tylko jedną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy ściągnąłeś wersje FULL czy pierwszą część bo w jednym z zadań na przejście do MW jest koniec części pierwszej i lądujemy w barze za każdą próbą teleportu.

 

Zmartwię Cię tym, że jeśli nie ściągałeś wersji FULL to musisz niestety powtarzać misję z pierwszej części :/

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy ściągnąłeś wersje FULL czy pierwszą część bo w jednym z zadań na przejście do MW jest koniec części pierwszej i lądujemy w barze za każdą próbą teleportu.

 

Zmartwię Cię tym, że jeśli nie ściągałeś wersji FULL to musisz niestety powtarzać misję z pierwszej części :/

 

 

mam taki plik instalacyjny

G.L.A.D.I.A.T.O.R.II Время Альянса.exe

ma 1,13 GB

Ponadto, sprawdziłem folder "gamedata" a w nim "levels" i  jest tam folder "military" a więc dane terenu są

Allen, masz rację :(, Wielkie dzięki za rozwiązanie mojego problemu. Zaczynem grę od nowa, jest to najlepszy mod (po LA) jaki grałem, dlatego mogę zaczynać grę nawet kilka razy :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się dostać do magazynów ?, jak próbuje z teleportu to mnie przenosi do baru.....

już mnie k...ca zalewa...

i jeszcze ten pustak z baru każe mi być cierpliwym !!

Fabuła, fabuła i czekac bo czasem lepiej pójśc w kime i po obudzeniu się mnozna juz grac dalej, "pustak z baru", ta miła brunetka tez nie jest w moim typie ale daj jej szansę, moze tylko powierzchownie się tak tobie wydaje, moze jest miła i uczynna - fabuła i faaaaaaaaaaaajne koleza nki np. "moją" Sjesę/saszę... ;)

 

p.s. ujmij to po fachowemu, np.: suporeks... ;)

Aha ! Baris! nie przyzwyczajaj się do mojej Sjesy/Saszy, innymi słowy nie wywołuj nutrii z lasu!

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.