Skocz do zawartości

Tokio po amerykańskim nalocie.


Rekomendowane odpowiedzi

Tematu nie uważam za "niewłaściwy". Każdy ma prawo do swojego punktu widzenia na daną sprawę, a pozostali mogą się z tym zgadzać bądź nie. Zamiast obrażania się słownego Macie do dyspozycji system reputacji '"-" to negacja. zaś "+" to aprobata. Trzeba umieć dyskutować. Niezainteresowani nie biorą udziału w rozmowie i tyle - nikt nikogo nie zmusza do czytanai i opowiadania się po "którejś" stronie.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wszystko, co miałem do powiedzenia na ten temat, już napisałem. Jeszcze tylko parę zdań na koniec.

2 hours ago, smox said:

Tak, dla mnie sprawa jest prosta. Zawsze będę stał po stronie ofiar, a nie oprawców. Moja wioska została spacyfikowana podczas II WŚ przez NIEMCÓW.

Jeśli sugerujesz (mam nadzieję, że nie), jakobym próbował bronić oprawców, to powiem krótko: w żadnym wypadku! Tobie Niemcy spacyfikowali wioskę, a mojego dziadka przez 11 lat męczyli w więzieniu Polacy i Rosjanie - za przynależność do Armii Krajowej. Jednak dla mnie to za mało, żeby czuć nienawiść do tych dwóch narodów i obwiniać je o całe zło tego świata. Zwłaszcza, że jestem częścią jednego z nich. To tyle.

Dziękuję wszystkim za dyskusję.

Edytowane przez A6AKAH
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cichy nie zauważyłem żeby ktoś tu kogoś obraził. Osobiście nie będę dawał ujemnych punktów, nawet jeżeli się nie zgadzam z czyjąś wypowiedzią. Jedyny przypadek gdy to zrobiłem, to chamski napad słowny na jednego z naszych userów dość dawno temu.

Rozumiem prośbę @kondotiera który chciał tylko upamiętnić ofiary amerykańskiego nalotu, a wyszła z tego dyskusja nad grobem pomordowanych. Aby uszanować jego wolę proponowałbym przenieść wszystko poniżej pierwszego postu do nowoutworzonego tematu.

Taki chichot historii: https://www.youtube.com/watch?v=tVuXqRkTqcA

I jej prawdziwy rechot na naszym podwórku, to kultywowanie urodzin Adolfa przez bandę kretynów.

 

Edytowane przez Chlebczarow
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się do tematu ustosunkować , jako, że został "zraportowany" - to leży w moich obowiązkach jako administratora - a jako, że nie zauważyłem, by ktoś tu kogoś obrażał w jakikolwiek sposób (różnica zdań to jest normalna dyskusja), umieściłem swoją uwagę na czerwono i pozostawiłem sprawę samą sobie. Nikomu broń Boże nie zarzuciłem "obrazy" - @Chlebczarow - wykonałem tylko działanie leżące w mojej kompetencji i obowiązku.

    Co do części merytorycznej tematu się nie wypowiadam, bo się nie znam na tyle by przytaczać rzeczowe argumenty.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.