Skocz do zawartości

Call of Chernobyl 1.5b R6 - DYSKUSJA OGÓLNA


Wiadomość dodana przez Agrael,

Call of Chernobyl 1.5 R6 [BETA] - POLONIZACJA, INSTALACJA, LINKI

 

 

Rekomendowane odpowiedzi

Ikonki w ekwipunku się naprawiły ale mam gorszy problem, mocno irytujący. Obraz wygląda tak jak by patrzeć przez odwrotną stronę lornetki, albo przypominający efekt naćpania czy coś. Obraz jest wydłużony a obiekty wyglądają jak by stały dalej niż w rzeczywistości. Ich perspektywa zmienia się w zależności od tego jak obracam myszą.

 

ss_ja_09-01-19_12-46-32_(pripyat).jpg

ss_ja_09-01-19_12-46-35_(pripyat).jpg

ss_ja_09-01-19_12-46-39_(pripyat).jpg

ss_ja_09-01-19_15-07-38_(l01_escape).jpg

Edytowane przez ramirez12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, czy można podrzucić pliki actors i system , te z wcześniejszego postu zostały usunięte ,chciałbym podnieść udźwig. Sprawę trochę rozwiązałem ale pojawiło się coś takiego 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : CInifile::r_string
[error]File          : Xr_ini.cpp
[error]Line          : 534
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : Can't find variable shock_immunity in [actor_immunities_gd_novice]
 

stack trace:

0023:0056269C xrCore.dll, xrDebug::fatal()
0023:040A5DC0 xrGame.dll, CDialogHolder::operator=()
0023:0056604F xrCore.dll, CInifile::r_section()
0023:0056604F xrCore.dll, CInifile::r_section()
0023:6D4505F6 MSVCR120.dll, _unDNameEx()
0023:00564466 xrCore.dll, str_container::dock()
0023:6D43A72D MSVCR120.dll, _ValidateRead()
0023:6D4505DB MSVCR120.dll, _unDNameEx()
 

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam

1.czy jest jakiś addon na dropienie pancerzy itp z wrogów i lootowania pancerzy itp z ciał do wersji 1.5R6 beta? 

2.w wersji 1.5R6 beta nie wiem czy to jakiś błąd czy nie ale w pewnym momencie grając samotnikiem w trybie fabularnym zamówiłem u żwawego egzoszkielet i nie moge go odebrać mimo posiadającej wymaganej gotówki i miejsca w ekwipunku czy to błąd? co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WiLu480

1. https://www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl/addons/outfit-marauder

2. Z tego co wyczytałem to w rzeczywistości musisz mieć ze dwa razy tyle kasy co on mówił, żeby go odebrać. Posty dosyć stare to nie wiem czy cena aktualna czy coś nie zmienili ale ludzie pisali coś o 115-120 tyś potrzebnych żeby dał egzoszkielet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale jestem też nowy i pierwszy raz ogrywam CoC'a i chciałbym też się wiele dowiedzieć a nigdzie odpowiedzi nie moge znaleźć :(

 

1.takie pytanko gdzie zdobyć lepszy detektor lub kupić mam tylko ten niedźwiedzi a przydałby mi się wales lub jakiś swarog gram w trybie fabularnym samotnikiem szukałem już u każdego kupca i w każdej lokacji i nigdzie niema pomocy

2.czy to normalne że tak nagle losowo napada na mnie ktoś z czystego nieba? miałem 3 takie przypadki pierwszy raz w barze zaczął przy barmanie do mnie strzelać koleś z czystego nieba drugi raz jak wychodziłem z baru od barmana wpadł na mnie kolejny z czystego nieba a jakiś czas później w kordonie jak wychodziłem z wioski zaczął do mnie naparzać kolejny typ z czystego nieba reputacje mam dobrą tą na zielono a tak to jak przechodzą inne grupki z czystego nieba to mnie nie atakują ani nic o co chodzi?

Edytowane przez WiLu480
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WiLu480

1. Detektory są rzadkie, znajdziesz czasem w schowkach albo u handlarzy, może zaglądaj do naukowców na Jantarze. Przeglądaj trupy naukowców.

Czytałem, że jak się zgarnie aczika za posiadanie 1mln rubli to się częściej pojawiają.

2. O ile kogoś nie postrzeliłeś to jest to chyba jakiś randomowy bug, też ktoś o tym wspominał ale wyjaśnienia sensownego nie widziałem, zdarza się też z innymi przyjaznymi frakcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
8 minut temu, kondotier napisał:

A co stało się z tym Powrotem Legendy, który miał tłumaczenie?

Nic się nie stało, jest sobie spolszczony od dawna ;) A zanim wyjdzie kolejna wersja moda to sobie jeszcze poczekamy bo się coś prace przedłużają z tego co czytałem jakiś czas temu.

Także ta jest wciąż najnowsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.