Skocz do zawartości

Czas Sojuszu (II część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm w takim razie spróbuj rozwiązania od Smoxa

 


Problem z prawidłowym wyświetlaniem na ekranie czasem występuje na starszych komputerach. Znika jeżeli ustawimy co najmniej średnie ustawienia, ale nie zawsze nasz komp to "uciągnie". Sami możemy sobie z tym poradzić , a lekarstwem jest program Paint.NET. 

Wchodzimy w gamedatatexturesui i otwieramy w Paint.NET plik dds, który źle się wyświetla np. ui_actor_loadgame_screen.dds i na pasku u góry wybieramy zakładkę - Efekty > Fotografia > Wyostrzenie i zmieniamy wartość np. o 1. Zapisujemy i gotowe. Oczywiście można dokonać dowolnych zmian wg. gustu.

U mnie ten sposób zawsze działa.

Edytowane przez Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, w takim razie musisz poczekać może miał ktoś podobny problem :/ u mnie opcja Handel była u tego gościa i normalnie kupowałeś ruble , spróbuj może zainstalować moda jeszcze raz, a 2 część masz ściągniętą w całości czy wklejałeś na 1 ? Bo przypomniało mi się że w 2 części moda to nie był milion tylko pół miliona :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,wszystkich.Naszła mnie chęć zagrać w Czas Sojuszu,mam wersje full,bez żadnych innych dodatków.I tutaj pojawia się problem,a mianowicie chodzi o zebranie figurek dla Trio,szukałem ich tam gdzie jest pokazane na screnschotach,przeglądając wszystkie te miejsca nie ma nic zero jakichkolwiek plecaków i figurek,a mam już wzięte to zadanie na poszukiwanie tych figurek dla trio dodam że gram na ustawieniach DX 10,myślałem że to wina ustawień,są mody które mają problem by na statycznych ustawieniach były widoczne niektóre rzeczy do odnalezienia ,jak ma ktoś jakąś poradę prosił bym o pomoc mam zwiedzone prawie wszystkie miejsca związane z fabułą a przy okazji robienia zadania na danej lokacji to za jednym zamachem odszukania tych fantów .Z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda pobrałem z   tego forum,wersje full,i spolszczenie nałożyłem tylko spolszczenie na moda i nic więcej

Grałem na różnych ustawieniach,może to wina że na samym początku wziąłem te zadanie na odnależienie 

tych figurek,zamiast   po powrocie z limanska po oczyszczeniu i wyłączeniu instalacji zabezpieczającej w limansku na terenie budowy jak pisze cichy w poradniku może to kolejnośc na początku zwaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.