Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda. Może jakiś przyszły patch to naprawi. 
Tak sobie biegam po Kordonie i znalazłem parę nowości. 

Nieopodal wioski nowicjuszy możemy natknąć się na wojskowego, który zechce z nami handlować. Wystarczy dać pistolet Chaleckiemu. 

Spoiler

ss_daniel_03-23-18_20-12-54_(escape).jpg


Między wioską nowicjuszy a posterunkiem wojska ( szwendają się tam psy ) znalazłem trupa a przy nim fleszke, którą możemy sprzedać dowolnemu mechanikowi.  
 

Spoiler

ss_daniel_03-23-18_20-26-27_(escape).jpgss_daniel_03-23-18_20-26-40_(escape).jpg

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dolinie Mroku też można natknąć się na parę trupów. Przy nich można znaleźć takie rzeczy:

Za bazą Wolności leży martwy stalker. Ma przy sobie fleszke z informacjami na temat modyfikacji broni:

Spoiler

ss_daniel_03-24-18_14-18-16_(darkvalley).jpg

Na zewnątrz fabryki pod którą jest X-18 kolejny trup i ciekawe dokumenty:

Spoiler

ss_daniel_03-24-18_14-25-41_(darkvalley).jpgss_daniel_03-24-18_14-25-46_(darkvalley).jpg

Warto kupować informacje o schowkach. W tym znajduje się unikatowa broń PP " Bizon ". Coś dla kolekcjonerów. 

Spoiler

ss_daniel_03-24-18_14-28-42_(darkvalley).jpgss_daniel_03-24-18_14-29-22_(darkvalley).jpg

Obok bagna i zamkniętej kraty, która prowadzi do kanałów leży kolejne ciało stalkera. Ma przy sobie drogą fleszkę, którą możemy sprzedać mechanikom.

Spoiler

ss_daniel_03-24-18_14-30-25_(darkvalley).jpgss_daniel_03-24-18_14-30-29_(darkvalley).jpgss_daniel_03-24-18_14-30-34_(darkvalley).jpg

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat.

Przestroga dla tych, co zamierzają wstąpić w szeregi frakcji. W Czystym Niebie i tak jest skopana wojna ugrupowań, ale w tym modzie dołączenie do któregoś z nich może zaowocować tym, że nie ukończymy gry.
Ja pokusiłem się standardowo na bandytów, ale po pewnym czasie zorientowałem się, że wszystkie inne frakcje są do mnie wrogo nastawione (w czystym CS Wolność i Czyste Niebo było neutralnie nastawione do bandytów) i zrobiło się lekko mówiąc.. Nieciekawie :axechase: Cofnąć się w zapisach też już nie mogłem, bo wszystkie nadpisałem. Tak więc grałem sobie dalej wiedząc co mnie czeka.

Dotarłem do mostu przed Limańskiem, ale Lebiedew od razu otwiera ogień. Udało się nawet opuścić most i przebiec na drugą stronę, ale co z tego skoro nie da się popchnąć fabuły do przodu.
ss_daniel_04-02-18_13-24-10_(red_forest).jpg
ss_daniel_04-02-18_13-28-44_(red_forest).jpg

Na brak kasy nie narzekałem. Wystarczy szukać dokumentów albo fleszek z informacjami i jesteśmy bogaci. Ewentualnie zająć się poszukiwaniem artefaktów.

Trochę pognębiłem sobie stalkerów. Bandyci mają przechlapane, bo z każdej strony trzeba bronić posterunków przed wrogimi oddziałami. Ale jakimś cudem udało się przejąć drogi na kordonie i... Zająć bazę neutrałów. Co prawda moi upośledzeni koledzy z frakcji po chwili i tak zostali odparci, ale satysfakcja pozostała :D 
20510_screenshots_20180328184241_1.jpg
Co prawda mógłbym zagrać od nowa, ale jakoś nie chce mi się wałkować tego samego. Zwłaszcza że mod nie wprowadza nowości do fabuły.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po przedarciu się do Szpitala w pewnym momencie natknąłem się na dziwną sytuację. Cały obraz stał się mętny, rozmyty. Przez chwilę myślałem, że już u mnie z oczami jest coś nie tak, ale po wczytaniu poprzedniego zapisu znów to samo. Cóż.. Spróbowałem po prostu na " ślepo " przebiec przez szpital i zobaczyć jak będzie wyglądała sytuacja dalej.
Trafiamy na "  nową " lokację przed bitwą pod CEA - Podziemia Prypeci.
Niestety znów to samo.. Obraz rozmyty a ja mam cały czas wrażenie, że mi się nagle wzrok pogorszył
Co robić ? cholera wie :smile_zharka:
Tak to się prezentuje..
ss_daniel_04-20-18_22-34-43_(jupiter_underground).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Pograłem trochę w tego moda, nie jestem zadowolony do końca. Przede wszystkim, mod ma w zwyczaju zawieszanie się, broń jest zupełnie nieefektywna, w ogóle obrażenia broni są skrajnie nierealistyczne, niektórych zadań nie da się dokończyć gdyż nie pojawiają się linie dialogowe (niektóre się pojawiają dopiero po czasie by znowu potem zniknąć). Generalnie mod fajne rzeczy dodaje, ale wymaga jeszcze dopracowania, 6/10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć. Mam pytanie co do zadania z mapą migracyjną,które bierze się w Agropromie od kolesia co jest kolekcjonerem wypchanych mutantów. Otóż za cholerę nie mogę znaleźć tej mapy. Zadanie zostaje nie zaliczone po tym jak zalewam podziemia Agropromu więc mapa powinna gdzieś tam być. Może ktoś sprawdzić proszę w plikach gry czy ten item jest wpisany w rozgrywkę/mapę ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa Migracji mutantów jest w podziemiach Agropromu. W pomieszczeniu gdzie musisz obrócić dźwignię, żeby zalać podziemia są drzwi. Otwórz je i zejdź po drabince w dół. O ile pamięć mnie nie myli to tam właśnie powinna znajdować się ta mapa. 

Jeżeli drzwi nie będą chciały się otworzyć to po prostu w nie strzel parę razy a '' puszczą ". Ewentualnie użyj granatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie.

Mam mały problem z moim stalkerem. Gram na 1.5.10 z tą wersją moda plus spolszczenie z fixem. Odkąd jestem w dolinie mroku moje savy zostały uszkodzone. Zdarzyło się to dzień po skończeniu gry. Było wszystko okej, wszystkie savy działały do momentu aż nie wczytałem pierwszy raz gry. No cóż, życie. Wczytałem zapis sprzed pół godzinki, wybiłem najemników z fabryki i znowu zonk. Nie mogę zmienić lokacji, w ogóle. Przy korzystaniu z przewodnika/przejść crashuje mi grę na momencie gdy robi mi autosejwa z lokacji. Chciałbym bardzo podać logi ale nie mam w ogóle nic w notatniku. Nie wyskakuje nawet bugtrap, tylko czarny ekran plus proces w tle.

Prosiłbym o pomoc, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DuzySiuraq napisał:

Chciałbym bardzo podać logi ale nie mam w ogóle nic w notatniku. Nie wyskakuje nawet bugtrap, tylko czarny ekran plus proces w tle.

@DuzySiuraq, to jest zastanawiające, bo nikt z grających nie zgłaszał takiego problemu. Robisz szybkie zapisy? Jeżeli tak, to nie rób i zapisuj grę w menu gry. Brak loga błędu często świadczy o tym, że komp nie wyrabia, spróbuj zmniejszyć ustawienia, bo mod ma spore wymagania i potrzebuje mocnego kompa.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.