Skocz do zawartości

Czas Sojuszu (II część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

Kondotier doceniam twoją pomoc , obejrzałem już wszystkie filmiki co wstawiłeś i wierz mi że nie ma tam nic o tym jak po zrezygnowaniu z poszukiwań księgi samemu znaleźć artefakty.Być może popchnę fabułę do przodu bo wiem już jak robić aby artefakty się respiły w danej lokacji.Dzięki temu zebrałem aż 5 blasków księżyca.Nie wiem tylko w której anomali pojawia się  świetlik , ale może dadzą go z pobocznego zadnia.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma itemów, jak się nie wzięło zadania. Bo po tych samych miejscach chodzimy przy innych zadaniach. No i itemy pojawiają się losowo. Pamiętam jak szukałem jakiegoś itemu, który miał trzy różne miejsca spawnu. Na dodatek to był jakiś mały przedmiot, widoczny jak się podchodziło z odpowiedniej strony. A jak potrafisz sobie pomóc, to dobrze. Mody jednych lubią, innych nie. Tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalker76  - Lekki, łatwy i przyjemny, to był Mario. Nie każdemu odpowiadają takie mody jak ten. Nie jesteś pierwszym, który na nim psy wiesza.  Ale mogę cię zapewnić, że Prypeć - Czas rozliczeń i Więź czasów, mimo całej złożoności są inne w rozgrywce. Ale szukania i rozgryzania zagadek nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

@LolQ

To jest teraz błędna informacja jeszcze z początków powstawania moda ;)

Kiedyś ten mod nazywał się też Gladiator 2 i jak go twórcy robili to w pewnym momencie dorobili część moda tak, że całość składała się z dwóch części i to o to chodziło z tym, że grałeś w pierwszą część moda potem w drugą.

Później cały mod został nazwany Czas Sojuszu (Czas Sojuszu=Gladiator 2 cz1 + Gladiator 2 cz2). Ogólnie to jest pierwszy mod z trylogii, choć fabularnie jest 2 modem serii.

Mam nadzieje, że rozjaśniłem :)Myślałem, że chciałeś wrzucić zapisy z pierwszej części trylogii Prypeć.Czas Rozliczeń. Czas Sojuszu. Prolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LolQ - Czas Sojuszu jest tak zrobiony, że o wyposażenie się nie martwisz. Jesteś członkiem sojuszu i zleceniodawcy zadań dbają o to, abyś wyposażenie miał stosowne do wykonywanego zadania. Po wykonaniu zadania sprzęt zwracasz i zostaje Ci to co po drodze znalazłeś. Ale przy następnym zadaniu może to być całkowicie nieprzydatny balast. Tylko zbierane figurki ciągną się przez wszystkie zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dzięki wielkie. Znalazłem. Teraz mam problem z ochroną Supermena(tego doktorka  w Parowie). Na filmie mutasy atakują całymi stadami a u mnie muszę za nimi ganiać bo żadem nie chce podejść. Specjalnie ściągam je w to miejsce gdzie stoi ten doktorek ale dziki wracają się ze 20 metrów od tego miejsca, jedynie snorki są odważniejsze i lecą za mną do końca. Tylko że to nic nie daje bo doktorek cały czas "robi pomiary". Już nawet emisja była a ten nic, tylko "robię pomiary".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że u mnie nic takiego się nie dzieje. To ja ganiam jak głupi za mutasami. Jak podejdę bliżej to lecą kawałek za mną i się wracają. Jednego snorka udało mi się zwabić w miejsce pomiarów a i to musiałem kilka razy podchodzić i uciekać. Dziki w ogóle nie chcą mnie gonić. Chyba dam sobie spokój.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybet64  Za łatwo rezygnujesz. A postrzelaj do mutantów z odległości. Albo powtórz grę od wzięcia zadania w tartaku. Dawno grałem w tę część moda, to z pamięci nic nie podpowiem. Ci co kiedyś moda zaczynali, zawsze kończyli, czyli że się zadanie da wykonać. Graj i :viva:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.