Jump to content

Traderzy w shadow of chernobyl

cFany
 Share

Recommended Posts

Witam, gdzie moge kupic najlepsze wyposazenie chodzi mi np. o Tunder s14(groza) AS VAL lub egzoszkielet. Robie dużo misji pobocznych mam okolo 1400pkt reputacji (ranga bardzo dobry), ale mimo tego braman albo handlarz powinnosci maja jakies slabe karabiny typu ak, strzelby i jakies slabe pancerze. Aktualnie jestem na koncowce gry, dlatego chcialem byc uzbrojony na maksa. Na youtubie widzialem wielu ludzi ktorzy biegali sobie z najlepszym uzbrojeniem, dlatego prosze o pomoc.   Mam zainstalowanego moda Autumn Aurora 2.0

Groza I VAL są broniami dostępnymi tak w modzie jak i podstawce, nie wiem jednak jak to jest z ich dostępnością w AA 2.0. Co do Egzoszkieletu to nie opłaca się go kupować, gdyż po dojściu do Elektrowni będziesz musiał szybko biec do sarkofagu, a jako że Egzo nie pozwala na bieganie sprintem, to będziesz łatwym celem i będziesz umierał praktycznie non-stop. Lepiej zainwestuj w Wojskowy Kombinezon Pancerny, ma statystyki niewiele gorsze od Egzoszkieletu, a pozwala na sprint.

9 minut temu, cFany napisał:

a poza tym to co z egzoszkieletem.

Egzę można było znaleźć w skrzyni w Sarkofagu, na najniższym jego poziomie. 

11 minut temu, cFany napisał:

Tunder s14 i AS VAL

Można je zakupić od Barmana lub Petrenki (tu warunkiem są dobre stosunki z Powinnością).

@cFany witamy na Forum. Stosuj się proszę do jego zasad i netykiety.

Dobra z egzoszkieletem rozumiem dzięki za odpowiedź, lecz nadal zastanawia mnie to, że od dobrych 10 godzin robię poboczne misje u barmana lub od członków powinności i ani barman ani Petrenko nie mają owych broni. Anton napisał "tu warunkiem są dobre stosunki z Powinnością". Mam 1400pkt ranga bardzo dobra, czy muszę mieć jeszcze wyższą aby te bronie się pojawiły w sklepie?