Skocz do zawartości

Powrót Legendy - Porady Graczy


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w wątku doktora to koniecznie musimy gadać z tym żukiem Dubletem? no bo raz mi się napatoczył w barze to mu odmówiłem ale poszedłem sam i zaraz mnie coś zabiło, wczytałem sejw i on już się nie pojawił więc znowu poszedłem sam do x18 a wiem że on nie może zginąć więc wolę nie ryzykować że mi zejdzię więc wolę sam łazić, druga sprawa to taka że mam paczkę od Doktora dla Barmana i dokumenty z Rostoku dla Barmana, on nie chce brać tego wszystkiego i cały czas mam to w ekwipunku, waliza waży za 3,5kg a udzwig to tylko 44kg z ładownicą, ktoś to ode mnie zabierze czy trzeba z tym majdanem chodzić? widoczek ku pokrzepieniu serc w gratisie 😉 pozdro

ss_cez137_12-18-21_17-46-58_(l03_agroprom).jpg

ss_cez137_12-21-21_19-01-53_(l05_bar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier hmm? a może to NAJPIERW trzeba gadać z tym żukiem a dopiero z barmanem? ja zrobiłem na odwrót bo nie spojrzałem wcześniej w zadania i po prostu zapomniałem że mam z nim gadać, a co z walizą od Doktora? ją sie komuś daje? może później ktoś ją odbiera? ale kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Pisałem już, że takich szczegółów to nie pamiętam. A skoro jest to przesyłka dla Barmana, to on ją musi odebrać, a nie kto inny. Skoro masz błędy w rozgrywce, nie wykonane zadania, to mod blokuje dalszą grę. Nikt nie lubi powtarzać, ale jak chcesz jechać dalej, to zrób te kilka kroków wstecz do miejsca gdzie opuściłeś rozmowę z enpecem. Dalsza gra bez cofnięcia się, to brnięcie na manowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier cofnąłem się w zapisach i miałem rację, najpierw rozmawiamy z żukiem, napatoczył mi się znowu, w barze, tym razem wybrałem drugą odpowiedz czyli że idę sam a on mi pomoże w razie W, zadanie zaliczyło, idę do barmana, barman bierze dokument i płaci 3000kru ale...co najśmieszniejsze dokument nadal mam w ekwipunku, chowam go do schowka w barze i idę do X18 sam

ss_cez137_12-21-21_19-01-53_(l05_bar).jpg

ss_cez137_12-22-21_10-58-54_(l05_bar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, cez137 napisał:

Czy w wątku doktora to koniecznie musimy gadać z tym żukiem Dubletem? no bo raz mi się napatoczył w barze to mu odmówiłem ale poszedłem sam i zaraz mnie coś zabiło, wczytałem sejw i on już się nie pojawił więc znowu poszedłem sam do x18 a wiem że on nie może zginąć więc wolę nie ryzykować że mi zejdzię więc wolę sam łazić, druga sprawa to taka że mam paczkę od Doktora dla Barmana i dokumenty z Rostoku dla Barmana, on nie chce brać tego wszystkiego i cały czas mam to w ekwipunku, waliza waży za 3,5kg a udzwig to tylko 44kg z ładownicą, ktoś to ode mnie zabierze czy trzeba z tym majdanem chodzić? widoczek ku pokrzepieniu serc w gratisie 😉 pozdro

ss_cez137_12-18-21_17-46-58_(l03_agroprom).jpg

ss_cez137_12-21-21_19-01-53_(l05_bar).jpg

 

W tym modzie masz umiejętności, jedna chyba powodowała że masz zwiększony udźwig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monolithalian ja wiem że są umiejętności, ale jeszcze takowych nie zdobyłem na udźwig z resztą to nie rozwiązuje problemu

Jak się bronić przed polterami? ale tymi żywymi, idę do x18 i nawet nie zdążę nic zrobić od razu ginę gdy są w pobliżu, nawet nie muszę ich atakować, przecież to bez sensu

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2021 o 13:24, cez137 napisał:

@Monolithalian ja wiem że są umiejętności, ale jeszcze takowych nie zdobyłem na udźwig z resztą to nie rozwiązuje problemu

Jak się bronić przed polterami? ale tymi żywymi, idę do x18 i nawet nie zdążę nic zrobić od razu ginę gdy są w pobliżu, nawet nie muszę ich atakować, przecież to bez sensu

Giniesz od tego że rzucają w ciebie jakimiś przedmiotami?

Jeśli tracisz życie po prostu zbliżając się do nich, to widocznie najpierw musisz zdobyć hełm PSI, jest on do zdobycia u Sacharowa na Jeziorze Jantar w bunkrze naukowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wania Kindżał  Wejście do podziemi 4:50 Dokumenty 17:15

https://www.youtube.com/watch?v=N5K6o-fwPHA

A tu masz wideo poradnik po polsku.

A tak przy okazji. Jak jesteś w podziemiach w tej największej sali, to w miejscu gdzie leży ta skrzynka z granatami, na zasiatkowanej ścianie jest zawór. Spróbuj koło niego wejść za tę siatkę i dojść do końca. Tam chyba ( wybacz, już nie pamiętam ) powinien być ciekawy schowek.

https://www.youtube.com/watch?v=018M1zMKi2o&list=PLtt1dapFvOY3bQyixRoxLi1Yay21MNHrP

No i zobacz w tym wpisie drugi spojler.

https://stalkerteam.pl/topic/10942-powrót-legendy-porady-graczy/?do=findComment&comment=120577

 

  • Super 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Ooo, dzięki. :D O coś takiego mi chodziło, bo łażę już po zonie dobre dwa tygodnie (czyli mniej więcej tyle ile gram w tego moda), a główny wątek stoi w miejscu. Przy okazji mam też pytanie czy grę będzie dało się przejść jeśli bandyci zastrzelili Żwawego podczas gdy szukałem jego hełmu. Znalazłem go i nie mam jak oddać, a jest to zadanie zaznaczone na żółto. Podobnie z Barmanem, który staje się wroga nastawiony po tym jak się wykona questa dla Sidorowicza (zabij stalkera o ksywie Demon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.