Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że nawet nie mogę uruchomić gry, bo pojawia się BugTrap z logiem z pierwszego posta. Próbowałem robić reinstall, ale dalej gra nie może się uruchomić... Chyba dam sobie spokój i poczekam na spolszczenie do 1.4005. Obawiam się tylko, że również napotkam podobny problem co z 1.4002, a wtedy będę musiał szukać problemów w swoim komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@Piotruś

A weź zajrzyj do pliku log czy na końcu nie ma czegoś więcej po napisie

Fatal error.

Ale w pierwszej kolejności obstawiałbym wylot z braku pamięci, czyli zmniejszylbym opcje  graficzne i rozdziałke. Uruchomiłbym grę ponownie i wtedy spróbował przetrwać emisję.

A i grasz w wersję najnowszą 1.4007?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom3kb mam brak pomysłów jak się z tym uporać wczytam inny , wcześniejszy zapis i zobaczę . Jest sposób na tą pamięć jakiś ??

Tom3kb bugtrap załatwiony , moja rada dla innych nie przeczekujcie emisji na wysypisku w  hangarze szukajcie schronienia gdzie indziej tam wywala . Może to tylko u mnie tak dziwnie się dzieje ale gram w LA dłuższy czas i tego typu miejsc jest więcej gdzie was wywali z gry po emisji . Dobrej zony stalkerzy :)

Kurcze nie wiem dlaczego ale dodaje mi nowy wpis do starego ?

Edytowane przez Piotruś
Dodaje nowy wpis do starego kurcze ale mnie to wpienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotruś  Jeśli piszesz sam pod sobą, to forum automatycznie łączy wpisy.

A brak pamięci możesz powiększyć bez kupowania RAMu, poprzez zwiększenie systemowego pliku wymiany, o ile masz sporo wolnego miejsca na dysku-partycji systemowej. Na forum jest temat jak to zrobić. Jeśli jeszcze tego nie robiłeś, to masz go równy, lub mniejszy niż ilość RAM. Tylko musisz pamiętać, żeby nie przesadzić, bo zbyt duży plik wymiany mocno spowalnia np. wczytywanie. No i obie wartości opcji pliku wymiany muszą być równe, oraz ustawione "na sztywno", tak aby system ich nie mógł sam zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.