Skocz do zawartości

Powrót Szramy cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Miał może ktoś z Was problem w Powrocie Szramy cz.1 kiedy w Kordonie zaraz na początku podczas rozmowy z Ekologiem wyrzuca do pulpitu i xr_3da przestał działać, wracałem do tego z powrotem i to samo, pomożę ktoś ? . Zastanawiam się nad czy to nie przez patch 10005, lecz jak instalowałem patcha 10004 to gra nie chciała odpalić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mod jest na 1.0004 to na takiej musisz grać bo na innej może się sypać i nic nie zrobisz. Są czasem mody, które pozwalają na granie na różnych wersjach ale to rzadkość. No i lepiej jak jest pewne info od twórcy, że można tak grać. Jak nie ma to instaluj na taką wersję gry jaka jest wymagana dla danego moda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramzes12041993 Chłopie, to albo piszesz PW, albo rozmawiamy tutaj. Tworzenie kolejnego tematu do osobnego problemu też mija się z celem, dlatego może piszmy już tutaj, bo tylko bałagan się robi. Masz problem - podaj loga. Wysłałem Ci temat, w którym masz ładnie opisane jak to sprawdzić.

Z kolei w tematach każdego moda masz jak byk napisane która wersja pod który patch. I to jest świętość, tego się trzymaj. Na innych wersjach może ruszyć, ale nie musi działać dobrze. Bezpieczniej zastosować patch, w który celowali twórcy i nie wymyślać koła na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dalej nie będzie loga to zacząłbym od podstaw czyli ustawienia grafiki w dół, oświetlenie w dół, rozdziałka też, no i sprawdzenie czy ruszy.

No i jednak bym sugerował żeby moda postawić na takiej wersji jak jest wymagana dla moda. Nie ma bata, żeby ci nie uruchamiała się gra na 1.0004, a na 1.0005 nagle magicznie chodziła. Chyba, że masz jakiegoś badziewnego pirata albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Z darkwareza brałem, jest zwykła wersja bez jakiejś reedycji, nie mam pojęcia jaka to jest wersja gry, ponieważ po zainstalowaniu gry gdy wrzucam cracka do folderu z grą bez żadnego patchowania to wyskakuje mi taki błąd i nie mogę odpalić gry żeby sprawdzić wersję, no chyba że jest jakiś inny sposób, próbowałem z innymi wersjami, wszystkie trzy które instalowałem są od PROPHETA, dwie z nich nawet nie chciały się zainstalować, wywalał błąd podczas instalacji gamedata i tylko jedna wersja teoretycznie działa poprawnie lecz gdy po instalacji gry patchuje do wersji 10004 i włączam grę to nie ma żadnego, kompletnie, chyba że jest potrzebn inny crack do tego patcha, po proszę o jakieś wskazówki 

image.thumb.png.b617d8bb9c1db121fe496e704e77d97f.png

 

Zna ktoś jakieś dobre strony skąd mógłbym wziąć Stalkera Cień Czarnobyla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.