Skocz do zawartości

Czas Sojuszu (II część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

Fabuła, fabuła i czekac bo czasem lepiej pójśc w kime i po obudzeniu się mnozna juz grac dalej, "pustak z baru", ta miła brunetka tez nie jest w moim typie ale daj jej szansę, moze tylko powierzchownie się tak tobie wydaje, moze jest miła i uczynna - fabuła i faaaaaaaaaaaajne koleza nki np. "moją" Sjesę/saszę... ;)

 

p.s. ujmij to po fachowemu, np.: suporeks... ;)

Aha ! Baris! nie przyzwyczajaj się do mojej Sjesy/Saszy, innymi słowy nie wywołuj nutrii z lasu!

 

;)

 

Sorki, pisząc "pustak z baru" miałem na myśli tego stalkera przy którym respownuje kiedy bezskutecznie próbuję dostać się do magazynów. To właśnie jego jest ta kwestia dialogowa dotycząca "cierpliwości" :)

Miłej brunetki nigdy bym  tak nie nazwał  !

Witam

 

Mam naprawdę zabawny problem, ..otóż nie mam noża, zgubiłem go kiedy ustawiałem sobie 1 i 2 broń w inventory. Teraz nie mogę kontynuować misji w budynku gdzie mam pozbyć się przeciwników za pomocą noża :(.

Wiem że sytuacja jest bardzo zabawna, ale noża nie mogę kupić bo handlarze go nie mają w ofercie, natomiast  zwłoki nie można przeszukiwać ponieważ w trakcie gry znikają. Pozostaje jedynie "dodać" sobie ten nóż modyfikując pliki gry..ale jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 
Spróbuj tym spawnerem poszukaj noża.

 

Nie przypuszczałem ze mod ten pozwali na wgranie spawnera. Dzięki Allen, wieczorkiem jak będę miał wolny czas sprawdzę :)

 

Udało się, co prawda musiałem ręcznie dopisać nóż w pliku ui_main_menu.script, ale w końcu mogę grać dalej, dzięki Allen :)

Edytowane przez baris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do socu stosuje moda na wszycho z NS5 TT2, działa na cieniach po wciśnieciu s , nawet na LA ale wybuierac tylko opdstawowe dodatki(bron, ammo, apteczki) ktore są wspólne dla wszystkich.

Ściągnąłem go z chomika i daje radę.

 

;)

A do czasu sojuszu mozna stosować trajnera do podstawki zewu, tez daje radę:

 

http://www.gamecopyworld.com/games/pc_pariah.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) , czekam więc cierpliwie na III część.

BTW, moje spostrzeżenia z gry:

1. Najlepszy mod w który zagrałem po LA.

2. Nowa fabuła.

3. Mega ilość zadań..dosłownie przytłoczyła mnie, klimat !!, alpha bionki - super pomysł, nie pamiętam kiedy gra mnie tak wciągnęła (całe dwa weekendy). Zazwyczaj pogrywam sobie w coś 30 min a potem robię coś innego (stary już jestem i 40 tka stuknęła:)

3 Szacun dla ekipy tłumaczącej, nie miałbym takiej zabawy gdyby Wy kochani tłumacze :)

4. Stabilność

 

Co mnie trochę irytowało:

1. Dwie pijawki w domku w Limansku.

No i właśnie ten respown AI w tych samych miejscach na mapach, a-life chyba słynie z tego że AI pojawiają się losowo i "żyją własnym życiem" ?

Pozdrawiam (Dolina Szeptów czeka...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się. Zainstalowałem. Uruchomiłem.

Oto wynik (zaraz po rozpoczęciu nowej gry):

FATAL ERROR[error]Expression    : !m_error_code[error]Function	  : raii_guard::~raii_guard[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp[error]Line		  : 748[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:481: bad argument #2 to 'format' (string expected, got nil)

 
O co chodzi?

 

 

Logi wstawiamy w code !!! @Allen

@Allen: BARDZO dziękuję za odpowiedź. Dzięki Tobie wszystkie moje problemy rozwiały się jak dym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była odpowiedź tylko upomnienie aby wstawiać logi w znacznik code, ponieważ potem "my" musimy "biegać" po wszystkich postach na forum i sami je poprawiać. Wbrew temu jak niektórzy sądzą moderatorzy są od pilnowania porządku a nie od poprawiania postów.

 

 

Co do twojego problemu to według autora

 

Expression : !m_error_codeFunction : raii_guard::~raii_guardFile : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cppLine : 748Description : ....a.l.k.e.r. - Зов Припятиgamedatascripts_g.script:481: bad argument #2 to 'format' (string expected, got nil)

Лог говорит, что файл actor.ltx не из игры, либо правленный. Скопируйте из архива игры "родной" actor.ltx

 

Czyli musisz skopiować jeszcze raz plik actor.ltx z plików które ściągnąłeś, jeśli nie pomoże to ściagnij moda jeszcze raz i przeinstaluj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ilekroć próbuje pobrać to pobieranie sie zawiesza w różnych momentach i musze to pobierać od nowa. Weźcie Dołączona grafika ogarnijcie te swoje serwery albo wrzućcie  je na normalne serwery bo od 3 dni już mnie Dołączona grafika bierze!!!

 

Złamany regulamin w punkcie "...Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem...."

Przyznałem ostrzeżenie na 30dni. @Allen

  • Negatywna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać w tego moda i jest bardzo fajny, jedyne co mi się nie podoba to śmiesznie niskie ceny modyfikacji pancerzy u technika w barze. Kasy mamy  w bród jak tylko przyniesiemy parę giwer do sprzedania, a modyfikacje kosztują 1,2 czy 5 rubli WTF. Parę chwil i już mamy najlepszy pancerz i w dodatku zmodyfikowany na full za powiedzmy 100 rubli. Naprawy kosztują normalnie ale z tymi modyfikacjami to lipa straszna moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latanie śmíłowcem to za dużo powiedziane ;) Chyba, że później jest tego więcej ale w początkowych misjach raz jesteśmy strzelcem. To latanie trwa może minutkę, dwie i misja zaliczona. :) Jako ciekawostka całkiem fajne bo czegoś takiego nigdzie nie widziałem w modach do stalkera.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać w tego moda i jest bardzo fajny, jedyne co mi się nie podoba to śmiesznie niskie ceny modyfikacji pancerzy u technika w barze. Kasy mamy  w bród jak tylko przyniesiemy parę giwer do sprzedania, a modyfikacje kosztują 1,2 czy 5 rubli WTF. Parę chwil i już mamy najlepszy pancerz i w dodatku zmodyfikowany na full za powiedzmy 100 rubli. Naprawy kosztują normalnie ale z tymi modyfikacjami to lipa straszna moim zdaniem.

Żadna lipa, to typ moda do Stalkera, gdzie postawiono bardziej na akcję niż rozwój postaci - stąd od razu dostępne prawie wszystkie giwery i kombinezony. Przeciwnicy toż to gladiatory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.