Skocz do zawartości
Anton Gorodecki

SFZ Project

Rekomendowane odpowiedzi

SFZ Project jest modyfikacją fabularną powstającą na platformie Cień Czarnobyla z odnowionym silnikiem od ekipy OGSE. Autorem moda są twórcy Legend Returns. Fabuła zagna nas nie tylko na znane dobrze lokacje, ale też pozwoli zwiedzić kilka nowych. 

Kilka słów o fabule: 
W Zonie miała miejsce Trzecia Wielka Emisja. Tak jak i poprzednie i ta nie była wypadkiem. Według informacji pochodzących od uczonych z Jantaru Świadomość-Z została zniszczona i instalacja pozostała poza kontrolą. Emisje były częstsze, ale miały mniejszą siłę. Ostatnia Emisja zmieniła jednak definitywnie całą Strefę - mutantów jest teraz więcej, ludzi za to jeszcze mniej. Wiele osób zginęło podczas samej Emisji. Sacharow wysyła grupę najemników, która ma wyjaśnić co tak naprawdę wydarzyło się pod Sarkofagiem. Grupa dociera na miejsce, jednak kontakt z nią się urywa. Emisje ustają. Sacharowa jednak nadal coś niepokoi... Profesor podejrzewa najgorsze... 

Tymczasem do Zony wraca Lewsza - były doświadczony stalker i zarazem stary przyjaciel Sacharowa.

"Sacharow poprosił mnie o pomoc w śledztwie. Zgodziłem się, gdyż nudno jest siedzieć ciągle w jednym miejscu. Dlaczego nie miałbym pomóc staremu znajomemu? Ludzie jednak prawdę gadają, mówiąc, że Zona od tak po prostu nie wypuszcza człowieka. Wracam." 

Zrzuty ekranu:

Spoiler

YxAfc3s.jpg

bEgIyGs.jpg

KWPtu8s.jpg

5Z3QxGh.jpg

1Wiso27.jpg

yUBMJOK.jpg

he2Bp5c.jpg

FoMkHDZ.jpg

eSIAt9f.jpg

 

ŹRÓDŁO - https://vk.com/area_stalker?w=wall-48325165_26606

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy ukończyli fabularną część moda na nowej lokacji - Fabryce Metalurgicznej, bardziej znanej jako build'owski Rostok od modera RFSSR. Lokacja oraz jej wypełnienie elementami rozgrywki bardzo dobrze współgra z ogólną atmosferą całego projektu. Poniżej kilka zrzutów ekranu oraz krótkie wideo:

Spoiler

dKuNrOG.jpg

1zkWLhJ.jpg

OlELUYy.jpg

CZfP7i7.jpg

hRFcYPc.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowych informacji o modzie. Fabuła  jest gotowa w 35%, choć ma ona być liniowa modderzy starają się zrobić dużo różnorodnych zadań. Jedną z nowości ma być znana z moda DMX funkcja pisania wiadomości do sieci stalkerów (tam praktycznie niewykorzystywana do niczego), autorzy planują wykorzystać ją do stworzenia serii questów, które będziemy mogli wykonać korzystając z tego stalkerskiego komunikatora, będziemy szukać zleceń wśród stalkerów i handlarzy. Choć mod oparty jest graficznie na OGSE to ma być on mocno zmodyfikowany.

Na koniec trochę nowych screenów i filmik z Agropromu.

16744063.jpg90748265.jpg19027914.jpg

Spoiler

67230697.jpg49827751.jpg03486739.jpg96392574.jpg56653770.jpg76454830.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord