Jump to content

Problem z Generałem Woroninem

cFany
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problem odnosnie G. Woronina. Otoz nie moge wejsc na teren gdzie przebywa general, poniewaz od razu dostaje kulke od straznika. Czytalem na temat tego problemu na innych forach lecz nie znalazlem zadnej odpowiedzi. Skonczylem misje z laboratorium X-16, aktualnie musze udac sie do spelniacza zyczen. Reputacje mam bardzo dobra lecz mimi tego straznicy nie wpuszczaja mnie do Woronina. Zauwazylem, ze na gameplayach na yt ludzie mogli porozmawiac z Sierżantem Plichko, lecz u mnie go nie ma. Na strazy zamiast 3 straznikow w tym Plichko, stoi tylko 1. Nie moge z nim porozmawiac a gdy sie zblize to zaczyna do mnie strzelac. Rowniez podczas rozmowy z barmanem ten nie wspomina nic o Woroninie. Nie wiem o co chodzi mam zainstalowany tylko mod Autmum Aurora 2.0. Przez ten problem nie wiem rowniez gdzie i u kogo moglbym zwiekszac poziom reputacji w Powinnosci.

Prosze o odpowiedz.

Nie nie jest to moje pierwsze wejście do baru. Tak jak napisałem, jestem aktualnie na finalowej misji w barze byłem już wiele razy robiąc misje fabularne jak i wiele pobocznych. Czym spowodowane może być to, że nie ma tam Pliczki. Na gameplayach u innych osób zawsze tam stał a u mnie go po prostu nie ma. 

@cFany - Masz pecha, a co może być powodem, tylko Ty możesz odpowiedzieć na to pytanie. Mógł zginąć w jakiejś strzelaninie. Musisz wrócić do zapisu z pierwszego wejścia do baru i sprawdzić czy jest. Potem do następnego wejścia i to samo. W końcu zobaczysz kiedy zniknął.

Tu masz linka do gameplaya ( 6:50 ) gdy barman mówi o Woroninie.

https://www.youtube.com/watch?v=olsHsyTffYI&list=PL9597F06F1BE08E82&index=31

Może to Ci coś przypomni.