Skocz do zawartości

Noe zabija swojego psa i nie tylko


Marcus-Polonus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jakiś czas temu pisałem o takim modzie, jak Pripyat Reborn. Jest całkiem przemyślany, dodano mnóstwo zabezpieczeń, by zadania nawet, jak się ostro spieprzą to żeby nie witać swojego pulpitu i tutaj właśnie jest problem.

Czy ktoś ma na tyle duże pojęcie, że mógłby zerknąć, co właściwie się stało ze skryptami Noego? Kiedy tylko włącza się tryb online słychać, jak strzela ze Spasa prosto w swojego psa, a interfejs w trybie Debug z jakiegoś powodu mówi, że Noe traktuje Lassie, jako swojego wroga. W plikach jest niby zapisane combat_ignore_cond = true, ale nie jestem fachowcem.

 

Druga sprawa to moment, kiedy Noe wskakuje do anomalii... Animacja się zacina i do końca gry Noe wskakuje do anomalii, a mówiąc ściślej prosto na główkę w ziemię (prawdziwy Noe w barce oczywiście sobie stoi).

 

Takich ciekawostek doszukałem się na pewno jeszcze dwóch, ale podkreślam - nie wpływa to na zadania, psuje tylko jakość rozgrywki. Co to za zabawa, kiedy okoliczni bandyci strzelają do Noego, który cały czas usilnie stara się zamienić w strusia i wali czołem w piach?

Edytowane przez Marcus_Polonus
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod ci przypasował ale jak to już kiedyś pisałem wygrzebałeś moda, który jest praktycznie martwy w sieci. Nawet trudno coś o nim konkretnego znaleźć u towarzyszy, a to chyba o czymś świadczy ;) Będziesz miał problem z tym martwym modem. Chyba będziesz musiał żyć z tymi niedoróbkami w skryptach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod jest, powiedzmy, martwy, dlatego, bo się przeistoczył w zupełnie coś innego, co nie świadczy, że jest gorszy. Jest szerokim rozwinięciem AI Tweaks, znacznie przerobiony w porównaniu do MSO i w sumie jeszcze niczego innego nie znalazłem, co by mogło to zdeklasować (pod kątem czystego Zewa oczywiście).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.